نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۵ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۳۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۸۴۹
بازدید : ۶۵۸۳
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۳ دلار قرار دارد. البته همزمان افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۳۹ تا ۱.۳۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۳۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۴ میلیون ۹۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۸۳ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۶۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۸۷ درصدی به یک میلیون و ۱۴۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۷۰۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۹۱۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان و ۲۶ هزار ۲۰۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزارو ۸۸۱ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۲۷۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵۵ تومان و ۲ هزار ۹۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۱۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین