فرادید | سینما - خبر
رامبد جوان تاکید کرد انتظار دارد در این نشست، شاهد پرسش‌هایی مهم‌تر و دقیق‌تر درباره پیچیدگی‌ها و ریزه کاری‌های فیلم «طلا» باشد.
سری جدید فیلم‌های برگزیده تماشاگران
مردم کدام فیلم‌ها را پسندیده‌اند؟
بازی خوب دیگری از فاطمه معتمدآریا این بار روبه‌روی دوربین کارگردانی مشترک حسین امیری‌دوماری و پدرام امیری. البته معتمدآریا امسال در جشنواره تقدیر شد و طبق هنجار‌های جشنواره، کمی بعید است که سیمرغ هم به او تعلق بگیرد. اما اگر این مناسبات کارساز نشود، به احتمال زیاد او از جدی‌ترین گزینه‌های سیمرغ بازیگری امسال است.
امیرحسین صدیق، بازیگر نقش آقای پدر زی زی گولو چند روز پیش ازدواج کرد. او با انتشار عکسی T. ازدواجش را در اینستاگرام اعلام کرد. مرضیه برومند هم ازدواجش را به او و همسرش تبریک گفته است.
پولساز‌های سینمای جهان
بر طبق مجله‌ی فوربس، دستمزد ۳۰ بازیگر جهان در سال ۲۰۱۷ معادل ۸۹۲ میلیون دلار بوده است. اما کدام بازیگران بالاترین دستمزد را داشته اند؟ مسخره است نه؟ اینکه لبخند و چشمک و خواندن چند خط از یک فیلمنامه انقدر بی ارزد؟
محب اهری ۳۰ دقیقه بامداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان لاله به خاطر عود کردن بیماری سرطان غدد لنفاوی دار فانی را وداع گفته است.
اگر غافلگیر کننده‌تر از قسمت‌های ابتدایی نباشد کمتر هم نیست و همچنان غافلگیری ادامه دارد.
تئأتر «مثل آب برای شکلات» در بلاتکلیفی توقیف
نمایش «مثل آب برای شکلات» در سال‌های قبل هم با مجوز و بدون مشکل اجرا شده و برای اجرای جدید باز هم بازبینی شده و مجوز گرفته است
آرایش غلیظ ژیلا صادقی، دردسرساز شد!
حاشیه‌هایی برای مجری‌های زن تلویزیون
مجری ها و بازیگران تلویزیون این روزها کم و بیش درگیر شایعه هستند. اما اتفاقی که در روزهای اخیر برای مجری معروف تلویزیون افتاده، بی سابقه بوده است. سردبیر یک روزنامه رسمی کشور از پوشش و آرایش غلیظ ژیلا صادقی انتقاد کرده و مسئولان صدا و سیما را به روز قیامت حواله داده است.
مارتین اسکورسیزی و همه ستاره هایش
مارتین اسکورسیزی یکی از اسطوره‌های سینماست که همچنان در دهه هشتم زندگیش حضور فعالی در سینما دارد. بسیاری از ستاره‌های هالیوود مثل رابرت دنیرو در فیلم هایش درخشیده اند. این کارگردان بعد از سال‌ها کنار ستاره‌های قدیمی فیلم هایش در یک مراسم ظاهر شد.
پیام صابری، همسر زیبا بروفه که بود؟
در سال جدید کم با خبر درگذشت هنرمندان و افراد مطرح روبرو نبوده ایم. در روز گذشته، خبر فوت هنرمند دیگری همه جا پیچید. پیام صابری، همسر زیبا بروفه به دلیل ایست قلبی درگذشت.
داریوش مهرجویی؛ آرتیست یگانه سینمای ایران
از هرچه بگذریم، داریوش مهرجویی آرتیست یگانه و بزرگ معاصر ماست، سینمای ایران را بدون آثار او نمی‌توان بررسی کرد و بی‌حضور او، ما قطعاً چیز‌های زیادی کم داریم، صحنه‌هایی که او خلق کرده است، ماندگارند، به‌یاد بیاورید سعید کنگرانی را در لحظه پخش غذا در حلبی‌آبادها، در دایره مینا، به یاد بیاورید عزت‌الله انتظامی را وقتی در فیلم گاو دچار دگردیسی می‌شود و به هیأت گاو درمی‌آید، به یاد بیاورید دویدن خسرو شکیبایی را رو به دریا، در هامون یا صحنه فروپاشی آپارتمان را در اجاره‌نشین‌ها، همه و همه نشان از ذهن زیبای مهرجویی دارد، کارگردانی که امروز، ۱۷ آذر، زادروزش را گرامی می‌داریم.
    صفحه  از ۲۳
نگاه ویژه
پرطرفدار