فرادید | مجله زندگی - تناسب اندام

Faradeed | فرادید اخبار

بایدها و نبایدهای رژیم اتکینز

بایدها و نبایدهای رژیم اتکینز

رژیم اتکینز توسط پزشکی به نام «دکتر رابرت سی. اتکینز» طراحی شده است. کتاب او درباره رژیم اتکینز در سال ۱۹۷۲ عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد. از آن زمان رژیم دکتر اتکینز در تمام دنیا معروف و کتاب‌های زیادی در مورد آن منتشر شد.
چرا لاغر نمی‌شویم؟

چرا لاغر نمی‌شویم؟

افراد وقتی به‌طور مرتب ورزش می‌کنند، به خوردن غذای بیشتری هم متمایل می‌شوند و این موضوع باعث می‌شود که لاغر نشوند؛ بنابراین برای لاغر شدن، ترکیبی از ورزش و رژیم کم‌کالری لازم است.
۱۹ روش ساده و سریع برای کاهش وزن

۱۹ روش ساده و سریع برای کاهش وزن

تغییرات هورمونی، یائسگی، استرس، زایمان، نوع بدن، جراحی و مصرف بعضی دارو‌ها همگی می‌توانند منجر به کاهش سرعت سوخت‌وساز بدن شوند.
دلیل اضافه وزن و چاقی در دوران کرونا چیست؟

دلیل اضافه وزن و چاقی در دوران کرونا چیست؟

وی معتقد است که به نظر می‌رسد امروزه نیز بدن ما به همان شکل در زمان نیاکانمان عمل می‌کند و در هنگام تجربه یک موقعیت تنش زا، بدن مانند حالت جنگ یا گریز عمل کرده و تمایل به مصرف مواد غذایی بیشتر برای تامین انرژی خود دارد.
چطور جوان بمانیم؟

چطور جوان بمانیم؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید جوان‌تر به نظر برسید یا این‌که به دنبال روش‌هایی برای جوان تر شدن، مراقبت از پوست هستید در این مطب با ما همراه باشید.
کاهش وزن با نخود

کاهش وزن با نخود

یک وعده نخود حاوی تقریبا ۱۰ گرم فیبر است که این ماده می‌تواند به تنظیم قند خون و کاهش اشتها کمک کند، از این رو، گزینه‌ای خوب برای مدیریت وزن محسوب می‌شود.

میوه سالمی که شما را چاق می‌کند!

اگر خطر افزایش وزن برای شما وجود دارد، باید مقدار خوردن توت را کم کنید، زیرا با آنکه توت‌ها کالری کمی دارند و برای بدن مفید هستند، اما قند آن باعث چاقی شما می‌شود.
پنج راهکار طلایی برای کاهش وزن

پنج راهکار طلایی برای کاهش وزن

ادعا می‌شود که نوشیدن آب می‌تواند به کاهش وزن کمک کند؛ نوشیدن آب می‌تواند متابولیسم را ۲۴ تا ۳۰درصد در طی ۱ تا ۱.۵ ساعت تقویت کند و به شما کمک می‌کند تا چندین کالری دیگر بسوزانید.

پاکسازی کبد؛ راهی برای کاهش وزن

سلامت کبد می‌تواند به بهبود سلامت کلی و توانایی کاهش وزن کمک کند، زیرا عملکرد اصلی کبد کمک به بدن در خلاص شدن از هر چیز غیر ضروری است.
میوه‌هایی برای کمک به کاهش وزن

میوه‌هایی برای کمک به کاهش وزن

میوه‌هایی که شیرین نشده یا پردازش حداقلی را تجربه کرده اند، یک میان وعده خوب محسوب می‌شوند، زیرا سرشار از مواد مغذی مختلف هستند که از سلامت بدن انسان پشتیبانی می‌کنند. همچنین، میوه‌ها زمانی که به عنوان بخشی از یک سبک زندگی سالم استفاده شوند، ممکن است به کاهش وزن کمک کنند.
۹ نکته کاربردی در کاهش وزن

۹ نکته کاربردی در کاهش وزن

از رژیم غذایی قدیمی سوپ کلم تا راهبرد‌های عجیب و جدیدتر مانند مصرف پنبه برای پر کردن معده، متخصصان تغذیه انواع مختلفی از توصیه‌ها برای کاهش وزن را شنیده اند که برخی از آن‌ها نه تنها عجیب هستند، بلکه خطرناک و مضر هم محسوب می‌شوند.