(عکس) پرتاب پایه یک صندلی به شیشه جلوی خودرو وسط بزرگراه!

(عکس) پرتاب پایه یک صندلی به شیشه جلوی خودرو وسط بزرگراه!

خانواده ایتون در بزرگراه یوتا (آمریکا) در حال رانندگی بودند که ناگهان پایه یک صندلی اداری، پروازکنان به سمت خودروی آنها آمد و محکم به شیشه جلوی خودرو برخورد کرد.

کد خبر : ۱۵۲۲۲۸
بازدید : ۱۲۰

لیلی ایتون به گزارشگر تلویزیون KSL-TV گفت، «مادرم در بزرگراه یوتا در حال رانندگی بود که دیدیم جسمی شبیه یک سنگ بزرگ در هوا معلق است و به ما نزدیک می‌شود که چند ثانیه بعد محکم به شیشه جلوی خودروی‌مان برخورد کرد و متوجه شدیم پایه یک صندلی اداری است.»

5913820

پایه صندلی مستقیما به شیشه جلوی خودروی مقابل صندلی مسافر برخورد کرده بود و «آنابلا» یکی از خواهرهای ایتون آنجا نشسته بود. صندلی عقب خودرو هم همسر و خواهر سه‌ ساله ایتون و خود ایتون نشسته بودند.

خوشبختانه کسی در این سانحه، آسیب جدی ندید و فقط چند بریدگی روی بدن آنابلا در اثر پرت شدن بخشی از خرده‌شیشه‌های ناشی از ترک خوردن شیشه جلوی خودرو ایجاد شد. درواقع این خانواده در این حادثه با خوش‌شانس‌ترین بدشانسی، اینکه پایه صندلی از شیشه عبور نکرده تا به فرد روی صندلی مسافر برخورد کند، روبه‌رو بودند.

5913821

دوربین‌های خودروی این خانواده نشان می‌دهد که پایه صندلی پیش از برخورد با خودرو،‌ از روی چند خط جاده عبور کرده و به خودروی خانواده ایتون برخورد می‌کند.

5913822

منبع: خبرآنلاین

 

۰
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید