فرادید | صفحه نخست - غذا
در نتیجه این تحقیقات دانشمندان دریافتند که هر ۱۰۰ میلی گرم کافئین در در روز در طی سه ماه اول باعث کاهش ۷۲ گرمی وزن نوزاد می‌شود. همچنین قد و انداز سر نوزاد کاهش می‌یابد.
غذاهای ایرانی خوشمزه، بدون یک وجب روغن
سالم‌ترین قیمه و قرمه ایــران
می‌گویند غذاهای ایرانی تنها وقتی خوشمزه می‌شوند که یک وجب روغن روی آنها باشد. تا وقتی روی قرمه‌سبزی یک لایه روغن سیاه نباشد آن را دوست نخواهید داشت.
طرز تهیه «پیتزای رولتی»
آیا تا به حال نام پیتزای رولتی به گوشتان خورده است؟ در این مطلب قرار است خودتان نان پیتزا را درست کنید، روی آن مواد پیتزا را بریزید، آن را لوله کنید و داخل فر بگذارید. پس از پختن و خنک شدن، آن را برش دهید و اینگونه یک پیتزای رولتی عالی داشته باشید.
طرز تهیه مرغ با سس لیمو و خامه
دستوری که در این مطلب انتخاب کرده ایم، خامه ای و بسیار خوش عطر است و بدون شک از طعم آن لذت خواهید برد.
پیراشکی هایی که غوغا می کنند
نمی دانم این غذاهای شکم پر چه دارن که اینقدر همه برایشان سر و دست می شکنند. از پیراشکی ها نگویم که غوغا کرده اند.
طرز تهیه قلیه ماهیِ پرطرفدار خوزستانی
اگر بخواهیم از بهترین غذاهای محلی ایران نام ببریم، بی شک غذاهای جنوبی در بالاترین رتبه ها جای می گیرند. در این مطلب طرز تهیه قلیه ماهی خوزستانی که در تمام نقاط ایران طرفدار دارد را به شما اموزش می دهیم.
آشپزی با دستور سرآشپز معروف ترکیه‌ای
در اینجا طرز تهیه چند غذای خوشمزه از این شف معروف را در اختیار شما قرار می دهیم.
طرز تهیه لقمه های استیک و سبزیجات
برای تهیه این لقمه ها، لازم است گوشت مناسب استیک تهیه کرده و سپس بر اساس دستور پخت نوشته شده در ادامه، آن ها را مزه دار و در آخر گریل کنید.
پلوی اگه؛ برنج ترکی با ذائقه ایرانی
اصلی ترین ماده غذایی ما ایرانیان، بدون شک برنج است. کشورهای همسایه ما نیز کمابیش غذاهای مشابهی می پزند که یاد گرفتن آنها به سفره شما تنوعی جالب می بخشد.
ته چین قارچ؛ یک ته چین جدید
وجود زرشک و قارچ و زعفران طعم مطبوعی را به این ته‌ چین داده است.
موساکای یونانی؛ رژیم دارها نخورند!
موزاکا یا موساکا یک نوع گراتن هست که از غذاهای محلی یونانی و با نان سرو می شود، در مزه اش شک نکنید، اما باید بگویم خیلی پرکالری است. اگر رژیم دارید سراغ این غذا نروید چون رژیمی موساکا اصلا معنی ندارد!
    صفحه  از ۳
پرطرفدار