نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۴۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۹۳۴
بازدید : ۷۰۱۹
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۲ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۳ تا ۰.۷۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۴۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶۵ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۸۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۷۴ درصدی به یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت  به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۹۰ تومان و ۲۶ هزار ۱۶۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزارو ۹۵۶ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۳۴۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵۵ تومان و ۲ هزار ۹۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۸۸۵  تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۶۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین