Faradeed | فرادید اخبار

bato-adv
معمای جالب مسابقه شترها برای بدست آوردن ارث پدر

معمای جالب مسابقه شترها برای بدست آوردن ارث پدر

در زمان‌هایی که به یک استراحت کوتاه نیاز دارید و در عین حال می‌خواهید اوقات مفرح و سرگرم کننده‌ای هم داشته باشید، حل معما بهترین کار است. معماها، چه ساده و چه دشوار، ما را با نوعی از چالش برای پیدا کردن پاسخ درگیر می‌کنند و از طرفی توانایی تفکر انتقادی را در ما رشد می‌دهند.

معمای توهم نوری؛ چیزی در این تصویر به شما خیره شده!

آیا توانستید در عرض ۱۲ ثانیه چیزی را در تصویر بالا پنهان شده بود، تشخیص دهید؟ اگر اینچنین باشد حتماً فرد تیزبینی هستید، اما اگر نتوانستید، نگران نباشید. با به چالش کشیدن خود با چنین معما‌هایی می‌توانید تیزبینی خود را تقویت کنید و تمرکز خود را بالا ببرید.

تست هوش تصویری؛ سه اشتباه تصویر را در ۲۰ ثانیه پیدا کنید

در این معمای تصویری شما یک خیابان معمولی را مشاهده می‌کنید، اما در این خیابان سه اشتباه وجود دارد که شما باید آن‌ها را پیدا کنید. البته فراموش نکنید این سه اشتباه را باید در عرض ۲۰ ثانیه پیدا کنید تا بتوانید لقب یک فرد تیزبین را برای خود در نظر بگیرید.

تست تشخیص تفاوت دو تصویر؛ ۱۰ تفاوت دو تصویر را در ۴۰ ثانیه پیدا کنید!

یکی از جذاب‌ترین نوع معما‌های تصویری، معما‌هایی است که شما باید تفاوت‌های موجود در دو تصویر به ظاهر یکسان را تشخیص دهید. این نوع معما‌ها وقتی با محدودیت‌های زمانی همراه شوند هیجان و جذابیت بیشتری را ایجاد می‌کنند.

معمای چشم عقاب؛ پاندا را در بین قرص‌ها پیدا کنید!

در تصویر کارتونی زیر شما تعداد زیادی قرص دارویی را مشاهده می‌کنید که ظاهر و اندازه‌های متنوعی دارند. در میان این همه قرص، اما یک خرس پاندا نیز پنهان شده است و شما تنها ۱۰ ثانیه وقت دارید تا این خرس پاندا را پیدا کنید. آیا آماده این چالش جذاب هستید؟ ۱۰ ثانیه شما از همین الان شروع شد.

معمای توهم نوری؛ فقط چشم شاهین می‌تواند سگ سفید را در برف پیدا کند!

در تصویر زیر شما یک منظره برفی زیبا در طبیعت را مشاهده می‌کنید، اما در این منظره یک سگ سفید نیز وجود دارد. فقط افرادی که چشم بسیار تیزبین دارند می‌توانند سگ را در این منظره برفی پیدا کنند. اگر شما هم فکر می‌کنید چنین چشمانی دارید، شانس خود را امتحان کنید.
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv