(تصاویر) هرک‌ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی تولید می‌شود!

(تصاویر) هرک‌ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی تولید می‌شود!

جوراب‌های هرک‌ساکس ۵.۰ که به عنوان نخستین (و تنها) جوراب قابل استفاده در شرایط آب و هوایی و عوارض زمین مختلف معرفی شده اند در هر زمان و هر جایی قابل پوشیدن هستند.

کد خبر : ۱۲۹۵۰۱
بازدید : ۴۴۹۱

جوراب هرک‌ساکس ۵.۰ توسط هرک‌لیان امریکا (HercLéon America)، یک برند مد مستقر در مینیاپولیس، آمریکا تولید شده است. این محصولی با پارچه تنفس‌پذیر است که از عرق کردن پا‌ها جلوگیری می‌کند، در شرایطی که به نوعی ضد آب نیز است.

این جوراب به گونه‌ای طراحی شده تا عبور از سطوح مختلف را تحمل کند. جوراب‌های هرک‌ساکس با بهره‌مندی از ویژگی‌های ضد بو و ضد میکروب بودن، استفاده طولانی مدت بی نیاز از شستشو بدون آسیب دیدن پوست را ممکن می‌کنند.

جوراب با اصول مهندسی

هرک‌ساکس؛ جورابی برای تمام فصول

جوراب‌های هرک‌ساکس ۵.۰ که به عنوان نخستین (و تنها) جوراب قابل استفاده در شرایط آب و هوایی و عوارض زمین مختلف معرفی شده اند در هر زمان و هر جایی قابل پوشیدن هستند. از جوراب‌های هرک‌ساکس ۵.۰ می‌توانید هنگام پیاده‌روی در مسیر‌های خاکی و گل آلود، دویدن روی آسفالت، ورزش در باشگاه، استراحت کنار استخر، یا صرفا پوشیدن در خانه استفاده کنید.

جوراب هرک‌ساکس ۵.۰ از پارچه‌ای کشسان، راحت و دوستدار وگان ساخته شده است که توانایی منحصر به فردی در تنظیم رطوبت با دفع آن از جوراب دارد و پا‌ها را همواره خشک نگه می‌دارد. این ویژگی با نخ ابداعی مورد استفاده در این جوراب ممکن شده است. برخلاف نخ‌های دیگر، نخ مورد استفاده در تولید جوراب هرک‌ساکس ۵.۰ مانند لوله‌ای توخالی طراحی شده که به آن‌ها اجازه می‌دهد با آب پر شده و سپس آن را به سمت بیرون دفع کند.

جوراب با اصول مهندسی

جوراب هرک‌ساکس ۵.۰ به گونه‌ای شکل گرفته تا فقط از داخل حالت جاذب داشته باشد. سفتی بافت منحصر به فرد پارچه به اندازه‌ای است که رطوبت و آب به سمت بیرون تبخیر شوند، اما آب و رطوبت از بیرون به داخل نفوذ نکند. حتی اگر این اتفاق رخ دهد، جوراب هرک‌ساکس ۵.۰ به سرعت خشک می‌شود.

این جوراب‌ها در سه مدل کلاسیک، سامر ۵.۰ و تمام فصل ۵.۰ در سه اندازه مچی، یک ربع و ساق بلند و تنها به رنگ مشکی در دسترس خواهند بود. عرضه این جوراب‌ها از ژوئن ۲۰۲۳ آغاز می‌شود.

جوراب با اصول مهندسی

۰
نظرات بینندگان
اخبار سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید