نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۷۰۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۲  درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۸۰۱
بازدید : ۶۱۹۹
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۹ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۴ تا ۱.۰۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۲  درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۴ میلیون ۹۳۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۷۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۵ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۵۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۴۳ درصدی به یک میلیون و ۱۳۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۷۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۲۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۵۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۳۷ تومان و ۲۶ هزار ۱۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزارو ۴۳۳ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۳۱ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۴۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۲۵ تومان و ۲ هزار ۹۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین