(ویدئو) فیل خشمگین با عاج‌های تیز خود گاومیش را کشت

(ویدئو) فیل خشمگین با عاج‌های تیز خود گاومیش را کشت

عاج فیل به راحتی پوست گاومیش را سوراخ کرد. صدای جیغ کوچک تنها چیزی بود که گاومیش می‌توانست سر دهد. عاج‌های فیل به بدن گاومیش فرو رفتند و کار او را یکسره کرد.

کد خبر : ۱۷۴۵۱۸
بازدید : ۴۷۹

یک فیل در جستجوی آب با یک گاومیش روبرو شد و با عاج‌های تیز و بزرگ خود این حیوان را از پای درآورد.

در پارک ملی کروگر، این گاومیش جوان در زمان نامناسبی در مکان نامناسبی قرار گرفت، زیرا یک فیل عصبانی حال خوبی نداشت و به هر چیزی که سر راهش بود حمله می‌کرد.

زمستان در حیات وحش آفریقا برای بسیاری از حیوانات به ویژه فیل‌ها سخت است. فیل‌ها روزانه به ۱۰۰ لیتر آب نیاز دارند، بنابراین وقتی آب زیادی در اطراف وجود ندارد، این حیوانات عظیم‌الجثه به شدت تحت استرس قرار می‌گیرند و رفتار آن‌ها به شدت تغییر می‌کند.

در این بعد از ظهر خاص، در مناطق خشک و باز که کمپ استراحت موپانی در پارک ملی کروگر را احاطه کرده اند، این فیل نر ناامیدانه در جستجوی آب بود. حوضچه‌های طبیعی آب که به طور معمول در فصل بارندگی وجود دارند، همگی خشک شده اند. این بدان معناست که تنها منبع آب، چاله‌های آب ساخته دست بشر است که در میان بیشه‌های موپانی پراکنده شده اند.

وقتی فیل به چاله آب نزدیک شد، متوجه شد که او تنها کسی نیست که اینجاست. یک گاومیش تنها نیز تصمیم گرفته بود به کنار آب بیاید و اکنون فقط به فکر کار خود بود و کمی دورتر از چاله آب نشسته بود.

بدون اخطار، فیل به گاومیش نشسته حمله کرد و حتی به این حیوان زمان کافی برای بلند شدن از جایش نداد. قبل از اینکه گاومیش بفهمد چه چیزی به آن ضربه زده، به هوا پرتاب شد. عظیم الجثه بالای سرش بود و او را هل داد و هل داد تا گاومیش به زمین چسبانده شد. فیل یک قدم به عقب رفت و با تمام قدرتش گاومیش نگون‌بخت را را با عاج هایش پرتاب کرد.

عاج فیل به راحتی پوست گاومیش را سوراخ کرد. صدای جیغ کوچک تنها چیزی بود که گاومیش می‌توانست سر دهد. عاج‌های فیل به بدن گاومیش فرو رفتند و کار او را یکسره کرد.

هنگامی که گاومیش به زمین افتاد، فیل به حمله خود ادامه داد، اما در این زمان گاومیش کشته شده بود. این مانع فیل نشد که مدام به عقب و جلو رفت و به او ضربه زد تا اینکه مطمئن شد گاومیش قرار نیست حرکت کند. سپس سرش را بلند کرد و به سمت آب رفت.

32

33

34

35

36

37

38

39

40

منبع: فرارو

۱
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید