فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed | فرادید اخبار

بازیگر جدید «کلبه عموپورنگ» معرفی شد

نادر سلیمانی شنبه ۲۶ تیر به عنوان جدیدترین بازیگر در مجموعه تلویزیونی «کلبه عمو پورنگ» به کارگردانی احمد درویشعلی‌پور و تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده حضور دارد و از این پس در نقش «عسل» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

قدرت دست تلویزیون است!

سؤالی که در این بین مطرح می‌شود، این است که آیا تلویزیون با دخالت در زمان پخش برنامه‌ها به فکر تیزر‌های تبلیغاتی است یا مخاطب؟ اگر مخاطب که باز باید مسئولان این نهاد به همان موضوع بالا پاسخ دهند که چرا صدای مخاطب در مواقعی که به ضررشان است، شنیده نمی‌شود.

چرا پخش فيلم احضار متوقف شد؟

پخش سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما با عنوان «احضار» از روز شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه (۱۸ ماه رمضان) تا چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه (۲۲ ماه رمضان) همزمان با شب‌های قدر به‌صورت موقت، متوقف شده است.

اولین تیزر فصل پنجم دورهمی

مهران مدیری در این تیزر فصل پنجم دورهمی را مسابقه‌ایی عجیب و سخت دانسته است. در این مسابقه از بازوی روباتیک استفاده می‌شود و تمرکز روی سوالات فرهنگی و سینمایی است.
چرا بسیاری از بازیگران قبلی در سریال گیسو حضور ندارند؟

راز‌های پیدا و پنهان سریال گیسو!

کارگردان سریال گیسو در برنامه منو بشناس فرزاد فرزین درباره غیبت برخی از بازیگران سریال عاشقانه در فصل دوم این سریال که گیسو نام گرفته، توضیح داد. یکی از این بازیگران مهناز افشار است که به دلیل مهاجرت در سری دوم عاشقانه حضور ندارد.
سریال رمضانی

همه چیز درباره سریال رعد و برق

سریال رعد و برق در ژانر حادثه‌ای و به تهیه کنندگی داود هاشمی، نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی ساخته شده است. شهرام قائدی، محمد فیلی، مختار سائقی، سام کبودوند از جمله بازیگران این سریال هستند.