فرادید | سینما - خبر

Faradeed | فرادید اخبار

شاخ آفریقا، سریال جدید سعید آقاخانی

شاخ آفریقا، سریال جدید سعید آقاخانی

پس از به پایان رسیدن پخش مجموعه نون خ ۳، کارگردان این سریال مشغول انتخاب بازیگر برای حضور در سریال شاخ آفریقا است که تاکنون خبر بازی هومن سیدی و پژمان جمشیدی در این کار رسانه‌ای شده است.
سریال جیران، عاشقانه‌ای دیگر از کارگردان شهرزاد

سریال جیران، عاشقانه‌ای دیگر از کارگردان شهرزاد

پس از پایان پخش فصل سوم «شهرزاد» و گذشت دوسال از پخش این سریال، کارگردان شهرزاد از ساخت سریالی جدید برای شبکه نمایش خانگی خبر داد. به گفته او، سریال جیران باز هم فضایی عاشقانه دارد، اما داستانش مربوط به زمان حال نیست.
هرآنچه که باید درمورد سریال قبله عالم بدانید

هرآنچه که باید درمورد سریال قبله عالم بدانید

قبله عالم سریالی طنز است که اتفاقات تاریخی دوران ناصرالدین شاه قاجار را به نمایش می‌گذارد. حامد کمیلی در این سریال نقش ناصرالدین‌شاه را ایفا می‌کند و شقایق دهقان در نقش مهد علیا، هادی کاظمی در نقش ظل الدوله و سوگل خلیق نیز نقش انیس الدوله را بازی می‌کند.

رکورد شکنی شنای پروانه در اکران آنلاین

از ابتدای اکران آنلاین که از نوروز سال گذشته آغاز شده است ۳۶ فیلم به نمایش عمومی در آمدند و فروش شنای پروانه در دو روز ابتدایی به عنوان یک رکورد در میان آثار اکران آنلاین توانسته است در جذب مخاطب موفق عمل کند.
سریال‌های شب‌های ماه رمضان

سریال‌های شب‌های ماه رمضان

سریال‌هایی همچون احضار، بچه مهندس ۴، یاور و رعد و برق برای شب‌های رمضان در نظر گرفته شده است. اکثر این سریال‌ها در ژانر اجتماعی و خانوادگی هستند.

اعلام اسامی برندگان جوایز بفتا ۲۰۲۱

جایزه بفتا امسال رنگ و بوی تازه‌ای داشت و با رکورد‌های جدید همراه بود. با اعطای جایزه بهترین کارگردانی به کلویی ژائو، این دومین بار در تاریخ جوایز بفتاست که این جایزه به یک کارگردان زن اهدا می‌شود.
همه چیز درباره فصل چهارم سریال نون خ

همه چیز درباره فصل چهارم سریال نون خ

پیش از پخش سری سوم نون خ سعید آقاخانی کارگردان و بازیگر نقش اصلی این سریال گفته بود که بازخورد مردم نسبت به این فصل بسیار مهم است و اگر مورد استقبال قرار گیرد، می‌توان برای فصل جدید برنامه‌ریزی کرد.

پربیننده‌ترین سریال نوروز ۱۴۰۰ تا اینجا کدام است؟

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، بعد از فصل سوم سریال نون خ شبکه یک سیما، سریال گاندو ۲ از شبکه سه سیما با ۵۵.۸ درصد مخاطب و رضایت ۸۷.۶ درصدی درحد زیاد در رتبه دوم سریال‌های هفته اول نوروز ۱۴۰۰ قرار گرفته است.

ماجرای دلخوری حامد بهداد از پرویز پرستویی

خیلی متاسفم برای خودم که بعد از آن پرویز پرستویی نامه‌ای نوشت که حامد را به آنتونی کویین تشبیه نکنید؛ تن آنتونی کویین در گور می‌لرزد؛ فکر می‌کردم بعدا دلجویی کند، اما این اتفاق نیوفتاد.