فرادید | سینما - خبر

Faradeed

اکران آنلاین

اکران آنلاین "سازهای ناکوک"

این فیلم در زمره فیلم‌های دیده‌نشده‌ای است که تاکنون در هیچ محفل سینمایی یا جشنواره داخلی به نمایش در نیامده و تهیه‌کننده و کارگردان تصمیم گرفتند یک‌راست بعد از اتمام مراحل فنی مسیر اکران در سینما‌ها را پیش بگیرند.

اکبر عالمی درگذشت

اکبر عالمی، متولد تیر ۱۳۲۴ در اهواز، فارغ‌التحصیل رشته سینما با مدرک دکتری از انگلستان است که تاکنون مستند‌های مختلفی را از جمله «مروارید خلیج‌فارس» ساخته است.

جمشید هاشم‌پور نشان درجه یک هنری گرفت

جمشید هاشم‌پور را اگرچه خیلی‌ها در نگاه اول با فیلم‌های قهرمان محوری که ایشان نقش قهرمان را در آن‌ها داشته‌اند به یاد می‌آورند، اما اهالی و کارشناسان حوزه سینما تایید می‌کنند که او در ژانر‌های گوناگون درخشیده است.
اسکار زیر سایه

اسکار زیر سایه "خورشید"

مجیدی که در این فیلم به سراغ کودکان کار رفته است به خوبی توانسته شخصیت‌های اصلی و فرعی دوست داشتنی بسازد که با آن‌ها همذات‌پنداری کنیم.
سریال قورباغه؛ نیامده جنجال به پا کرد

سریال قورباغه؛ نیامده جنجال به پا کرد

اولین شایعه -یا حاشیه- درباره قورباغه زمانی پیش آمد که رسانه‌ها از دستمزد بالای نوید محمدزاده در این سریال نوشتند. شایعه یا خبری به‌شدت حاشیه‌ساز که البته در ادامه وکیل شرکت تصویرگستر پاسارگاد آن را تکذیب کرد.
سریال

سریال"حضرت موسی" و سومین کارگردان

می‌خواهیم هرچه زودتر کار کلید بخورد و به این موضوع خوش‌بین هستم که با انتخاب کارگردان در سال ١٣٩٩ کار شروع شود. امیدوارم از ماه نهم یا دوازدهم، فیلمبرداری آغاز شود
توقیف بهنوش طباطبایی وگربه اش!
جنجال بهنوش طباطبایی و گربه‌اش در تالار وحدت

توقیف بهنوش طباطبایی وگربه اش!

در سه اجرای نخست این نمایش، بهنوش طباطبایی با گربه‌اش روی صحنه بازی کرده بود، اما در اجرای شب گذشته، یکشنبه ۳۰ شهریور ماه، این اپیزود اجرا نشد و رحمانیان با خواندن متنی، اعلام کرد که مشکل اپیزود «بانو و گربه ملوس»، حضور گربه بهنوش طباطبایی روی صحنه نمایش بوده است.
پشیمان ها؛ از سعید راد تا سام درخشانی

پشیمان ها؛ از سعید راد تا سام درخشانی

می‌خواهند زود بگیرند و تمام کنند؛ ۲۰ قسمت را ۳۰ قسمت و ۳۰ قسمت را ۴۰ قسمت کنند و حتی اگر یک مقدار جا داشت ۵۰ قسمت هم سریال را درمی‌آورند. چون مردم مهم نیستند و می‌خواهند تجارت کنند.
شهاب حسینی و نوید محمدزاده با پول و پارتی بازیگر شدند؟

شهاب حسینی و نوید محمدزاده با پول و پارتی بازیگر شدند؟

امین تارخ مدرس رشته بازیگری درباره ورود عده‌ای با پول و پارتی بازی به عرصه بازیگری می‌گوید: ما در کشور خودمان افراد زیادی داشتیم که در طول چند دهه گذشته با همین شیوه وارد عرصه بازیگری شدند، ولی بعد از مدت کوتاهی حذف شدند. اما کسانی هستند که با استعداد و کاریزما و تلاش قلبی خودشان در عرصه آموزش و در عرصه تجربه کاری، ماندگاری خودشان را تضمین می‌کنند.