فرادید | مجله زندگی - نوشیدنی

Faradeed | فرادید اخبار

۸ نوشیدنی انرژی‌زای طبیعی

۸ نوشیدنی انرژی‌زای طبیعی

شما برای دریافت انرژی مورد نیازتان اجباری به استفاده از نوشیدنی‌های مصنوعی ندارید. برای حفظ سلامت و انرژی‌تان این هشت نوشیدنی طبیعی سرشار از ریزمغذی‌ها را امتحان کنید.
۵ نوشیدنی چربی‌سوز

۵ نوشیدنی چربی‌سوز

بسیاری از افرادی که وزن زیادی دارند به دنبال راحت‌ترین راه برای رسیدن به یک بدن خوب و لاغر شدن هستند. این کار را می‌توان با کمک نوشیدنی‌ها نیز انجام داد.
فواید چای موز؛ از خواب خوب تا کاهش وزن

فواید چای موز؛ از خواب خوب تا کاهش وزن

نوشیدن چای موز برای افرادی که با مشکلات خواب، افسردگی، اضطراب مزمن، سیستم ایمنی ضعیف، فشار خون بالا، چاقی، و مشکلات التهابی مواجه هستند، می‌تواند مفید باشد.

۳ چای مخصوصِ خوابِ بهتر

چای‌های گیاهی درمانی برای مشکلات خواب شما نخواهند بود، اما می‌توان از آن‌ها در ایجاد یک روتین آرامش بخش استفاده کرده و شرایطی مناسب را برای تجربه خوابی راحت و آرامش بخش فراهم کرد.
۱۰ فایده نوشیدن صبحگاهی

۱۰ فایده نوشیدن صبحگاهی "زنجبیل لیمو"

در شرایطی که مصرف زنجبیل و لیمو ترش به صورت جداگانه نیز فواید جالب توجهی را برای سلامت انسان ارائه می‌کند، اما ترکیب این دو ماده غذایی هرچه بیشتر وضعیت و عملکرد سلول‌های بدن را بهبود می‌بخشد.
۴ دلیل مهم برای نوشیدن آب و لیمو

۴ دلیل مهم برای نوشیدن آب و لیمو

چرا نمی‌گوییم آبلیمو بخورید و توصیه می‌کنیم که آب و لیمو بنوشید؟ زیرا آبلیمو به علت اسیدیته‌ی بالا ممکن است معده را اذیت کند و باعث ضعف ناگهانی شود که در این صورت منجر به اضافه وزن می‌گردد.
درمان گلودرد با ۸ نوشیدنی گیاهی

درمان گلودرد با ۸ نوشیدنی گیاهی

عسل به شما کمک می‌کند تا گلو را با لایه‌ای که به تسکین درد کمک می‌کند، بپوشانید. نشان داده شده است بابونه که سرشار از آنتی اکسیدان است، نرم کننده گلو، تسکین دهنده درد و گرفتگی صداست.
۸ فایده جالب آب هویج

۸ فایده جالب آب هویج

برخی آب هویج ها، به ویژه آن‌هایی که تازه تهیه شده اند، ممکن است برای نابودی باکتری‌های مضر پاستوریزه نشده باشند. زنان باردار، افراد سالخورده، کودکان و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف باید از مصرف آب هویج‌های غیرپاستوریزه پرهیز کنند.
قهوه ناشتا و باور‌های نادرست

قهوه ناشتا و باور‌های نادرست

توصیه می‌شود آخرین نوشیدنی محتوی کافئین خود را در زمانی پیش از ۲ یا ۳ بعدازظهر بنوشید و روزانه مصرفی بیشتر از ۴۰۰ میلی‌گرم نداشته باشید. این مقدار حدودا معادل چهار فنجان قهوه است.
۱۱ نوشیدنی برای تقویت مغز

۱۱ نوشیدنی برای تقویت مغز

نوتروپیک‌ها کلاسی از ترکیبات طبیعی و مصنوعی هستند که ممکن است عملکرد مغز را بهبود ببخشند. در شرایطی که صد‌ها مکمل نوتروپیک در دسترس هستند، برخی نوشیدنی‌ها حاوی ترکیبات نوتروپیک طبیعی هستند.
فواید فوق العاده چای ریبوس

فواید فوق العاده چای ریبوس

چای ریبوس به عنوان یک نوشیدنی خوشمزه و سالم محبوبیت زیادی پیدا کرده است، چای ریبوس قرن هاست که در جنوب آفریقا مصرف می‌شود و به نوشیدنی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است. چای ریبوس یک جایگزین خوش طعم و بدون کافئین برای چای سیاه و سبز است.
۱