آئودی A۳ مدل ۲۰۲۲؛ سدان اسپرت و قدرتمند

آئودی A۳ مدل ۲۰۲۲؛ سدان اسپرت و قدرتمند

گر هماهنگ شده اند که حسی از جدیت و قدرت را در همان نگاه اول به مخاطب انتقال می‌دهند. به عبارت دیگر، آئودی تلاش کرده تا ویژگی‌های سدان‌های گران قیمت و اسپرت خود را اینجا در سطح یک محصول ارزانتر بازتعریف کند.
کد خبر: ۹۹۹۲۹
بازدید : ۷۶۲۵
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

با معرفی A۳ مدل ۲۰۲۲ هم اکنون یکی از زیباترین سدان‌ها سال را به بازار جهانی معرفی کرده است. در ادامه این مطلب نگاهی به تریم کواترو پریمیوم پلاس این خودرو خواهیم داشت که با قیمت پایه ۴۰ هزار دلار در بازار آمریکا ارائه می‌شود.

همانند سایر محصولات آئودی، اینجا هم خطوط و زوایا به نحوی با یکدیگر هماهنگ شده اند که حسی از جدیت و قدرت را در همان نگاه اول به مخاطب انتقال می‌دهند. به عبارت دیگر، آئودی تلاش کرده تا ویژگی‌های سدان‌های گران قیمت و اسپرت خود را اینجا در سطح یک محصول ارزانتر بازتعریف کند.

همین ویژگی در طراحی فضای داخلی کابین نیز مشاهده می‌شود. استفاده از مواد اولیه باکیفیت، جزئیات کرومی رنگ و فناورانه‌ها به خوبی هماهنگ شده اند.

نمایشگر ۱۰.۱ اینچی لمسی سیستم سرگرمی، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی دیجیتال اطلاعات کیلومتر و دسترسی‌های تنظیمی کنسول میانی از جمله جذابیت‌های اصلی کابین هستند. گفتنی است که نمایشگر اطلاعات کیلومتر در حالت پایه ۱۰.۳ اینچی خواهد بود.

در بخش پیشرانه از تپنده ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ در هماهنگی با سیستم هیبرید ملایم ۴۸ ولتی استفاده شده که مجموع خروجی آن برابر با ۲۰۱ اسب بخار و گشتاور ۲۲۱ پوندفوت است. این مجموعه با جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه هماهنگ می‌شود. سامانه تمام چرخ محرک نیز با توجه به نام کواترو در وضعیت فعال قرار دارد.

موتور الکتریکی و فعالیت آن، گشتاور بییشتر در سرعت پایین را در اختیار پیشرانه قرار می‌دهد. خودرو طی ۶.۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می‌رسد. بیشینه سرعت برابر با ۲۰۹ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

آمار مصرف سوخت برای این خودروی ۱۵۸۵ کیلوگرمی در ۱۰۰ کیلومتر رانندگی برابر است با: در شهر ۸.۴ لیتر/ در بزرگراه ۶.۵ لیتر / در حالت ترکیبی ۷.۸ لیتر.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه