فرادید | صفحه نخست - اقتصاد

Faradeed

ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت امروز پنج شنبه ۶ آذر ۹۹ به ۱۲ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان رسیده است. همچنین ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۷ میلیون و ۷۰۷ و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون ۸۵۳ هزار تومان رسید.

قیمت آپارتمان ۳۵ تا ۵۰ مترمربع در تهران

در مناطق واقع در مرز نیمه شمال شرق و جنوب شرق تهران نیز عرضه قابل توجهی از این گروه از واحد‌ها وجود دارد که سطح قیمتی آن‌ها به‌طور متوسط از سطح قیمت واحد‌های مشابه در مناطق غربی مناسب‌تر است.

خیز صعودی شاخص کل

ارزش معاملات نیز به حد قابل قبولی رسیده و باعبور شاخص از کانال یک میلیون و ۲۰۰هزار واحد می‌توانیم شاهد داد و ستد‌های جدید و پر رونقی در بازار باشیم.

نزول دلار ادامه دارد؟

دیروز در بازار متشکل ارزی هم معاملات در کانال ۲۴ هزار تومانی انجام شد و در حوالی ۲۴ هزار و ۳۰۶ تومان قرارداشت. ممکن است بازار آزاد در روز‌های آزاد به سوی نرخ‌های بازار متشکل حرکت کند.
همه چیز درباره «وام» یک میلیون تومانی «کرونا»

همه چیز درباره «وام» یک میلیون تومانی «کرونا»

براساس اعلام وزارت کار وام یک میلیون تومانی معیشتی کرونا به شکل قرض الحسنه پرداخت می‌شود؛ بنابراین نرخ کارمزد آن هم چهار درصد خواهد بود. این تسهیلات قرار است از محل باقی‌مانده منابع بسته جبرانی ستاد ملی مدیریت کرونا پرداخت شود. اقساط وام یک میلیون تومانی معیشتی کرونا ۳۰ ماهه بوده و از منابع یارانه معیشتی ماهیانه خانوار خواهد بود؛ بنابراین کسر این اقساط از محل یارانه معیشتی ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومانی است که دهم هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.
بلوای گرانی و حاشیه کرونایی مرغ؛ قیمت روز مرغ به چقدر رسید؟

بلوای گرانی و حاشیه کرونایی مرغ؛ قیمت روز مرغ به چقدر رسید؟

در حال حاضر قیمت مرغ گرم در مراکز مختلف متفاوت است. مثلا شرکت پشتیبانی امور دام در میادین میوه وتره بار هر کیلو گرم مرغ گرم تنظیم بازار را با قیمت ۸ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم مرغ منجمد را با قیمت ۱۵ هزار تومان عرضه می‌کند. اما در واقع آنچه در بازار عرضه می‌شود با تمام قیمت‌های دولتی تفاوت دارد. در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در فروشگاه‌های سطح تهران به ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است. البته در برخی از فروشگاه‌ها قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم بین ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان هم به فروش می‌رسد.  
صفر تا صد قانون جدید چک

صفر تا صد قانون جدید چک

در قانون جدید چک این موضوع حذف شده و گفته شده است که بلافاصله بعد از برگشت چک، نام فرد در لیست سیاه بانک مرکزی قرار خواهد گرفت و محرومیت‌های وضع شده شامل حال فرد خواهد شد.

ریزش دلار در کانال ۲۵

نباید از خاطر برد که همچنان سرعت رشد نقدینگی طبق آخرین آمار‌ها بالا بوده است و در صورت ادامه این وضعیت، قیمت دلار هم به‌رغم اخبار خوب افت بیشتری را تجربه نخواهد کرد.
واکنش بورس به تحولات بیرونی

عقبگرد شاخص بورس

روز گذشته شاخص کل بورس تهران تحت تاثیر ابهام در عواملی همچون نحوه قیمت‌گذاری جدید محصولات فولادی، افت قیمت ارز و کالا‌های اساسی مانند سنگ آهن در بازار‌های جهانی، به میزان ۳۵/ ۱درصد افت کرد.
جزئیات جدید از بودجه ۱۴۰۰؛ حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان چقدر شد؟
سقف معافیت مالیاتی دستمزد به چقدر رسید؟

جزئیات جدید از بودجه ۱۴۰۰؛ حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان چقدر شد؟

براساس پیش نویس لایحه بودجه، دولت برای سال ۱۴۰۰ حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان را ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته است. براساس جزء ۴ بند الف تبصره ۱۲ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی، قرارداد کارمعین و حقوق بازنشستگان کمتر از ۳۵ میلیون ریال در ماه نباشد.

حباب سکه در پاییز

با وجود افت قیمت سکه و کاهش حباب آن، این فلز گرانبها در برابر نزول به مرز ۱۰ میلیونی مقاومت زیادی از خود نشان داده و حتی در روز‌های گذشته ارزش ذاتی این فلز گرانبها هم در کمترین حالت به ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

بازگشت بورس به محدوده سبز

هر چند نماگر‌های بازار سهام مستعد بازگشت به مدار صعودی و جبران ریزش ۳ ماه خود که از ۱۹ مرداد ماه آغاز شده بود هستند، اما گویی این بار زمین بازی سیاست‌گذار تغییر کرده است.

قیمت آپارتمان ۱۰ تا ۱۵ سال ساخت در تهران

بررسی آخرین فایل‌های عرضه شده برای فروش مسکن در مناطق مختلف تهران نشان می‌دهد، فایل‌های متنوعی نزد واسطه‌های ملکی برای خرید این نوع واحد‌های مسکونی وجود دارد.
آینده اقتصاد ایران

آینده اقتصاد ایران

اقتصاد ایران پیکر مردی است که مدت‌هاست از آب و غذای سالم (یعنی محیط کسب‌وکار خوب و حکمرانی اقتصادی با کیفیت و نهاد‌ها و هنجار‌های کارآمد در تنظیم مناسبات اقتصادی و سرمایه‌گذاری مولد و... خلاصه هر چیز که محرک یک رشد اقتصادی پایدار بوده) محروم است.
پرطرفدار