فرادید | مجله عکس - هنری
تصاویر/ زمین از آسمان چگونه دیده می‌شود؟
این عکس‌ها از پروژه عکاسی هوایی به نام Daily Overview است که هر روز عکس‌های باورنکردنی از ماهواره‌ها و هواپیما‌ها ارسال می‌کند.
مردی که با جادوی معماری شهری را زنده کرد
او نه تنها ساکنان آنجا را برای حفظ و نگهداری طبیعت متقاعد کرد بلکه با مقامات نیز به توافق رسید که با سبک‌های هنری منحصر به فرد که الهام گرفته از مناظر آتش فشانی بود جاذبه‌های گردشگری خاصی را ایجاد کند.
تصاویر/مجسمه‌های شگفت‌انگیز با مواد بازیافتی
کار سوزان پیامی محیط زیستی به دنیا می‌دهد و هدف اصلی اش این است که زندگی جدیدی به مواد بازیافتی بدهد و از آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کند.
تصاویر/ اتومبیل‌های از کار افتاده شوروی
در این تصاویر خودرو‌های قدیمی و از کار افتاده در روسیه را مشاهده می‌کنید. این اتومبیل‌ها متعلق به زمان شوروی و خکومت کمونیست‌ها بوده است.
تصاویر/ آتش بازی هیجان انگیز در ژاپن
ماکوتا ایجاری، عکاس ۳۲ ساله، از آتش بازی در ژاپن عکاسی کرده که تصاویر آن را در زیر می‌بینید.
تصاویر/ ماجراجویی در خیابان
خنده دار، غم انگیز و غالبا عجیب و غریب، عینک منحصر به فرد برای عکاسی خیابانی است که با تصورات کوتاه و با تصاویری که آنها را الهام بخش می کند، مطابقت دارد.
تصاویر/ معماری خصمانه
معماری خصمانه یک روند بحث‌برانگیز طراحی شهری است که در آن فضا‌های عمومی ساخته می‌شوند یا تغییر می‌کنند برای جلوگیری از استفاده مردم از آن‌ها همچنین به عنوان معماری ناخوشایند یا معماری دفاعی شناخته شده‌است.
تصاویر/ فریبنده‌های زیبا در شب
سوسو زدن و چشمک زدن کرم‌های شب تاب در تابستان از جالب‌ترین پدیده‌های طبیعت است. این تصاویر در یکی از جزایر زیبای ژاپن به ثبت رسیده و لحظات خارق العاد‌های را رقم زده‌اند.
تصاویر/ سنجاب‌های اسکیت باز
در چند سال اخیر رابطه انسانها با حیوانات به قدری نزدیک شده که می‌توان آنها را عضوی از خانواده آنها دانست. اما گاهی اوقات با آموزش گونه های مختلف حیوانات می توان از طریق آنها درآمد نیز کسب کرد.
نمای زیبا از ماه گرفتگی در جهان
عکاسان مطبوعات جهان روز گذشته سرگرم گرفتن عکس ار پدیده ماه گرفتگی بودند.
تصاویر/ طراحی زیبای درختان
دارن لیریگو، طراح برجسته و بنیانگذار طراحی مدرن، از طریق تکنیک هایی که برای ساخت باغ کامل استفاده می شود؛ فضای خانه‌ها و محیط کار را جلوه می بخشد.
تصاویر/ مجسمه‌های زنده شهر بلژیک
یک هنرمند به نام Le couple en chocolat در تاریخ 22 ژوئیه 2018 در جشنواره tatues en Marche شهر Marche-en-Famenne, بلژیک شرکت کرد. اسحاق نیوتن، آلبرت انیشتین و لئوناردو داوینچی از آثار زنده این فرد بودند.
تصاویر/ مسابقه گیاه شناسی سلطنتی
رقابت بین المللی عکاسی، که در ارتباط با باغ گیاه شناسی سلطنتی در کیو، لندن انجام می شود، جایزه ویژه ای برای بهترین تصاویر در نظر گرفته شده است.
تصاویر/ نمایش
نمایش «ریچارد»، اقتباسی از نمایشنامه ریچارد سوم یکی از پرشخصیت‌ترین نمایشنامه‌های ویلیام شکسپیر، به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار وحدت اجرا می‌شود.
تصاویر شگفت انگیز از سیاره‌ها
از زمانی که انسان ها با ارسال کاوشگر بدون سرنشین و سفر جسمی به فراسوی جو زمین شروع به کشف رمز و راز فضا کرده اند، تعداد زیادی از تصاویر شگفت انگیز جمع آوری شده اند. اغلب عکس های فضا برای اهداف علمی گرفته شده اند، اما اغلب عکس ها زیباترین تصاویر شگفتی های جهان را نشان می دهند.
    صفحه  از ۹
پرطرفدار