قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۸/۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۸/۰۱

قیمت بیت کوین امروز اول آبان ماه یا ۲.۳۴ درصد کاهش نرخ به ۶۱,۲۷۵ دلار معادل ۱,۶۸۶,۷۱۱,۸۱۸ تومان رسید.
کد خبر: ۹۹۹۳۶
بازدید : ۷۳۰۹
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۳

فرادید| بیت کوین کانال تاریخی را از دست داد و سقوط کرد. امروز اول آبان ماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۲.۳۴ درصد به ۶۱,۲۷۵ دلار معادل ۱,۶۸۶,۷۱۱,۸۱۸ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۵ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۷.۹۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳.۱۵% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۰ معادل ۶۶,۹۴۹.۶۰ دلار بوده که همینک %۸.۶۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۵ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بازار‌های رمزنگاری پس از رسیدن به بالاترین رکورد در اوایل هفته، نزولی شدند و بیت کوین ۶ درصد در نزدیکی سطح ۶۱ هزار دلار سقوط کرد.

برخ کارشناسان معتقدند که تماشای آن منطقه ۶۴ هزار دلاری به عنوان یک سطح سخت برای شکستن در نظر گرفته شده بود که بازار بر شکست آن موفق نشد، بنابراین یک حرکت اصلاحی در حال انجام است. به طور کلی؛ ۵۶ تا ۵۹ هزار دلار را به عنوان مکان مناسبی برای خرید بیت کوین در نظر بگیرید.

از طرفی بلومبرگ گزارش داده است که استراتژیست‌های Fundstrat مسیر صعودی بعدی را که ارز دیجیتال پرچمدار در پیش خواهد گرفت، به اشتراک گذاشته اند.

آن‌ها معتقدند این مسیر ممکن است بیت کوین را به آزمایش قیمت ۸۹۰۰۰-۹۰.۰۰۰ دلار برساند. در گزارش روز چهارشنبه خود، Fundstrat گفت که پس از شکستن سطح ۶۵ هزار دلار، بیت کوین احتمالاً ابتدا ۷۲ هزار دلار را آزمایش می‌کند و سپس به آزمایش ۸۹هزار  دلار ادامه می‌دهد.

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه