فرادید | مجله عکس - هنری
عکس‌های برگزیده‌ی مسابقه‌ی باغ‌های کیو
این مسابقه توسط باغ گیاه شناسی سلطنتی، کیو، در لندن برگزار می‌شود. هر فردی از هر جایی از دنیا می‌تواند در این مسابقات شرکت کند. عکس‌ها لازم نیست در یک سال مشخص ثبت شده باشند و داوران هیچ تمایزی بین عکاسان آماتور و حرفه‌ای قائل نمی‌شوند.
تصاویر/ ژست دیدنی سگ‌ها مقابل دوربین عکاسی
عکاس روسی مجموعه‌ای از عکس سگ‌ها که در آن احساساتشان را می‌توان دید جمع آوری کرد.
تزئین هندوانه و انواع میوه برای شب یلدا +عکس
تزئین میوه برای شب یلدا، تزئین هندوانه شب یلدا،سفره‌آرایی شب یلدا، میوه‌آرایی شب یلدا، تزئین انار و هندوانه شب یلدا
تصاویر / برندگان مسابقه عکاسی سفر (TPOTY)  2018
جوایز این مسابقات شامل جوایز نقدی، دوربین‌های ‌حرفه ‌‌‌‌‌ای، سفر‌های تفریحی به قطب شمال و عضویت در انجمن عکاسی سلطنتی بود .
تصاویر/ زمین از آسمان چگونه دیده می‌شود؟
این عکس‌ها از پروژه عکاسی هوایی به نام Daily Overview است که هر روز عکس‌های باورنکردنی از ماهواره‌ها و هواپیما‌ها ارسال می‌کند.
مردی که با جادوی معماری شهری را زنده کرد
او نه تنها ساکنان آنجا را برای حفظ و نگهداری طبیعت متقاعد کرد بلکه با مقامات نیز به توافق رسید که با سبک‌های هنری منحصر به فرد که الهام گرفته از مناظر آتش فشانی بود جاذبه‌های گردشگری خاصی را ایجاد کند.
تصاویر/مجسمه‌های شگفت‌انگیز با مواد بازیافتی
کار سوزان پیامی محیط زیستی به دنیا می‌دهد و هدف اصلی اش این است که زندگی جدیدی به مواد بازیافتی بدهد و از آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کند.
تصاویر/ اتومبیل‌های از کار افتاده شوروی
در این تصاویر خودرو‌های قدیمی و از کار افتاده در روسیه را مشاهده می‌کنید. این اتومبیل‌ها متعلق به زمان شوروی و خکومت کمونیست‌ها بوده است.
تصاویر/ آتش بازی هیجان انگیز در ژاپن
ماکوتا ایجاری، عکاس ۳۲ ساله، از آتش بازی در ژاپن عکاسی کرده که تصاویر آن را در زیر می‌بینید.
تصاویر/ ماجراجویی در خیابان
خنده دار، غم انگیز و غالبا عجیب و غریب، عینک منحصر به فرد برای عکاسی خیابانی است که با تصورات کوتاه و با تصاویری که آنها را الهام بخش می کند، مطابقت دارد.
تصاویر/ معماری خصمانه
معماری خصمانه یک روند بحث‌برانگیز طراحی شهری است که در آن فضا‌های عمومی ساخته می‌شوند یا تغییر می‌کنند برای جلوگیری از استفاده مردم از آن‌ها همچنین به عنوان معماری ناخوشایند یا معماری دفاعی شناخته شده‌است.
تصاویر/ فریبنده‌های زیبا در شب
سوسو زدن و چشمک زدن کرم‌های شب تاب در تابستان از جالب‌ترین پدیده‌های طبیعت است. این تصاویر در یکی از جزایر زیبای ژاپن به ثبت رسیده و لحظات خارق العاد‌های را رقم زده‌اند.
تصاویر/ سنجاب‌های اسکیت باز
در چند سال اخیر رابطه انسانها با حیوانات به قدری نزدیک شده که می‌توان آنها را عضوی از خانواده آنها دانست. اما گاهی اوقات با آموزش گونه های مختلف حیوانات می توان از طریق آنها درآمد نیز کسب کرد.
نمای زیبا از ماه گرفتگی در جهان
عکاسان مطبوعات جهان روز گذشته سرگرم گرفتن عکس ار پدیده ماه گرفتگی بودند.
    صفحه  از ۱۰
نگاه ویژه
پرطرفدار