جزئیات جدید از ابعاد پیچیده مرگ «زهره فکور صبور»؛ لحظه بازداشت فرد متهم به قتل

وکیل زهره فکور صبور در خصوص جزئیات پرونده مرگ این بازیگر جوان، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: «م.ن» متهم به قتل «زهره فکور صبور» دستگیر شد.

کد خبر : ۱۸۷۹۵۱
بازدید : ۳۲۹

وکیل پرونده مرگ مرحوم «زهره فکور صبور» گفته است: پس از انتشار خبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم «زهره فکور صبور»، متهم ظرف ۲۴ ساعت در مخفی‌گاه خود شناسایی و دستگیر شد.

حسین شاهرخی، وکیل زهره فکور صبور با اشاره به خبر منتشرشده درباره‌ دستگیری فرد متهم به قتل این بازیگر جوان سینما و تلویزیون گفت: بعضی جزئیات پرونده اخلاقی و محرمانه است و شامل تهدید، اخاذی از خانم فکور صبور است.

حسین شاهرخی گفت: فرد متهم به قتل زهره فکور صبور، امروز «چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳»، از محلی که در آن مخفی شده بود، در یک عملیات فریب، دستگیر شده است.

او با بیان اینکه «برخی جزئیات پرونده اخلاقی و محرمانه‌ است» گفت: این موارد شامل تهدید و اخاذی از زهره فکور صبور بوده است.

شاهرخی افزود: «احتمالا تعداد شاکیان فرد متهم به قتل زهره فکور صبور بیشتر از چیزی‌ است که پیش‌بینی می‌کنند.»

لحظه دستگیری متهم به قتل زهره فکور صبور

وکیل«زهره فکور صبور» از بازداشت «م.ن»، به اتهام قتل این بازیگر سینما و تلویزیون خبر داد.

حسین شاهرخی، وکیل مدافع پرونده مرگ مشکوک مرحوم «زهره فکور صبور» در یکی از صفحات مجازی خود نوشت: «پس از انتشار خبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم زهره فکور صبور، به لطف پروردگار، طی عملیات ویژه مامورین خدوم نیروی انتظامی، «م.ن» ظرف ۲۴ ساعت در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شد.»

او ادامه داد: «ضمن قدردانی از زحمات نیروی انتظامی، از تمام کسانی که از این فرد شکایت یا ادعایی دارند، درخواست می‌شود ظرف ۴۸ ساعت آینده به کلانتری ۱۲۹ جامی و یا دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه نمایند.»

«زهره فکور صبور»، بازیگر سینما و تلویزیون، ۱۰ اسفند سال ۱۴۰۰، با حال وخیم به بیمارستان منتقل شد و پس از ساعاتی جان باخت.

منبع:همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید