(عکس) زندگی عجیب خواهران دوقلویی که حتی همسرانشان آن ها را باهم اشتباه می گیرند

(عکس) زندگی عجیب خواهران دوقلویی که حتی همسرانشان آن ها را باهم اشتباه می گیرند

استفانی باکمن و سامی نواکوفسکی، به معنای واقعی کلمه، نسخه ی شبیه سازی شده ی یکدیگرند، اما نه فقط از جهت فیزیکی. این دو خواهر که از زمان تولد تاکنون از یکدیگر جدا نشده اند، زندگی بسیار شبیهی هم دارند. آن ها حالا هر دو به عنوان دستیار پزشک زیبایی مشغول کارند و حتی در یک خیابان، همسایه ی یکدیگرند.

کد خبر : ۱۶۲۱۸۹
بازدید : ۹۷۹

استفانی و سامی، خواهران دوقلوی همسان ۳۰ ساله ی آمریکایی می گویند که عیناً مانند هم زندگی می کنند – آن ها خانه های مشابهی دارند و همسایه ی یکدیگرند، با همسران شان در یک روز آشنا شده و همزمان نیز باردار شده اند.

و البته اذعان کرده اند که همسران شان گاهی در تشخیص آن ها از یکدیگر دچار مشکل می شوند.

استفانی باکمن و سامی نواکوفسکی، به معنای واقعی کلمه، نسخه ی شبیه سازی شده ی یکدیگرند، اما نه فقط از جهت فیزیکی.

این دو خواهر که از زمان تولد تاکنون از یکدیگر جدا نشده اند، زندگی بسیار شبیهی هم دارند. آن ها حالا هر دو به عنوان دستیار پزشک زیبایی مشغول کارند و حتی در یک خیابان، همسایه ی یکدیگرند.

1-ters_have_revealed_how_they_live_the_exact_same_life_they-a-24_1699883035236

2-_year_olds_Stephanie_Buckman_and_Sammie_Nowakowski_are_pra-a-2_1699644514093

3-ht_knit_duo_also_have_very_similar_lives_having_been_inse-a-20_1699883035010

استفانی و سامی زندگی خود را در صفحه ای مشترک در اینستاگرام با کاربران به اشتراک می گذرانند که بیش از ۹۶ هزار دنبال کننده دارد. ویدئوهای آن ها ده ها میلیون بازدید داشته است.

استفانی می گوید: «همیشه بهترین دوست هم بوده ایم و به شدت باهم صمیمی و نزدیک هستیم. ما در یک خیابان زندگی می کنیم و اخیراً داریم خانه ی خودمان را می سازیم. جالب است که توانستند دو تا زمین کنار هم برایمان پیدا کنند و ما می دانستیم که آن ها برای ما هستند. هر دوی ما دستیار پزشک زیبایی هستیم و باهم در یک مرکز کار می کنیم.»

این خواهران دوقلو در عشق هم به یک اندازه خوش شانس بوده اند، طوری که هر دو با همسران «شبیه به هم» شان در یک روز آشنا شدند.

استفانی می گوید: «ما با همسران مان در یک روز، در یک سفر کاری آشنا شدیم. آن ها واقعاً شبیه به هم اند. هر دو شیفته ی ورزش کردن اند، تنیس و بازی های روزمیزی (برد گیم) بازی می کنند. صدای من و خواهرم خیلی شبیه هم است. همسران مان همیشه نمی توانند ما را از هم تشخیص دهند چون مثل هم هستیم.»

4-e_on_the_same_street_and_are_currently_building_our_own_h-a-23_1699883035235

5-ve_always_been_best_friends_and_are_extremely_close_Stepha-a-5_1699644514218

6-636x382_JPG-SINGLE_4422262003197722498

او همچنین می گوید: «من و خواهرم باهم به یک دانشگاه رفتیم و باهم هم‌اتاقی بودیم. هر دو سگ های گلدن رتریوری داریم که باهم برادرند و باهم به دنیا آمده اند. ما همزمان باهم باردار شدیم و بچه هایمان با ۳ هفته اختلاف از هم به دنیا آمدند. ماشین هایمان هم یکی است و از لباس های هم استفاده می کنیم.»

این دو خواهر مدعی هستند که همه ی شباهت های زندگی شان به یکدیگر طبیعی است و زندگی آن ها بر حسب اتفاق، مانند چهره شان، همسان شده است.

استفانی می گوید: «ما هر دو خانواده دوست هستیم اما اهمیت زیادی هم برای شغل خود قائلیم. هر دو دوست داریم در خانه و با خانواده وقت بگذرانیم، باهم آشپزی کنیم و شام بخوریم، بیرون برویم، ورزش کنیم و فعال و سالم باشیم. و اگر هر کدام از ما تصمیم بگیرد که دوباره بچه دار شود، امیدواریم که دوباره همزمان اتفاق بیافتد.»

7-nie_and_Sammie_also_share_their_lives_on_Instagram_where_t-a-6_1699644514267

8-77661519-12735377-In_one_clip_Stephanie_and_Sammie_stand_next_to_each_other_outsid-a-22_1699883035087

او همچنین می گوید: «بیشتر مردم فکر می کنند که فوق العاده است که ما تا این حد به هم نزدیک هستیم و همیشه یک دوست صمیمی برای همه ی مراحل زندگی مان داریم. خانواده و دوستان مان برای ما خیلی خوشحال اند. البته که کسانی هم هستند که درک نمی کنند که ما چرا دل مان می خواهد تا این حد شبیه به هم باشیم و ما می دانیم که درک این موضوع می تواند سخت باشد، بخصوص اگر خودتان دوقلو نباشید. مردم اغلب رفتار حمایتگرانه ای با ما دارند و خوش برخوردند. آن ها ماجرای ما را خیلی دوست دارند.»

استفانی و سامی ویدئوهای زیادی از خودشان منتشر می کنند، از جمله محتواهای طنز، جزئیاتی درباره ی همسران شان و فعالیت های روزانه شان.

منبع: روزیاتو

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید