فرادید | صفحه نخست - آگهی

Faradeed

قیمت و خرید تلویزیون سامسونگ 55tu8000 / تخفیف ویژه

تلویزیون سامسونگ tu8000 مجهز به دو ورودی USB و سه ورودی HDMI است و از ARC و HDMI CEC نیز پشتیبانی می کند. شایان به ذکر است که این مدل مجهز به درگاه شبکه و ورودی آنتن و خروجی صدای دیجیتال اپتیکال نیز می باشد که کار با این دستگاه را برای هر کاربری ساده می کند.

دیدنی‌های آنکارا

قبل از سفر به آنکارا بهتر است با موارد مختلفی آشنایی داشته باشید تا بتوانید سفری بی دغدغه و بدون مشکل داشته باشید. در این مطلب قصد داریم تا سفری کوتاه به آنکارا داشته و جاهای دیدنی آنکارا را مورد بررسی قرار دهیم:

تکنیک و تجهیزات لازم برای راه اندازی گاوداری

اولین فاکتوری که باید در نظر بگیرید محیط راه اندازی میباشد. شرایط مختلفی را بررسی کنید. دما ، شرایط آب و هوایی و ... میتواند تاثیر زیادی داشته باشد. بعدا از انتخاب یک محیط باید به سراغ نوع نژاد گاو را مورد بررسی قرار دهید. اگر میخواهید تا گاوداری شیری تاسیس کنید باید از گاو هایی استفاده کنید که شیردهی بالایی دارند زیرا گاو گوشتی مسلما شیردهی پایینی داشته و باعث میشود تا فروش ضعیفی را داشته باشید.

لوازم برقی پرکاربرد و ضروری برای آشپزخانه‌های مدرن و امروزی را بشناسید

آشپزخانه قلب خانه شماست و یخچال، خود قلب آشپزخانه است. برای خرید یک یخچال خوب که ضروری‌ترین لوازم برقی آشپزخانه به شمار می‌رود، علاوه بر قیمت، به ابعاد آشپزخانه و تناسب یخچال با آن هم باید فکر کنید، زیرا این وسیله فضای زیادی از شما می‌گیرد. همچنین قابلیت‌های چون ظرفیت، توان موتور، توان یخ‌زدایی و میزان صدای آن را هم مدنظر داشته باشید.

امگا ۳ و خطرات و مزایای آن

مصرف امگا ۳ موجب بهبود توان ذهنی و حافظه و جلوگیری از پیری زودرس می‌شود. نکته مهم این است که امگا ۳ و امگا ۶ هم‌زمان باید به مصرف بدن برسند و در حالت متعادل قرار داشته باشند. نسبت ایده‌آل امگا‌۶ به امگا‌۳ باید ۱ به ۱ و در بیشترین حالت ۴ به ۱ باشد، اما متأسفانه این مقدار در افراد جامعه بین ۱ به ۱۱ تا ۱ به ۳۰ است! این یعنی مصرف امگا ۶ در بعضی موارد به ۳۰ برابر امگا ۳ می‌رسد. امگا‌۳ خاصیت ضد انعقادی دارد، ولی امگا‌۶ انعقاد خون را افزایش می‌دهد.

چه نکاتی در خرید بیمه شخص ثالث باید رعایت کنیم

بیمه شخص ثالث خودرو‌های صفر کیلومتر: اگر خودرو را به صورت صفر کیلومتر خریداری کرده اید، حتماً بیمه نامه آن را بررسی نموده و شماره شاسی و شماره موتور را با اسناد موجود در مورد خودرو مقایسه کنید و اگر مغایرتی وجود داشت، حتماً به شرکت بیمه اطلاع دهید تا بررسی و اصلاح کنند. همینطور معمولاً بیمه ثالث خودرو‌های صفرکیلومتر با حداقل پوشش‌های بیمه‌ای صادر می‌شوند. در صورت نیاز با تماس با واحد صادر کننده بیمه نامه الحاقیه افزایش تعهدات را دریافت کنید.

نکاتی برای استفاده بهتر از چرخ گوشت

در آموزش روش استفاده از چرخ گوشت آمده است که به هنگام استفاده از این محصول، گوشت را به تکه کوچکی تقسیم کنید. چنانچه این کار را انجام ندهید موتور دستگاه برای این که بتواند تکه های بزرگ گوشت را چرخ کند باید متحمل فشار زیادی شود. در این حالت، هم به موتور دستگاه آسیب می رسد و هم این که گوشت به صورت ریز، چرخ نمی شود. در نتیجه، ممکن است موتور سوخته و یا نیم سوز شود.

چرا خواندن کتاب‌های روانشناسی مهم است؟

از آن جایی که ذهن را می‌توانید به هر نحوی که می‌خواهید تربیت کنید کافی است بعد از خواندن کتاب‌های روانشناسی و شناسایی نکات آن ها، تمرین‌هایی برای خود در نظر بگیرید. افکار خود را سامان دهید و سعی کنید ذهن خود را به سمتی ببرید که کتاب‌ها به شما نشان می‌دهند. طبیعی است که در ابتدای راه؛ کمی مقاومت از ذهن خود ببینید، تنبلی، فراموشی و کلافگی و …، اما بدانید با ممارست می‌توان این نکات را ملکه‌ی ذهن خود ساخت. فراموش نکنید ذهن انسان توانایی انجام هر کاری را دارد، حتما شما هم شنیده اید که سرعت پردازش ذهن انسان چندین برابر ابر کامپیوترهاست، با کمی شناخت ذهن خود؛ شما هم این جمله را تصدیق خواهید کرد!
افزودن چاشنی اسپورت به شاسی بلند محبوب مدیران خودرو

تیگو 5 مدیران خودرو، با قلب تپنده توربو

در باطن تیگو 5 توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است، موتور 1.5 لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش می باشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است. اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل میکند گیربکس 9 سرعته  CVT نسل جدید است  که کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکس‌ها در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب میاید.
پرطرفدار