فرادید | مجله زندگی - تناسب اندام

Faradeed | فرادید اخبار

با جویدن آدامس لاغر شوید!

در هنگام آدامس جویدن می‌توانید ۱۱ کالری در ساعت بسوزانید و با گذشت زمان، این میزان کالری سوزی بیشتر می‌شود.

چاق‌کننده‌های تابستانی

تابستان است، پشت خانه و بسیاری از غذا‌های سرخ‌شده، سالاد سیب‌زمینی، بستنی‌ها، هات‌داگ و نوشیدنی‌ها مواد غذایی هستند که در تابستان طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند.

کاهش وزن با رژیم برنج

در برنجی که می‌پزید اندکی زیره بیفزایید زیره به لاغری و کنترل فشارخون و سطح قند خون شما بسیار کمک کرده و باعث بهتر شدن طعم و مزه برنج می‌شود.
رژیم مایعات برای لاغری کارساز خواهد بود؟!

رژیم مایعات برای لاغری کارساز خواهد بود؟!

رژیم مایعات به شما امکان می‌دهد مایعات شفاف و غلیظ تری مانند شیر، آب میوه، شیک و اسموتی داشته باشید. همچنین ممکن است پزشک به شما اجازه دهد که از غذا‌های دیگری مانند ماست یا میوه‌های پوره شده استفاده کنید، تا زمانی که تکه‌های جامد وجود نداشته باشد.

۵ عادت صبحگاهی که لاغرتان می‌کند

مدیتیشن گزینه خوبی برای شروع روز است. اختصاص ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در صبح به مدیتیشن، ذهن را آرام می‌کند و برای روز کاری پیش رو آماده می‌کند. به نوعی مدیتیشن به هدایت انرژی درونی به سمت بهره وری بیشتر و نتایج مثبت کمک می‌کند.
۹ راهکار برای آب کردن چربی شکم

۹ راهکار برای آب کردن چربی شکم

چربی شکم علاوه بر کاهش جذابیت شما، خطر ابتلا به فشارخون بالا، بیماری‌های قلبی و دیابت را افزایش می‌دهد. در اینجا راهکارهایی برای کاهش سریع چربی شکم آورده شده است.

کاهش وزن اصولی با رژیم کالری شماری

در رژیم کالری شماری به ازای هر مقدار ماده غذایی، یک رقم کالری درج شده است؛ بنابراین شما ابتدا باید غذایی را که می‌خواهید بخورید را وزن کنید.
کاهش وزن سریع با قهوه

کاهش وزن سریع با قهوه

اما باید در نظر داشت که تنها با نوشیدن قهوه موفق به کاهش وزن سریع نخواهید شد بلکه باید در کنار آن یک رژیم غذایی متعادل نیز داشته باشید تا این کاهش وزن در کمترین زمان اتفاق بیفتد.
کاهش وزن با رژیم غذایی حجمی

کاهش وزن با رژیم غذایی حجمی

بر خلاف رژیم‌های غذایی که مبتنی برمحرومیت است، در رژیم حجمی این امکان فراهم است که غذا‌های سالمی را به مقدار زیاد بخورید و در عین حال وزن کم کنید.

۴ قسمت در بدن که هوش شما را نشان می‌دهد

بزرگ بودن سر نیز یکی از علائم باهوشی است. گزارشی منتشر شده در مجله‌ی روانپزشکی ملوکولی بر ۵۰۰ هزار نفر، نشان می‌دهد که کسانی که سر بزرگ دارند در تست‌های آزمایشی نمرات بیشتری را کسب کردند و در کالج‌ها نیز نمرات بیشتری به دست آوردند.