فرادید | سینما - پیشنهاد

Faradeed | فرادید اخبار

لذت دیدن ۵ انیمیشن محبوب سینمای جهان

شرکت‌های بزرگ انیمیشن سازی به خوبی این واقعیت را دریافته‌اند که می‌توانند از هر سنی و از هر قشری، مخاطبین پیگیر و جدی داشته باشند. به این ترتیب با ترکیب طراح‌های گرافیکی جذاب و طرح‌های داستانی تعلیق دار، هم کودک و هم بزرگسالان را تا آخرین ثانیه‌های انیشمیشن، پای تلویزیون میخکوب می‌کنند، و این جادوی انیمیشن است

اعتراض بینندگان، حذف ۶ قسمت از سریال رامبد جوان

۶ قسمت ابتدایی مردم معمولی، پس از پخش، به دلیل نارضایتی مخاطبان از دسترس خارج شد. این سریال ساخته رامبد جوان، از دو هفته آینده، کار خود را از سرخواهد گرفت و با تغییراتی گسترده، دوباره از قسمت نخست پخش خواهد شد.
معرفی تماشایی ترین فیلم های سینمایی با موضوع جنگ جهانی دوم
فیلم هایی که همه باید ببینند

معرفی تماشایی ترین فیلم های سینمایی با موضوع جنگ جهانی دوم

هر چند سال یک بار شاهد خلق یک فیلم ماندگار و درخشان با موضوع جنگ جهانی دوم هستیم که تا سال‌ها در ذهن‌مان باقی می‌ماند. از هرکسی که بپرسید، می‌گوید با فیلم‌های «پیانیست» یا «فهرست شیندلر» گریه کرده است.
بهترین انیمه‌های سینمایی

بهترین انیمه‌های سینمایی

انیمه درام، فانتزی ماکیا به نویسندگی و کارگردانی «ماری اوکادا»، انیمه‌ای است با داستان احساسی زیبا و جذابی که به نرمی عشق و ایثار مادرانه را در رابطه‌ای عجیب به تصویر می‌کشد. ماکیا جزو بهترین انیمه‌های سینمایی است.
فیلم‌هایی با موضوع کریسمس
معرفی فیلم

فیلم‌هایی با موضوع کریسمس

با فرا رسیدن کریسمس همه چیز رنگ و بوی برف و کاج می‌گیرد حتی سینما و تلوزیون. بسیاری از مردم جهان در ایام کریسمس تمایل دارند به تماشای فیلم‌های کریسمسی بنشینند، بخصوص در روز‌هایی که بیماری همه‌گیر کووید۱۹ کماکان در جهان وجود دارد، در خانه ماندن و غرق لذت دیدن فیلمی محبوب شدن شوق تعطیلات را دوچندان می‌کند.
آخر هفته با یک فیلم دلهره آور

«نامتعادل» جدیدترین فیلم راسل کرو؛ لطفا بوق نزنید!

نامتعادل داستان رویارویی یک زن و یک مرد از نظر روانی نامتعادل است؛ ماجرا از یک درگیری ساده رانندگی آغاز می‌شود و در ادامه مرد روانی زن را تعقیب می‌کند و زن هدف اذیت و آزار او قرار می‌گیرد.

از "سینما – ماشین" چه می‌دانید؟

این طرح با حضور حدود ۱۶۰ ماشین در هر سانس که محل قرارگیری آن‌ها با خط‌کشی مشخص شده اجرا می‌شود، شایان ذکر است طبق دستورالعمل اجرای این طرح در هر خودرو حداکثر دو نفر امکان تماشای فیلم را خواهند داشت.