(ویدئو) جنجال بر سر شلیک لوازم آتش‌بازی به خودروی لامبورگینی

(ویدئو) جنجال بر سر شلیک لوازم آتش‌بازی به خودروی لامبورگینی

یک ویدیو که در آن دو زن جوان سوار بر هلی‌کوپتر با لوازم آتش‌بازی به یک خودرو لامبورگینی شلیک می‌کنند در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شده است

کد خبر : ۱۹۲۲۵۲
بازدید : ۱۹

سوک مین چوی، معروف به الکس چوی که با انتشار تصاویر خودرو‌های لوکس در شبکه‌های اجتماعی یوتوب و اینستاگرام شهرت یافته است، به دلیل ساخت یک ویدیو که در آن دو زن جوان سوار بر هلی‌کوپتر با لوازم آتش‌بازی به یک خودرو لامبورگینی شلیک می‌کنند تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

چوی ۲۴ ساله متهم است که برای ساخت این ویدیو که در تابستان سال ۲۰۲۳ در کالیفرنیا ضبط شده، مجوز فیلمبرداری نداشته و نیز از نوعی از لوازم آتش‌بازی استفاده کرده که در ایالت کالیفرنیا ممنوع است.

به گزارش نیویورک‌تایمز، دادستان این پرونده، مدعی است که این ویدیو ۱۱ دقیقه‌ای در بستر دریاچه خشک «ال‌میریج» ضبط شده است که تحت حفاظت اداره فدرال مدیریت اراضی قرار دارد.

دادستان ویدیو‌هایی را در این پرونده ارائه کرده که بعد‌ها از شبکه‌های مجازی پاک شده‌اند، اما نشان می‌دهند که چوی می‌گوید برای خرید لوازم آتش‌بازی به لاس‌وگاس رفته و مطلع بوده است که این لوازم در کالیفرنیا ممنوع‌اند.

هم‌چنین پرواز نزدیک به زمین هلی‌کوپتر و شلیک لوازم آتش‌بازی به سوی هدفی روی زمین از جمله موارد دیگری است که در اتهام‌های علیه چوی، به آن‌ها اشاره شده است.

الکس چوی، روز پنجشنبه ۱۷ خرداد در اولین جلسه دادگاه حاضر شد و با قرار وثیقه ۵۰هزار دلاری موقتا تا برگزاری جلسات آینده دادگاه، آزاد شد.

منبع: فرارو

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید