معنای پدر بودن از زبان بازیگر سرشناس

کورش تهامی گفت: روز پدر را به تمامی پدران تبریک می‌گویم و دست تمامی آنها را می بوسم. امیدوارم خداوند به پدرهای ما عمر با عزت دهد.

کد خبر : ۳۵۷۴۷
بازدید : ۱۵۶۴
کورش تهامی گفت: روز پدر را به تمامی پدران تبریک می‌گویم و دست تمامی آنها را می بوسم. امیدوارم خداوند به پدرهای ما عمر با عزت دهد.

به گزارش میزان، کورش تهامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درخصوص مقام و جایگاه پدر در هر خانواده گفت: پدران یکی از پایه های اساسی هر خانواده هستند. پدرها همواره برای خانواده و فرزندان خود ایثارهای فراوانی کرده اند و هیچ وقت هیچ چیز را به آسایش و آرامش خانواده ترجیح نمی دهند.

او ادامه داد: وقتی پدر می شوید مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش شما می افتد و همین مسئولیت باعث می شود تا هر لحظه نگران آینده همسر و فرزندانتان باشید زیرا یک خانواده به لحاظ معنوی و مالی چشمش به پدر خانواده است و این برای پدر وظیفه سنگین و بسیار بسیار سختی است.

بازیگر فیلم «رگ خواب» ضمن تبریک روز ولادت حضرت امام علی (ع) افزود: روز پدر را به تمامی پدران تبریک گفته و دست تمامی آنها را می بوسم. امیدوارم خداوند به پدرهای ما عمر با عزت دهد.

او با اشاره به علاقه پدر خود به ادبیات و شعر اضافه کرد: درباره هدیه این روز باید بگویم که من و اکثر خانواده در اکثر مواقع به مناسبت روز پدر، برای پدرمان کتاب هدیه می خریدیم.

تهامی درباره پدر شدن خود و تصمیمش برای این اتفاق تصریح کرد: شرایط کمی سخت شده و علاوه بر این تمام وظایف سنگینی که پدران دارند و اشاره کردم باعث شده تا هنوز به پدر شدن فکر نکنم.
۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید