فرادید | مجله زندگی - موفقیت

Faradeed | فرادید اخبار

۶ دلیل مهم که خودمان اولویت باشیم

۶ دلیل مهم که خودمان اولویت باشیم

در این مطلب ۶ دلیل مهم اهمیت اولویت دادن به خودتان را می‌خوانید. وقتی خودتان را به حد کمال برسانید، در هر حوزه از زندگیتان پیشرفت می‌کنید.
21 فرمان برای قدرتمند شدن
توصیه‌های یک روان درمانگر مشهور:

21 فرمان برای قدرتمند شدن

قدرت روحی و روانی مسئله‌ای است که در گذر زمان نمو می‌کند، اما تمرین روزمره به رشد سریع‌تر آن کمک شایانی می‌کند.

روش‌های بالا بردن تمرکز

آخرین جنبه‌ی تمرکزیابی چیزی‌ است که به ندرت در دنیای کسب‌و‌کار در موردش صحبت می‌شود: عواطف. تعریف و کنترل عواطف دشوار است. و به خاطر چالشی که عواطف ایجاد می‌کنند اغلب مردم موانع عاطفی خود را نادیده می‌گیرند. اما باید بدانید همه‌ی ما دارای عواطف هستیم. مثلا یکی از مراجعان من، کیم، را در نظر بگیرید. او داشت برای دوام آوردن در کار و رابطه‌اش مبارزه می‌کرد. اما با اینکه همه‌ی موانع عدم تمرکز او را از بین بردیم و او به پیشرفت‌های تغذیه‌ای و ذهنی هم دست یافت، اما باز هم نمی‌توانست تمرکز کافی را برای پیشرفت خود کسب کند.
در فرصت باقی مانده

تکنیک‌های طلاییِ مطالعه برای کنکوری‌ها

بیشتر متقاضیان، کنکور را همانند غولی بزرگ و ترسناک به شمار می‌آورند و این معضل احتمال زیادی دارد که باعث از دست رفتن شانس قبولی آن‌ها در دانشگاه‌ها و رشته‌های برتر شود.
فواید شگفت انگیز پوست لیمو

فواید شگفت انگیز پوست لیمو

پوست لیمو چندین برابر بیشتر از آب آن محتوای ویتامینی دارد که به دفع سموم از بدن کمک می‌کند. حتی برخی از منابع این رقم را ۵ الی ۱۰ برابر اعلام کرده اند.
۵ هدف مهم برای کمک به رشد فردی در سال جدید

۵ هدف مهم برای کمک به رشد فردی در سال جدید

دلیل شکست بسیاری از هدف‌های سال نوی ما اینست که منشا آن‌ها تمایل واقعی به رشد فردیِ خودمان نیست و بر اساس مقایسه است. در این مطلب ۵ هدف برگزیده برای ارتقاء رشد فردی را میخوانید.

از مزایای «مدیریت زمان» غافل نشوید!

تحقیقاتی که در دانشگاه یوتا انجام شد بیانگر این بود که صحبت کردن با تلفن همراه هنگام رانندگی سرعت واکنش افراد را به اندازه یک پیرمرد ۷۰ ساله کاهش می‌دهد. این امر در مورد عملکردتان در سایر امور نیز صادق است.
چگونه برای ۱۰ سال از زندگی‌مان برنامه‌ریزی کنیم؟

چگونه برای ۱۰ سال از زندگی‌مان برنامه‌ریزی کنیم؟

۱۰ سال طولانی به نظر می‌رسد، اما زمان خیلی زود می‌گذرد. سخت است که بپذیریم اهداف ۱۰ ساله برای رسیدن به آنچه در زندگی می‌خواهیم کافی هستند، با این حال، ایده‌ی جالبی است که برای زندگی در مسیر دلخواه‌مان به مدت ۱۰ سال برنامه‌ریزی کنیم.

با این روش‌ها، به سادگی پس‌انداز کنیم

گاهی اوقات سخت‌ترین چیز در مورد پس‌انداز پول، شروع آن است، اما یک راهنمای گام‌به‌گام می‌تواند به شما کمک کند تا با یک استراتژی ساده و واقع‌بینانه در سال جدید برای تمام اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت خود پس‌انداز کنید.
۳۰ هدف برای رشد فردی در سال نو

۳۰ هدف برای رشد فردی در سال نو

با شروع سال جدید برنامه‌ریزی برای پیشرفت فردی و در نتیجه داشتن یک زندگی شادتر و سالمتر ایده‌ی بسیار عاقلانه‌ایست، فقط باید بخاطر داشته باشید اهدافی را انتخاب کنید که واقعاً مشتاق رسیدن به آن‌ها هستید، اهدافی که به نفع آینده‌ی شما هستند.
چگونه ستون‌های زندگی‌ را محکم کنیم؟

چگونه ستون‌های زندگی‌ را محکم کنیم؟

آیا اخیراً فرصت کرده‌اید به جایگاه و موقعیت خودتان در زندگی فکر کنید تا ببینید به آرزوهایتان دست یافته‌اید؟ هر انسانی اولویت‌ها و نقاط عطف خاص خودش را دارد که خواهان رسیدن به آنهاست. ما این اهداف را ستون‌های زندگی می‌نامیم.
خبرهای خوب سال ۲۰۲۰ برای آمریکایی‌ها

خبرهای خوب سال ۲۰۲۰ برای آمریکایی‌ها

معکوس کردن آسیب سکته‌ی مغزی، یافتن عقاب‌های سرسفید در لانه‌ی کاکتوس، کمک مزرعه‌ی خورشیدی به کاهش آلودگی، دریافت بورسیه ارزشمند و ... از جمله اتفاقات خوبی برای مردم آمریکا بوده‌اند