فرادید | صفحه نخست - جامعه

Faradeed | فرادید اخبار

هواشناسی ایران امروز، ۹۹/۱۲/۱۰

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی ایران، از امروز ۱۰ اسفندماه تا اواخر هفته افزایش دما در نیمه شرقی کشور محسوس‌تر خواهد بود و بین ۷ تا ۱۰ درجه سانتی گراد برآورد می‌شود.

پشه آئدس؛ ناقل تب کشنده دنگی در هرمزگان

این پشه ناقل بیماری‌های خطرناک و کشنده‌ای همچون تب دنگی (دانگ) است که واکسن و درمان قطعی تاکنون برای آن کشف نشده و بیش از پنجاه سال از شیوع آن در جهان می‌گذرد.
قرنطینه نوروزی در راه است؟

قرنطینه نوروزی در راه است؟

احتمال قرنطینه نوروزی در شرایطی است که، وزارت گردشگری به دنبال اقناع ستاد ملی کرونا برای صدور مجوز سفر هوشمند است. این وزارتخانه در حال حاضر می‌گوید ستاد ملی کرونا با سطح یک و دو موافقت کرده و با نوع سوم و چهارم سفر مخالف است.

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۲/۰۹

امروز ۹ اسفندماه ۱۳۹۹، متأسفانه ۸۱ نفر از هموطنانمان در اثرابتلا به بیماری کرونا جان باختند و آمار فوتی‌های کرونا در مجموع به ۵۹ هزار و ۹۸۰ نفر رسید.
گریه کن، تبلیغ بگیرم
نقض حقوق کودکان در صفحه‌های اینستاگرامی

گریه کن، تبلیغ بگیرم

می‌گوید اولش خودم می‌خواستم ویدئو پر کنم، اما دیدم بچه بیشتر به چشم می‌آید و فالوئر بیشتری جمع می‌شود. مادر خیال دارد صفحه را دست یک آدم حرفه‌ای بدهد تا جذب فالوئرش بالا برود و زودتر به هدفش که گرفتن تبلیغات است برسد.

هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۲/۰۹

براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی ایران، از امروز ۹ اسفندماه تا اواسط هفته روند تدریجی افزایش دما را در بیشتر مناطق کشور شاهد خواهیم بود و نواحی شرقی و مرکزی خلیج فارس و همچنین تنگه هرمز مواج می‌باشد.
ابطال گواهی فوت چندتن از خدمه کشتی سانچی

آیا ۹ خدمه سانچی زنده‌اند؟!

دلیل مهمی که خانواده‌ها فوت را قبول ندارند، به بیش از هزارو ۲۰۰ تماسی بازمی‌گردد که در آن تماس‌ها، فرد تماس‌گیرنده از خصوصی‌ترین شماره‌ها تماس گرفته بود یا در زمان مکالمه، اسم خصوصی یا مستعار خانواده‌ها را بیان کرده بودند.

هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۲/۰۷

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی ایران امروز 7 اسفندماه 1399، بارش در نوار مرکزی کشور از جمله استان‌های لرستان، مرکزی، اصفهان، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی و مناطق مرتفع استان کرمان و ارتفاعات زاگرس مرکزی به صورت برف خواهد بود.
به نام پدر؛ قهرمان زندگی

به نام پدر؛ قهرمان زندگی

زیاد بودند پدرانی که خانه‌نشین شدند، اما دست از تلاش برنداشتند و سلامت خود را به تاراج گذاشتند و با وجود خطرات بسیار تلاش کردند لبخند روی لب فرزندانشان باقی بماند.
حواشی حضور علی کریمی در برنامه تی وی تاک

حواشی حضور علی کریمی در برنامه تی وی تاک

حضور علی کریمی در برنامه‌ای که قرار بود در شبکه نمایش خانگی پخش شود با شائبه هایی نیز همراه شد و برخی علت حضور علی کریمی در برنامه «تی وی تاک» را تأثیر حضور او در تبلیغ برای این برنامه و شبکه اینترنتی دانسته و گفته اند که او برای رفتن به این برنامه مبلغی دریافت کرده است.