فرادید | صفحه نخست - آگهی
هر سفر تجربیات خاص خودش را دارد و بستگی به این دارد که سفر برای چه هدفی و به‌صورتی انجام می‌گیرد.
قیمت ون بنز ویتو معمولاً به مصرف سوخت و استهلاکش می‎ارزد و نیازی نیست نگران مصرف سوخت باشید زیرا در نهایت 5.7 لیتر به ازای هر صد کیلومتر می‎سوزانید.
مرسدس بنز مدعی است که طراحی این خودرو جز آئرودینامیک‌ترین طرح‌های موجود است که در کنار جذابیت بالا عملکرد بهینه را برای خودرو به همراه دارد.
از چند سال پیش که قیمت خودروهای شاسی بلند سایر برندها به شدت افزایش یافت، محصولات بی وای دی طرفدار بیشتری پیدا کرده‌اند.
کیفیت ساخت داشبورد و کنترل‎های آن متوسط است و از متریال با کیفیتی در ساخت آن‎ها استفاده نشده است.
خرید و فروش اتوبوس بنز C457 در سه مدل انجام می‌شود،زیرا ایران خودرو دیزل سه مدل C، O و SC را وارد بازار کرده است.
کولر گازی اینورتر به دلیل قطعات دیجیتالی که داخل آن‌ها به کار رفته معمولا در زمان خرابی نیاز به تخصص و مهارت کافی برای تعمیرات دارد.
نام شهرک غرب به سال 1340 برمی‌گردد که مجتمع مسکونی شهرک غرب با طراحی و معماری مهندسان آمریکایی براساس نمونه‌ برج‌های مسکونی آمریکا طراحی و ساخته شد.
ساداتی که سعادت شد!
در سال‌های خیلی دور در منطقه‌ای که این روزها به سعادت آباد می‌شناسیم قلعه‌ای بوده که حاجی سیدحسن نامی مالک آن بوده است که بعد به فردی به نام منصور آقا می‌رسد.
با خرید آنلاین کتاب می‌توانید از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید و حتی هزینه‌ای بابت پیک و حمل و نقل کتاب نیز نپردازید و به راحتی کتابی که سفارش داده‌اید به دست‌تان برسد.
صادقیه از محله‌های دو اسمی تهران است که پیش از انقلاب اسلامی «آریاشهر» نام داشته است.
نارمکی ها به اینکه حاضر به تغییر محله نیستند، شهره‌اند و مالکیت خا‌نه‌هایشان را نسل به نسل انتقال می‌دهند.
نقاشی ساختمان علاوه بر زیبایی، باعث بالا بردن ارزش ملک هم خواهد شد؛ همچنین در مقابل خیلی از آسیب‌ها، از ساختمان شما محافظت می‌کند
آگهی
امروزه مراکز پزشکی و درمانی بسیاری در کشور اعم از خصوصی یا دولتی و تحت عناوین مختلف ایجاد شده است. از طرف دیگر اشتباهات پزشکی یا عدم اعتبار برخی مراکز موجبات نگرانی بسیاری از بیماران را فراهم می‌کند و دردی به درد بیماری آن‌ها اضافه می‌شود. در این شرایط اولین سؤالی که به ذهن هر بیماری متبادر می‌شود این است که چه مرکزی را به چه دلیلی انتخاب کند؟ مرکز فوق تخصصی چشم‌پزشکی بصیر بنا به دلایل متعدد می‌تواند بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب برای هر فرد علاقه‌مند به‌سلامتی باشد.
دبی، کیمیاگری زبردستی است که سنت‌های عمیق گذشته را به چشم‌اندازهای بلندپروازانه آینده گره زده و شکوفایی حیرت‌انگیزی به بیابان‌های بی‌انتهای خود بخشیده است.
    صفحه  از ۱۱
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار