فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed | فرادید اخبار

پس از «شما» و «ایران‌کالا» کدام شبکه‌های کم مخاطب حذف می‌شوند؟

شبکه «تماشا» و «آی فیلم» ادغام می شوند؟

شنیده‌ها حاکی است به زودی شاهد ادغام شبکه‌های تماشا و آی فیلم نیز خواهیم بود. با توجه به این که ماموریت هر دو شبکه پخش سریال‌های تکراری است، این ادغام محتمل به نظر می‌رسد.
«ستایش» و اشکی که تمامی ندارد!
ده عنصر سمیِ سریال ستایش

«ستایش» و اشکی که تمامی ندارد!

در همین گیر و دار، ستایش درگیر یک رابطه عاطفی با پسر همسایه می‌شود. رابطه‌ای که مشکلات جدیدی را پیش رویش می‌گذرد. حشمت فردوس با همراهی نوه اش محمد و همکاری زن باغداری به نام خانوم بزرگ موفق می‌شود بخشی از سرمایه‌های از دست رفته خود را زنده کند.

برنامه‌های محبوب تلویزیون کدامند؟!

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما درباره پربیننده‌ترین برنامه‌های سیما در خرداد ماه ۱۴۰۱، برنامه عصر جدید ۳ با ۴۴/۴ درصد مخاطب و کسب رضایت ۸۶/۸ درصدی آنان پربیننده‌تر از سایر برنامه‌های سیما بوده است.
رویا میرعلمی از نقش «جهاندخت» گفت

«مستوران»؛ ملودرامی با لباس تاریخی

باید نگاه بصری مخاطب را با طراحی صحنه، لباس، گریم و... تغییر دهیم و تقویت کنیم، اما از همه این‌ها مهم‌تر قصه و درام است. اگر همه این‌ها را داشته باشیم و قصه‌ای جذاب نداشته باشیم، بی‌فایده است. خوشبختانه این اتفاق در «مستوران» رخ داده است.
رونق دوباره صدا و سیما؟

الف ویژه‌های تلویزیون؛ از سلمان فارسی تا جشن سربرون!

اینکه آیا سریال‌های الف ویژه جدید می‌توانند مخاطبان را به دنبال خود بکشانند یا خیر، خود حدیث دیگری است، اما به‌هرحال تلویزیون پول‌هایش را خرج این سریال‌ها کرده تا بتواند رونق دوباره‌ای بگیرد.
بازگشت فرزاد جمشیدی به آنتن تلویزیون

پشت پرده ممنوع التصویری فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی گفت: من همه را بخشیده‌ام. بسیاری اذیتم کردند. حتی حرف‌ها، اعمال و رفتار‌های ناشایستی به من نسبت دادند و روزی خواهند فهمید، چند برابر آنچه نشر داده‌اند، عذاب الهی برای خویش خریده‌اند.

سریال نیاز؛ جایگزین «خوشنام» در شب‌های قدر

مینی‌سریال پنج قسمتی «نیاز»، از چهارشنبه، ۳۱ فروردین، بعد از خبر ۲۱، به جای سریال طنز «خوشنام» روی آنتن می‌رود و قسمت چهاردهم سریال «خوشنام»، دوشنبه ۵ اردیبهشت پخش خواهد شد.
مجید صالحی «سه در چهار ۲» را می سازد؟!

مجید صالحی «سه در چهار ۲» را می سازد؟!

مجید صالحی نوشت: «دوست داشتید این سریال رو؟ موافقید که سری دومش ساخته بشه؟» همه واکنش‌های کاربران مثبت بوده و حمید لولایی نیز در جواب صالحی نوشته: «این جنس طنز دیگر ساخته نمی‌شود» و او را تشویق کرده است.