پیامدهای تفریح پسر رئیس شورای شهر کرج با خودروی دولتی!

پیامدهای تفریح پسر رئیس شورای شهر کرج با خودروی دولتی!

ویدیوی استفاده شخصی فرزند رئیس شورای شهر کرج، از خودرو دولتی متعلق به این شورا، با حجم گسترده‌ای از انتقاد و واکنش مواجه شده است. اما در مهم‌ترین واکنش، حجت الاسلام محسنی اژه ای، رئیس دستگاه قضاء بر برخورد قاطع با دست اندازان به حقوق مردم و بیت المال تاکید کرده است.
کد خبر: ۹۹۸۰۰
بازدید : ۶۸۹۹
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹

فرادید| روز‌های گذشته بود که ویدیویی ۱۵ ثانیه‌ای از سفر فرزند رئیس شورای شهر کرج با خودروی لوکس شهرداری کرج به شمال کشور منتشر شد. ویدیویی که واکنش‌های بسیاری به دنبال داشت و البته انتقاد از آن همچنان ادامه دارد.

به گزارش فرادید؛ کاربران شبکه‌های اجتماعی مدعی اند که فرزند جواد چپردار، ویدیوی استفاده شخصی از خودرو دولتی متعلق به این شورا (هیوندای ix ۵۵) را منتشر کرده است.

با افزایش انتقادها، چپردار، رئیس شورای شهر کرج با انتشار یادداشتی ویدیوی جنجالی متعلق به فرزنداش را تایید کرد.

البته او گفته که در سفری کاری جهت بازدید از مجموعه‌ای مربوط به شهرداری کرج در شمال کشور به سر می‌برد و فرزندش در طول ماه‌های اخیر به جهت ضرورت و مساعدت در انجام امور شورا او را همراهی کرده است.

رئیس شورای شهر کرج درباره ویدیوی جنجالی هم نوشت که فرزندش جهت تهیه مایحتاج از اقامتگاه خارج و از سر جوانی در مسیر فیلمی را منتشر کرده است.

چپردار در پایان این یادداشت عذرخواهی کرد و گفت که قصور و کوتاهی صورت گرفته را جبران خواهد کرد.

ماجرای سفر فرزند رئیس شورای شهر کرج به شمال با خودروی دولتی!

واکنش‌ها به ویدیوی جنجالی فرزند رئیس شورای شهر کرج

ویدیوی استفاده شخصی فرزند رئیس شورای شهر کرج، از خودرو دولتی متعلق به این شورا، با حجم گسترده‌ای از انتقاد و واکنش مواجه شده است. اما در مهم‌ترین واکنش، حجت الاسلام محسنی اژه ای، رئیس دستگاه قضاء بر برخورد قاطع با دست اندازان به حقوق مردم و بیت المال تاکید کرده است.

پس از آن، دادگستری کل استان البرز اعلام کرد که موضوع را به به اداره کل بازرسی ارجاع داده است.

در ادامه واکنش ها، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز هم بیانیه‌ای صادر کرد و نوشت: مسوول مربوطه حتما توضیح بفرماید که بازدید کاری در روز‌های تعطیل آخر هفته آن همه به شکل خانوادگی در شمال کشور و با استفاده از خودرو‌های سازمانی نامش چیست و تداعی کننده کدام مفاسد اجتماعی و مدیریتی می‌باشد.

در این میان برخی از فعالان سیاسی البرز و بخشی از کاربران فضای مجازی هم خواستار استعفای رئیس شورای شهر کرج شده اند.

نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کرج نیز در خطبه‌های نماز جمعه بدون اشاره به فرزند و رئیس شورای شهر کرج از این اقدام انتقاد کرده است.

در نهایت نیز سخنگوی شورای شهر کرج از احتمال تغییر ریاست شورا خبر داد. البته تاکید کرد که تصمیم‌گیری در خصوص جایگاه ریاست این پارلمان محلی به عهده اعضای شورا  است و تصمیم قطعی در این خصوص به زودی اعلام می‌شود.

جنجال به ۶۳ خودروی بلاتکلیف شهرداری کرج رسید!

با داغ شدن موضوع استفاده شخصی فرزند رئیس شورای شهر کرج از بیت المال، نایب رئیس شورای شهر کرج خواستار روشن شدن وضعیت ۶۳ دستگاه خودروی متعلق به شهرداری شده است.

او گفته که تکلیف ۶۳ خودرو از اموال شهرداری در اختیار غیر، روشن نیست. ضروری است تعداد قابل توجهی از این خودرو‌ها جمع‌آوری و به مزایده گذاشته شود.

سه عضو دیگر شورای شهر کرج می‌گویند که این ۶۳ خودرو مدت‌ها است در اختیار سایر نهاد‌ها و ارگان‌های استان قرار گرفته و این سازمان‌ها از وسایل نقلیه متعلق به شهرداری استفاده می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۴
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
0
1
رییس محترم شورا به جهت این خطای بزرگ وحس فخرفروشی فرزندشان باید اولابه جهت آرامش مردم از این نابرابری ایجادشده ثانیا عدم پایبندی ایشان به اصول وشعارهایی که در هنگام تبلیغات انتخاباتی میدادند استعفا دهند .
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین