فرادید | مجله ماشین - ایرانی

Faradeed | فرادید اخبار

خودروی جدید «کرمان موتور» در بازار ایران

KMC J۷ سیستم کمکی فرمان برقی دارد و رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی بر روی آن نصب خواهد شد. فست بک جدید شرکت کرمان موتور، مخزن سوخت ۵۵ لیتری دارد و طبق برخی از منابع خبری، مصرف سوخت ترکیبی آن حدود ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود.
حمله هیوندای با «آیونیک ۶» به تسلا!

حمله هیوندای با «آیونیک ۶» به تسلا!

هیوندای در بخش دماغه و چراغ‌های اصلی جلو بازهم سراغ گرافیک داخلی پیکسلی رفته که در نوع خود جذاب و فناورانه محسوب می‌شود. همین الگو درباره چراغ‌های اصلی عقب نیز تکرار شده است.
کشنده «آتامان» ایران خودرو رونمایی شد

کشنده «آتامان» ایران خودرو رونمایی شد

این خودرو باری دارای مشخصاتی نظیر موتور OM ۴۵۷ LA با قدرت ۴۳۰ اسب بخار در ۱۹۰۰دور در دقیقه و گشتاور ۲۱۰۰ نیوتن متر در ۱۱۰۰ دور در دقیقه و تجهیزاتی نظیر توربوشارژ و اینتر کولر است.
آیتو ام ۵؛ شاسی بلند جدید هواوی

آیتو ام ۵؛ شاسی بلند جدید هواوی

ام ۵ به عنوان اولین محصول آیتو در دسامبر سال گذشته میلادی معرفی شد. این خودرو اشتراکات زیادی با اس اف ۵ سیرس دارد و البته بروزرسانی‌های مهمی را نیز در بخش طراحی و فناورانه‌ها ارائه می‌دهد.
همه چیز درباره اطلس، هاچ بک کراس جدید سایپا

همه چیز درباره اطلس، هاچ بک کراس جدید سایپا

برخی کارشناسان حوزه خودرو در مورد مشخصات سایپا اطلس می‌گویند که محصول تازه نارنجی پوشان به پیشرانه ۱۴۹۷ سی سی تنفس طبیعی مجهز است و در ساختار این پیشرانه ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ دیده می‌شود.
مشخصات تارا اتوماتیک؛ رقبای سرسخت تارا در بازار

مشخصات تارا اتوماتیک؛ رقبای سرسخت تارا در بازار

تارا اتوماتیک برای گرفتن بخشی از بازار خودرو در میان سدان‌های کلاس c رقابت سختی پیش رو دارد. تارا اتوماتیک در حال حاضر از میان خودرو‌های داخلی باید با دنا پلاس توربو اتوماتیک، سایپا شاهین و از میان خودرو‌های خارجی و مونتاژی باید با جک J ۴، بسترن B۳۰، آریزو ۵ هیوندای اکسنت وفردا ۵۱۱ رقابت کند.
همه چیز درباره سدان FMC  511 فردا موتورز

همه چیز درباره سدان FMC 511 فردا موتورز

بررسی چانگان آلسوین یا همان فردا FMC ۵۱۱ نشان می‌دهد که این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی فاقد توربو مجهز است که توان تولید حداکثر ۱۰۶ اسب بخار قدرت و ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور را دارد.