پرونده‌ای عجیب با متهمی سنگین وزن!

پرونده‌ای عجیب با متهمی سنگین وزن!

کد خبر: ۹۹۸۶
بازدید : ۱۲۱۳۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۴
پرونده‌ای عجیب با متهمی سنگین وزن!
دانش‌آموز زیرک پس از ٦ساعت حبس در اسارتگاه مرد سنگین وزن و دوستش توانست خود را نجات دهد. خماری مرد آدم‌ربا سناریوی فرار گروگان ١٧ساله را کلید زد.

با شکایت دختر دانش‌آموز در دادسرای جنایی یک پرونده آدم‌ربایی تشکیل شد. ساعت ٣٠: ١٣ چهارم بهمن‌ماه دختر ١٧ساله‌اي به كلانتري ١١٨ ستارخان رفت و به ماموران گفت كه ازسوی ٢ مرد گروگان گرفته شده بود.

او به ماموران گفت: ساعت ١٥ سوم بهمن‌ماه از سرويس مدرسه پياده شدم و به سمت خانه‌مان رفتم. ناگهان يك خودروي ٢٠٦ كنار من توقف كرد. خودرو دو سرنشين داشت. سرعتش را کم کرده بود و با من هم‌مسیر شده بود، توجهي نكردم اما ناگهان يكي از آنها به من حمله كرد.

مي‌خواستم فرار كنم اما فرصت نشد و پسرجوان به زور مرا سوار خودرو كرد. راننده كه مرد چاقي بود، به محض اينكه من و همدستش داخل خودرو شديم، حركت كرد و به سمت خياباني در غرب پايتخت رفت. به زور مرا داخل آپارتماني در طبقه دوم بردند.

مرد چاق شيشه كشيد. بعد اما موادش تمام شد از همدستش علي خواست تا پيش فروشنده برود و هرچه زودتر برايش شيشه بخرد.

پسر جوان‌تر که نيما نام داشت، مرا مورد آزار و اذيت قرار داد و آن‌قدر خمار بود كه همانجا روي زمين خوابش برد. وقتي ديدم او درحال چرت‌زدن است، بلافاصله تصميم گرفتم كه فرار كنم. به سمت در رفتم اما قفل بود. خانه را جست‌وجو كردم تا اينكه با پيداكردن يك پيچ گوشتي قفل در را شكستم.

همان لحظه دلهره‌آور از شانس بد من ناگهان مرد چاق بيدار شد اما خوشبختانه به خاطر اينكه سنگين وزن و خمار بود و به سختي مي‌توانست حركت كند، نتوانست مانع فرارم شود.

اين شكايت كافي بود تا ماموران پايگاه دوم پليس آگاهي تهران با دستور قاضي محسن مدير روستا بازپرس شعبه ششم دادسراي جنايي تهران تحقيقات خود را براي دستگيري متهمان شروع كنند. آنها با راهنمايي شاكي توانستند آدم‌رباي چاق را دستگير كنند.

او صبح ديروز به شعبه ششم دادسرای جنایی منتقل شد. سنگین‌وزن بود. چرت می‌زد. مامور پليس كمكش كرد تا روي صندلي بنشيند. مي‌گفت هر وقت خمار مي‌شود، خواب به سراغش مي‌آيد.

مرد ٤١ساله كه ٤سالي مي‌شد معتاد به شيشه شده بود، فقط توانست درجلسه تحقيق چند جمله بگويد. مرد چاق گفت:  از ماجراي آدم‌ربايي هیچ چيزي به خاطر ندارم. او مدعي بود كه دليل چاقي بيش ازحدش به خاطر بيماري قند است.

قاضي جنايي براي اين متهم عجيب، قرار قانوني صادر كرد و او براي انجام تحقيقات تكميلي دراختيار كارآگاهان قرار گرفت. هم‌اكنون تحقيقات براي دستگيري همدست وي آغاز شده است تا ابعاد پنهان ماجرا آشكار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین