فرادید | مجله زندگی - راهنما

Faradeed

متن زیبا، اس ام اس و پیام تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

مجموعه‌ای از پیام تسلیت شهادت حضرت زهرا(س)، حضرت فاطمه(س)، اس ام اس‌ تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س)، پیامک ها، و متن‌های رسمی تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) در این مطلب آماده شده است. با ما همراه باشید تا این متن‌های زیبا را بخوانید و با ارسال پیام تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)به دوستان و آشنایان خود این ایام را به آن‌ها تسلیت بگویید.

چگونه استعلام خلافی خودرو بگیریم؟

استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن در گذشته، یکی از دغدغه‌های رانندگان به خصوص در زمان خرید و فروش خودرو بوده است. در حال حاضر این امکان فراهم شده است تا شما بتوانید به صورت آنلاین از خلافی‌های خودروی خودتان مطلع شوید. در این مطلب با ما همراه باشید تا مراحل کار را به طور کامل برایتان توضیح دهیم.
چگونه در دانشگاه دوست پیدا کنیم؟
راه‌های پیدا کردن دوست در دانشگاه

چگونه در دانشگاه دوست پیدا کنیم؟

انسان موجودی اجتماعی است و برای ادامه ی حیات و طی کردن مراحل تکامل ناچار به برقراری ارتباط با دیگران است. پس چه خوب است که با افرادی ارتباط برقرار نماییم و با آنان دوست شویم که حرکت ما را در این راه تکامل سرعت بخشند.
به خطر افتادن بینایی در دوران قرنطینه

به خطر افتادن بینایی در دوران قرنطینه

خیریه فایت فور سایت به مردم توصیه کرده برای جلوگیری از به خطر افتادن بینایی هر ۲۰ دقیقه به هدفی که ۲۰ فوت (معادل تقریباً ۷ متر) دورتر است به مدت ۲۰ ثانیه نگاه کنند.
چرا حساسیت غذایی در جهان در حال افزایش است؟

چرا حساسیت غذایی در جهان در حال افزایش است؟

«فرضیه بهداشت نامی بسیار جذاب است، زیرا درباره چیزی که در حال وقوع است ایده غلطی به افراد می‌دهد. این فرضیه ممکن است تلویحاً این باور را نهادینه کند که هرچه بیشتر بهداشت را رعایت کنیم و تمیزتر باشیم، بیشتر احتمال دارد که دچار حساسیت به ویژه حساسیت غذایی شویم. اما این اصلاً درست نیست.»
آیا می‌توان روند پیری سیستم ایمنی را کند کرد؟

آیا می‌توان روند پیری سیستم ایمنی را کند کرد؟

افزایش سن باعث کاهش همه عملکرد‌های سیستم ایمنی بدن می‌شود. در واکنش ایمنی ذاتی اندکی بیشتر سلول تولید می‌شود که آن‌ها هم به خوبی عمل نمی‌کنند. در واکنش تطبیقی هم لنفوسیت‌های بی و تی کمتری تولید می‌شوند.
کبودی خارش‌دار؛ از دلایل تا درمان

کبودی خارش‌دار؛ از دلایل تا درمان

به طور خاص، افراد مسن ممکن است بیشتر با کبودی‌های خارش‌دار مواجه شوند، زیرا بروز کبودی در آن‌ها راحت‌تر صورت گرفته و احتمال خشکی پوست نیز در این افراد بیشتر است. کبودی‌های بلند مدت روی دست‌ها به نام پورپورای اکتینیک یا پورپورای پیری شناخته می‌شود.

نحوه درست کردن قهوه؛ چگونه در خانه قهوه درست کنیم؟

نحوه درست کردن قهوه؛ چگونه در خانه قهوه درست کنیم؟ برای تهیه نوشیدنی قهوه، آن را می‌توان به صورت‌های مختلف دم کرد. تمام این روش‌ها را به چهار دسته کلی تقسیم بندی کرده اند که تفاوت این روش‌ها تنها به این نکته بستگی دارد که چگونه آب را به قهوه اضافه می‌کنند. یکی ازروش‌های قدیمی دم کردن قهوه که هنوز در خاورمیانه، آفریقای شمالی، ترکیه و یونان به کار می‌رود این است که قهوه را به همراه آب، داخل قوری می‌ریزند و اجازه می‌دهند که آرام به جوش آید.

شکایت به پلیس فتا؛ چگونه باید به پلیس فتا شکایت کرد؟

شکایت به پلیس فتا؛ چگونه باید به پلیس فتا شکایت کرد؟ بهترین و قانونی‌ترین راه برای ارائه شکایت، مراجعه به دادسرای جرائم رایانه‌ای است؛ این دادسرا وظیفه دارد جرائمی که در حوزه سایبر اتفاق افتاده را پیگیری کرده و حقوق شاکی را به آن باز گرداند.

آغاز رسمی کرونای انگلیسی در ایران؛ از ویروس جدید بترسیم؟

در حال حاضر ذهنیت عمومی بر این مسئله استوار است که واکسن‌ها در برابر ویروس کرونای انگلیسی بی اثر هستند و گونه جدید خطرناک‌تر از گونه چینی است. اما محققان می‌گویند که واکسن‌ها در برابر کرونای انگلیسی همچنان موثر هستند.
پرطرفدار