فرادید | سینما - خبر

Faradeed | فرادید اخبار

پشت‌پرده بازیگرشدن خسرو شکیبایی

خلاصه بعد از این‌که پیشنهاد بازیگری را شنیدم، حسین افشار همان لحظه مرا برد طبقه‌ی پایین و رسیدیم به اتاقی که روی درش نوشته شده بود: واحد تئاتر. جالب است که آن همه در این راهرو‌ها گشته بودم، ولی تا آن لحظه چشمم به این نوشته نخورده بود.

فصل دوم «زخم کاری» ساخته می‌شود؟!

با توجه به اینکه سازندگان این سریال احتمال ساخت فصل دوم را رد نکرده بودند، شنیده‌ها حاکی از این است که فیلم‌نامه دومین فصل «زخم‌کاری» در حال آماده‌سازی است.
خندوانه به خاطره‌ها پیوست؟

خندوانه به خاطره‌ها پیوست؟

من معتقدم که نه فقط «خندوانه» که هر برنامه محبوب و پرمخاطبی مثل «خندوانه» از جایی به بعد تبدیل به موجود زنده می‌شود که حیاتش را از نفس مخاطب و اراده و انگیزه سازندگانش می‌گیرد.

«جیران» توقیف شد

در پی اختلاف کارگردان و تهیه‌کننده سریال «آهوی من مارال» و تهیه‌کننده و کارگردان «جیران»، پخش این سریال موقتاً متوقف شده است.

مرگ «بروس لی» با یک قرص

لی قرص را خورد و برای استراحت در یکی از اتاق‌های آن خانه به خواب رفت. تهیه‌کننده که برای انجام کاری رفته بود، ساعتی بعد برگشت و از میزبان درباره لی پرسید.

فرهادی «استاد سینما» شد!

او برای فیلم «قهرمان» توانست جایزه بزرگ هیات داوران را از جشنواره فیلم کن۲۰۲۱ دریافت کند. علاوه‌بر این فرهادی برنده سه جایزه سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر در سال‌های ۱۳۸۴، ۱۳۸۷ و ۱۳۸۹ شده است.
«انفرادی»؛ دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما!
رکورد شکنی رضا عطاران با انفرادی

«انفرادی»؛ دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما!

انفرادی یک کمدی اجتماعی است که مسائلی همچون روحانیت، موسسات اعتباری و مالی، وضعیت قوانین قضایی کشور و سیستم فاسد در نیرو‌های پلیس را دستمایه روایت داستان خود کرده است.

اکران فیلم ترسناک «زالاوا» از امروز

داستان زالاوا در اواخر دهه ۱۳۵۰ خورشیدی روی می‌دهد و راوی اتفاقی است که باعث ترس مردم شده و رئیس پاسگاه تلاش می‌کند تا امنیت را به روستا بازگرداند.

فیلم رضا عطاران هم توقیف شد؟!

رضا عطاران در این دو فیلم بویژه در «روشن» نقشی متفاوت داشت و بایگانی شدن آن‌ها در حالی مطرح است که «شیشلیک» در دولت دوازدهم پروانه نمایش گرفته بود.