فرادید | زندگی - راهنما
چطور از جوش دردناک توی گوش خلاص شویم؟
بدتر از اینکه یک جوش تازه بزنید چیست؟ تلاش برای خلاص شدن از شرش. جوش‌ها معمولاً بدترین جا‌ها را برای ظاهر شدن انتخاب می‌کنند: روی صورت، روی کمر و البته بعضی وقت‌های داخل گوش.
سراغ غذاخوری‌های محلی که کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارند را از مردم محلی بگیرید. همچنین اگر قصد خرید سوغات دارید حتماً لازم نیست به فروشگاه‌های بزرگ و پرزرق و برق بروید. گاهی در کوچه پس‌کوچه‌های یک محله قدیمی، سوغاتی منحصر به فرد پیدا می‌کنید.
هیچ چیز بدتر از نادیده گرفتن شدن نیست. حتما برای شما هم پیش آمده که به فردی پیغامی دهید، اما او جواب شما را ندهد. در این شرایط این که طرف مقابل چرا به ما پاسخ نداده ذهن مان را درگیر خواهد کرد به طوری که ممکن است رفتاری اشتباه از ما سر زند. اما در این شرایط چه باید کرد؟
شاید زمانی که از خانواده خود استقلال پیدا کرده و زندگی در خانه کوچک تنهایی‌تان را آغاز کنید، بزرگ‌ترین مهارتی که به کارتان بیاید، مدیریت هزینه‌های زندگی باشد؛ البته اگر چنین مهارتی را از قبل کسب کرده باشید.
ما به طور غریزی، جذبِ افراد خاصی می­‌شویم. وسوسه می‌­شویم که به این گرایش­‌های غریزی، حال و هوای اسرارآمیزی بدهیم. ما این نوع احساسات خود را «عاشقانه» می‌­دانیم؛ بدون اینکه آن‌ها را تحلیل و بررسی کنیم تسلیم آن‌ها می­شویم و با شور و اشتیاق دنبالشان راه می‌افتیم.
طالعه‌ای جدید که در نشریه‌ی Journal of Sex & Marital Therapy منتشر شده می‌گوید: اینکه زن‌ها بعد از رابطه جنسی به جای اینکه احساس خوبی داشته باشند، احساس افسردگی می‌کنند فقط خاص زن‌ها نیست و مرد‌ها نیز چنین چیزی را تجربه می‌کنند. به این حالت اندوه، افسردگی پس از رابطه جنسی گفته می‌شود.
قوانین و مراحل گرفتن ویزا از آلمان
گفتگو با ساسان حشمت، وکیل دادگستری آلمان
آلمان یکی از مقصد‌های پرطرفدار مهاجران اروپاست. آن را می‌توان صنعتی‌ترین کشور اروپا دانست. بازار کار مناسب، رشد اقتصادی بالا، ثبات اقتصادی و سیاسی، امکانات تحصیل رایگان و … از مواردی است که باعث استقبال مهاجران شده است.
آیا رفتارهای بد فرزندانمان را تشدید می‌کنیم؟
کودکان راهکارهای لازم برای مدیریت ناراحتی‌ها و دردهای خود را ندارند. ذهن آن‌ها ظرفیت هضم ناامیدی را ندارد و نمی‌توانند خود را آرام کرده و واکنش‌هایشان را کنترل کنند.
۵ مزیت اهدای خون
خون اهدا کنیم یا نه؟
مزایای بهداشتی اهدای خون عبارتند از: بهبود و تقویت سلامت و کاهش ریسک ابتلا به سرطان. همچنین اهدای خون به کاهش خطر آسیب‌های کبد و پانکراس نیز کمک می‌کند. این عمل انسان دوستانه سبب بهبود سلامت قلب و عروق می‌شود و برای کاهش وزن نیز مفید است.
آیا نگرانی در مورد آیند یا گذشته باعث ایجاد استرسی فراتر از استرس روزمره زندگی شما ایجاد کرده است؟ راه‌های زیادی برای مدیریت مشکل مشخصی که شما در حال حاضر با آن روبرو هستید وجود دارد، اما اگر استرس شما در مورد استرس‌هایی است که در زندگی با آن مواجه بودید یا خواهید بود، وقت آن فرا رسیده است که تمرینان ذهن آگاهی (Mindfulness) انجام دهید و به کمک آن به زمان حال برگردید.
اگر شما هم دچار خودانتقادی مخرب هستید، اول از همه باید بگوییم که تنها نیستید. شک‌وتردید نسبت به خود و توانایی‌ها، پیش‌بینی‌های دلسردکننده درباره آینده خود و سرزنش‌های درونی در بیشتر افراد شایع است. اما نگذارید که قربانی این صدا‌های درونی منفی بشوید.
چطور به دوستی که مشکل روحی و روانی دارد کمک کنیم؟
اگر دوست بیمارتان را در مراجعه به متخصص همراهی کنید و سعی کنید کمک لازم را دریافت ‎کنند، واقعا کار ارزشمندی انجام داده‌اید. تا جایی که می‎توانید کنارشان باشید تا کم‌تر احساس تنهایی کنند.
۵/ ۳ میلیون شغل در آستانه از میان رفتن
تصور کنید اگر ۵۵ هزار کارگر معدن در کشور آمریکا شغل خود را از دست بدهند و از کار برکنار شوند، آنگاه چه اتفاقی خواهد افتاد. بی‌شک نیروی کار در آمریکا صدمه جدی خواهد دید و در ۲۴ ساعت رسانه‌های خبری این موضوع را به‌صورت گسترده پوشش خواهند داد و به‌طورر کلی اقتصاد این کشور با ضربه شدیدی روبه‌رو خواهد شد.
این کسب‌وکار‌ها اگر کمی محافظه کار باشند و بدهی کمتری داشته باشند، در مقایسه با سایر کسب‌وکار‌ها آمادگی بیشتری برای مقابله با چالش‌های اقتصادی خواهند داشت. آن‌ها وقتی با بحران اقتصادی مواجه می‌شوند، با یک رویکرد «چند نسلی» واکنش نشان می‌دهند.
۶ توصیه برای پاکسازی کبد
چگونه کبد خود را تمیز کنیم؟
سلامتی هر فرد بستگی به این موضوع دارد که بدن چگونه سموم را حذف کند. با قرار گرفتن در معرض مواد زیست محیطی و خوراکی‌های فر آوری شده، بدن اکثر افراد به شدت نیازمند یک سم زدایی جدی می‌باشد! پاکسازی کبد می‌تواند شروع خوبی باشد.
    صفحه  از ۸۶
پرطرفدار