فرادید | مجله عکس - خبری
تصاویر/ سلطه گوشی‌های هوشمند بر انسان
برای بسیار از افراد این دستگاه دستی چندمنظوره به ابزاری ضرروی تبدیل شده است. از این ابزار میتوان به ارتباط با دوستان، سرگرمی، برنامه‌های کاربردی تجاری، فرصت‌های خرید ارزان، اخبار، تاریخ، آموزش و پرورش و... اشاره کرد.
تصاویر/ زندگی یک شاهزاده
نگاهی به زندگی چارلز پسر ارشد ملکه انگلیس که به سن هفتاد سالگی رسیده و همچنان ولیعهد است
تصاویر/ عروسی چچنی یکی از پرخرج‌ترین عروسی‌های مسکو
برای طراحی چمدان‌های هدیه عروس به خانواده داماد در حدود ۲۳۰ هزارپوند هزینه کردند. این عروسی یکی از لوکس‌ترین و پرخرج‌ترین‌ها در مسکو بوده است.
تصاویر/ خاطرات میشل اوباما
در کتاب خاطراتی که با عنوان "شدن " از میشل اوباما منتشر شده او اتفاقاتی که در دوران کودکی، جوانی، آشنایی و ازدواج با باراک اوباما افتاده را تعریف می‌کند.
تصاویر/  جشن تولد گلاب آدینه
مراسم رونمایی از پوستر و مواد تبلیغاتی فیلم «در جستجوی فریده» شب گذشته در مجموعه فرهنگی رزوود برگزار شد. همچنین در حاشیه این مراسم جشن تولدی نیز برای گلاب آدینه برگزار شد.
هزاران کودکان سوری که بهترین سال‌های آموزش خود را بر اثر جنگ سال‌های اخیر از دست داده اند به لبنان و اردن برای رفتن به مدرسه پناهنده شدند.
تصاویر/ ایوانکا ترامپ و فرزندانش با لباس‌های لاکچری
"ایوانکا ترامپ" دختر ارشد "دونالد ترامپ" ۳۷ سال دارد و صاحب سه فرزند است.دخترش "آرابلا" ۷ سال و "جوزف" ۵ سال و "تئودور" ۲ ساله است.
تصاویر/جادوی نیویورک در اوایل قرن بیستم
زمانی که در نیویورک بود جز دوربین خود چیزی نداشت. او به سرعت توانست دوستانی پیدا کند و به طرز عجیبی از همه جا عکس می‌گرفت. او معتقد بود "نیویورک از او استقبال کرد".وی می‌گفت" در آمریکا، مردم به شما فرصت و شانس زندگی می‌دهند."
تصاویر/ در دیدار پرسپولیس- کاشیماآنتلرز چه گذشت؟
پرسپولیس در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان برابر کاشیماآنتلرز ژاپن به تساوی بدون گل یافت تا با این نتیجه تیم ژاپنی قهرمان آسیا شود و حسرت ۲۶ ساله فوتبال ایران پابرجا بماند. پرسپولیس چه در نیمه اول چه در نیمه دوم روی دروازه کاشیما فشار آورد ولی حملات این تیم به قدر کافی زهر دار نبود و به گلی دست نیافت.پرسپولیس که در این فصل از کمبود شدید مهره رنج می‌برد در این بازی محمد انصاری را به دلیل مصدومیت از دست داد.
تصاویر/ پشت صحنه سریال
سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی و طرحی از معصومه بیات در 22 قسمت از شبکه سه پخش می شود
تصاویر/ حاشیه و متن حضور زنان در ورزشگاه آزادی
بازی پرسپولیس-کاشیما؛ حضور پر شور زنان در ورزشگاه آزادی
دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی در حال انجام است.
تصاویر/ پرتره بختیاری‌ها
این گزارش شامل تعدادی پرتره از بختیاری‌های ساکن در منطقه ذلقی در مرز سه استان لرستان، خوزستان و اصفهان است.
    صفحه  از ۳۶۸
نگاه ویژه

چرا نمی‌خندیم؟

عبدالرحمن نجل‌رحیم، مغزپژوه
پرطرفدار