ملوان انزلی 2 - 2 استقلال تهران

ملوان موفق شد استقلال تهران را با نتیجه 2 بر 2 در انزلی متوقف کند، با این نتیجه نیز استقلال هم‌چنان با 34 امتیاز صدرنشینی خود را در جدول رده‌بندی تثبیت کرد.

کد خبر : ۷۹۳۱
بازدید : ۱۳۹۶
ملوان موفق شد استقلال تهران را با نتیجه 2 بر 2 در انزلی متوقف کند، با این نتیجه نیز استقلال هم‌چنان با 34 امتیاز صدرنشینی خود را در جدول رده‌بندی تثبیت کرد.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته‌ هفدهم لیگ برتر ملوان در ورزشگاه تختی انزلی میزبان استقلال تهران بود که این بازی در پایان با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا استقلال تهران با 34 امتیاز صدرنشینی خود را در لیگ برتر تثبیت کند.

ملوان هم با این نتیجه‌ 18 امتیازی شد و به رتبه یازدهم صعود کرد.

گل‌های این بازی را جابر انصاری (8) و محسن کریمی (21) برای استقلال و برای ملوان جلال رافخایی دو بار در دقیقه 15 و 77 به ثمر رساندند.

همچنین حنیف عمران زاده از استقلال و جلال رافخایی ، محمد آبشک و حسین ماهینی از ملوان با کارت زرد داور جریمه شدند.

همچنین حدود 3700 بلیت برای این بازی فروخته شد.

*‌ دقایق حساس نیمه نخست:

در دقیقه هشت و در نخستین حمله جدی استقلال آرش برهانی توپی را از سمت چپ محوطه جریمه ملوان به مقابل محوطه شش قدم این تیم فرستاد و جابر انصاری دروازه خالی ملوان را گشود.

در دقیقه 13 ملوانان که از حریف خود عقب افتاده بودند حملات گسترده ای را تدارک دیدند، اما هیچ کدام از توپ های آنها وارد دروازه نشد و طالب لو به خوبی مانع از گلزنی این تیم شد.

در دقیقه 15 ملوان گل تساوی را به ثمر رساند. سانتری که حسین ماهینی از سمت چپ محوطه جریمه استقلال ارسال کرده بود را جلال رافخایی در حضور امین حاج محمدی و هرائل مگویان وارد دروازه کرد.

در دقیقه 21 بار دیگر استقلال از حریف خود پیش افتاد. میثم مجیدی، مدافع پیش تاخته استقلال توپی را از سمت راست زمین ملوان به مقابل محوطه 18 قدم این تیم ارسال کرد و محسن کریمی با کنترل توپ دقیق و شوتی حساب شده دروازه سید حسین حسینی را گشود.

در دقیقه 23 پژمان نوری، کاپیتان ملوان شوت محکمی را روانه دروازه استقلال کرد که با اختلاف کمی به بیرون از دروازه رفت.

در دقیقه 30 ضربه کرنری که روی دروازه ملوان ارسال شده بود را حنیف عمران زاده با ضربه سر به سمت دروازه این تیم زد، اما د‌ر‌وازه‌بان ملوان این توپ را مهار کرد.

در دقیقه 35 بازیکنان استقلال حمله همه جانبه‌ای را روی دروازه ملوان تدارک دیدند که توپ در سمت راست محوطه 18 قدم ملوان به آرش برهانی رسید، اما ضربه زمینی او را سید حسین حسینی دفع کرد.

در دقیقه 45 سید محسن کریمی روی پاس عمقی که برایش ارسال شده بود با دروازه‌بان ملوان تک به تک شد اما ضربه او را دروازه‌بان ملوان به خوبی دفع کرد.

هم‌چنین جلال رافخایی در دقیقه 15 و حنیف عمران‌زاده در دقیقه 41 کارت زرد گرفتند.

* دقایق حساس نیمه دوم :

در دقیقه 51 ضربه سجاد شهباززاده از سمت راست محوطه شش قدم ملوان با عکس العمل خوب د‌ر‌وازه‌بان این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه 54 جلال رافخایی سانتری را به سمت دروازه استقلال ارسال کرد که مدافع این تیم به شکل خطرناکی توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 63 توپی که در سمت راست محوطه ملوان به مجیدی رسیده بود را این مدافع به سمت دروازه ملوان شلیک کرد که سنگربان این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 71 ضربه محسن کریمی از پشت محوطه جریمه حسینی به طور ناقص دفع کرد و در بازگشت هم شهباززاده نتوانست دروازه این تیم را باز کند.

در دقیقه 77 وحید طالب لو خطای پنا‌لتی‌ را بر روی پژمان نوری انجام داد که ضربه خطا را جلال رافخایی وارد دروازه استقلال کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

ترکیب دو تیم

ترکیب ملوان انزلی: سید حسین حسینی، حسین ماهینی، محمدحسین کنعانی، عزت الله پورقاز، عزیز معبودی، مازیار زارع، (شهاب کرمی در دقیقه 31)، محمد آبشک، پویا نزهتی ( محمد رضی‌پور 62)، صادق محرمی ( درویشی 75)، جلال رافخایی و پژمان نوری.

سرمربی: حمید استیلی

ترکیب استقلال: وحید طالب لو، هرائل مگویان، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، آرش برهانی ( مهدی مومنی 67) و محسن کریمی ( بهنام برزای 79)

سرمربی: پرویز مظلومی
۰
نظرات بینندگان
سایر رسانه ها
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید