فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed

اکبر عبدی از سریال نون. خ جدا شد

سعید آقاخانی در جمع خبرنگاران گفت: «قرار بود اکبر عبدی هم در این سریال حضور داشته باشد، ولی متأسفانه مشکلاتی پیش آمد که خودش دوست نداشت در کار باشد.»
رقابت زمستانی خندوانه با دورهمی؟!
بازگشت رامبد جوان به تلویزیون

رقابت زمستانی خندوانه با دورهمی؟!

روند رخداد‌ها و گفته‌ها نشان از این دارد که شاهد سومین خلف وعده رامبد جوان نخواهیم بود و مخاطبانی که خودشان را آماده کرده بودند تا خندوانه جدید را در شب یلدا تماشا کنند، با حدود ۵۰ روز تأخیر فصل هفتم این برنامه را خواهند دید.
شروع خوب سریال باخانمان!

شروع خوب سریال باخانمان!

موقعیت‌های کمدی سریال که بتواند از مخاطب خنده بگیرد، کم بوده و باخانمان برای این که به سریال کمدی موفقی تبدیل شود، احتیاج به بار کمدی سنگین‌تری دارد.
روایتِ تاریخ در فیلم روز‌های ابدی

روایتِ تاریخ در فیلم روز‌های ابدی

«روز‌های ابدی» فصل دومی هم دارد که هنوز ساخته نشده است. فصل دوم سریال مربوط به حوادث حین گروگان گیری تا کودتای نوژه و پایان جنگ تحمیلی است.
بازگشت سه برنامه پرمخاطب به تلویزیون

بازگشت سه برنامه پرمخاطب به تلویزیون

وعده‌های جوان برای ساخت خندوانه به آبان امسال موکول شد. اتفاقی که با پست جدید اینستاگرامی او رنگ جدی به خودش گرفت و به نظر می‌رسد او قصد دارد تا قبل از شروع زمستان پخش «خندوانه» را آغاز کند.
سریال‌های تلویزیونی در زمستان ۹۹

سریال‌های تلویزیونی در زمستان ۹۹

مجموعه تلویزیونی «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی که اواسط مردادماه در شمال تهران تصویربرداری خود را آغاز کرد، قرار است بعد از سریال «شرم» روی آنتن شبکه سه سیما برود.

تلویزیون با "عادل" و "علی دایی" چه کرده است؟

داستان دلخوری علی دایی از تلویزیون هم مربوط به روز‌های اخیر نمی‌شود. همین روایت دایی از اتفاق رخ‌داده مربوط به اسفند ۱۳۹۶ است که ابتدا صداوسیمای گیلان و بعد‌ها ۲۰:۳۰ علیه دایی جبهه گرفتند
هر آنچه که باید درمورد سریال شرم بدانید؛ از زمان پخش و تکرار تا تعداد قسمت‌ها

هر آنچه که باید درمورد سریال شرم بدانید؛ از زمان پخش و تکرار تا تعداد قسمت‌ها

سریال شرم در ۳۰ قسمت پخش می‌شود. قصه‌ی سریال "شرم" روایتگر زندگی چند خانواده است که هر کدام از شخصیت‌های آن گرفتاری‌های خاص خود را دارند که در نهایت همه آن‌ها با یک نخ تسبیحی به هم وصل می‌شوند. این سریال به قلم سعید فرهادی نوشته شده که پیش از این نیز سریال‌های همچون "پریا" و "تا ثریا" را نیز به نگارش درآورده بود.
سریال

سریال "صفر ۲۱"؛ خودگویی و خود خندی؟!

ولی در کمال تعجب، این فلاش‌بک‌ها نیز بامزه از آب درنیامده و تنها گریم بازیگران و تغییر ظاهر آن‌ها است که جلب توجه می‌کند. از سویی دیگر باید به پخش پشت‌صحنه‌های سریال اشاره کرد که در پایان هر قسمت پخش می‌شود.
همه چیز درباره سریال

همه چیز درباره سریال "نون خ ۳"

شاید وقتی سعید آقاخانی و امیر وفایی تصمیم گرفتند کارگردانی و نویسندگی سریال «نون خ» را برعهده بگیرند فقط خودشان پیش‌بینی می‌کردند سریالی که آن‌ها در برابر دوربین قرار می‌دهند، قرار است به یکی از بهترین سریال‌های کمدی چند سال اخیر تلویزیون تبدیل شود.

بیوگرافی بازیگران سریال "صفر بیست و یک (021) "

در حال حاضر نام سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیر حسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میر علمی وعلیرضا استادی به عنوان بازیگران شاخص سریال تلویزیونی "صفر بیست و یک (۰۲۱) " مطرح است. اما در این گزارش بیوگرافی بازیگران اصلی سریال صفر بیست و یک آمده است.