(اینفوگرافیک) پیش‌‌بینی بورس در هفته سوم فروردین را ببینید

(اینفوگرافیک) پیش‌‌بینی بورس در هفته سوم فروردین را ببینید

شاخص کل در اولین هفته کاری سال جدید بازدهی 6 درصدی را ثبت کرده است. کارشناسان بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز معاملات هفته آینده‌ بورس را پیش‌بینی کرده‌اند.

کد خبر : ۱۲۸۴۴۹
بازدید : ۵۴۸۱

شاخص کل بورس اولین هفته کاری فروردین ماه را با فتح قله 2 میلیونی پشت سر گذاشت؛ این رشد شاخص کل در اولین هفته کاری سال باعث شد شاهد ورود نقدینگی‌ جدید به تالار شیشه‌ای معاملات باشیم.

شاخص کل در آخرین روز کاری اسفندماه سال گذشته روی عدد یک میلیون و 960 هزار واحدی بود و در پایان این هفته به عدد دو میلیون و 78 هزار واحدی رسید و بازدهی 6 درصدی را در کارنامه خود ثبت کرد.

در آن سوی بازار نیز شاخص هم‌وزن در محدوده 622 هزار واحدی ایستاد و توانست بازدهی همانند شاخص کل یعنی حدود 6 درصدی را کسب کند. همچنین شاخص کل فرابورس نیز توانست با رسیدن به سطح 25 هزار و 357 واحدی بازدهی تقریبا 4 درصدی را تجربه کند.

پیش‌‌بینی بورس هفته سوم فروردین (اینفوگرافیک)

پیش‌بینی بورس

اولین هفته بورس تهران با روند صعودی گذشت و با توجه به قیمت پایانی تک‌سهم‌ها انتظار می‌رود که دومین هفته کاری سال نیز مثبت شود.

بر اساس جدیدترین آمار بانک مرکزی نرخ بهره بین بانکی به 23.36 درصد رسیده است؛ برخی از کارشناسان می‌گویند که این افزایش نرخ تا حدودی می‌تواند تاثیر منفی روی بازار سرمایه بگذارد.

اما به طور کلی و با توجه به پیش‌بینی کارشناسان احتمالا دومین هفته فروردین‌ماه شاهد مثبت و سبزپوش بودن اکثر صنایع بازار باشیم.

منبع:تجارت نیوز
۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید