فرادید | صفحه نخست - جامعه

Faradeed | فرادید اخبار

نسخه‌های خانگی و دردی که پایان ندارد!
دمنوش به جای شیمی‌درمانی؟

نسخه‌های خانگی و دردی که پایان ندارد!

همیشه هم این جور آدم‌ها چند مثال در جیبشان دارند که برایت رو کنند. وقتی به بیمار بگویی فلانی و فلانی هم این‌طوری بودند و با همین روش خوب شدند، بیمار دلگرم می‌شود و امید پیدا می‌کند که به روشی آسان‌تر بیماری‌اش را درمان کند.
نخستین لیگ «قهرمان خنده»؛ زندگی به سبک خنده‌رویان
چه کسانی خنده‌های برتر ایران هستند؟

نخستین لیگ «قهرمان خنده»؛ زندگی به سبک خنده‌رویان

مدالِ مقام نخستِ مسابقاتِ خنده برتر ایران به گردنِ «امیرحسین روحیان»، ۳۰ سال، کارشناس ارشد مهندسی پزشکی، مربی باشگاه خنده و ساکن استان محله «جهان‌شهر» استان البرز انداخته شد.

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

بر اساس هشدارهای سازمان هواشناسی ایران، امروز 4 خردادماه در در نیمه‌غربی کشور آسمان غبارآلود است که سبب کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود.

کرونا در ایران مهار شد؟!

وزیر بهداشت گفت: با حمایت‌های مردم و تلاش‌های شبانه روزی نیرو‌های بهداشتی و درمانی، بیماری کرونا در ایران کنترل و مهار شده و بیش از دو هفته است که آمار مرگ و میر روزانه بیماران کرونایی در کشور ما، تک رقمی است.

۱۱ نفر از عاملان فاجعه متروپل دستگیر شدند!

با توجه به تاکید دادستان کل کشور در برخورد با متخلفین پروژه ساختمان، تاکنون ۱۱ نفر را به عنوان مسببین و متخلفین دستگیر کرده‌ایم که با قرار تامین مناسب، تحت بازداشت هستند و تحقیقات در حال انجام است.
مسافران بیمارستان؛ ساکنان اجباری چادر‌های رنگی

مسافران بیمارستان؛ ساکنان اجباری چادر‌های رنگی

ما مجبوری اینجا هستیم. من نمی‌توانم از اینجا دور شوم و خیلی‌های دیگر هم وضعشان مثل من است وگرنه چرا باید گوشه خیابان بمانند؟! الان تازه هوا بد نیست، اما توی سرما و گرما اینجا ماندن خیلی سخت‌تر است.

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۳/۰۳

بر اساس هشدارهای سازمان هواشناسی ایران، امروز 3 خرداماه در مناطق شمالی کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید وقت پیش‌بینی می‌شود.

اسامی ۱۴۴ روانشناس نما منتشر شد

در حال حاضر ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در فضای مجازی خدمات روانشناسی و مشاوره به صورت فعال ارائه می‌دهند که بیش از نیمی از این افراد مجوز ندارند و یا روانشناس نیستند.