مشت محکم رونالدو بر دهان منتقدان!

مشت محکم رونالدو بر دهان منتقدان!

روبرتو مارتینس جانشین فرناندو سانتوش در سِمت مربیگری تیم ملی پرتغال شد و جایگاه رونالدو را به او برگرداند؛ این مهاجم با گلزنی در دو بازی اول مشت محکمی بر دهان منتقدان کوبید.

کد خبر : ۱۲۷۸۳۰
بازدید : ۴۶۹

تنها دو بازی طول کشید تا کریستیانو رونالدو ناکامی‌های قبلی‌اش را جبران کند و به همه ثابت کند که هنوز برای خداحافظی از تیم ملی خیلی زود است. این مهاجم ۳۸ ساله پس از جام‌جهانی ناامیدکننده و انتقال جنجالی به عربستان سعودی، در دو بازی اول پرتغال در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ چهار گل به ثمر رساند. عملکرد او نشان داد که هنوز همان رهبری است که هواداران به دیدن لباس قرمز و سبز پرتغال بر تنش عادت دارند.

رونالدو در پیروزی ۴-۰ پرتغال مقابل لیختن‌اشتاین دو بار گلزنی کرد و با ۱۹۷ بازی ملی رکورد بیشترین تعداد بازی ملی مردان را به نام خود ثبت کرد. او سه روز بعد در پیروزی ۶-۰ بر لوکزامبورگ دو گل دیگر به ثمر رساند. کاپیتان پرتغال پس از پیروزی مقابل لوکزامبورگ در شبکه‌های اجتماعی خود گفت: «دو بازی، دو برد. خوشحالم که در شروع مثبت تیم ملی کشورم نقش داشتم.»

ممکن است که رونالدو در مقابل دو تیم اروپایی رده پایین‌تر گل زده باشد، اما این گل‌ها برای بازگرداندن اعتماد به نفس او و حضورش در ترکیب اصلی تیم ملی‌ کافی به نظر می‌رسد.

آخرین باری که رونالدو با پیراهن تیم ملی پرتغال در زمین دیده شد، زمانی بود که به دلیل حذف تیمش به دست مراکش از جام‌جهانی ۲۰۲۲ اشک می‌ریخت. او در آن جام‌جهانی با تصمیمات جنجالی مربی وقت، فرناندو سانتوش، نیمکت‌نشین شده بود.

جام جهانی ناامید کننده، همراه با تصمیم او برای قبول قراردادی پرسود از تیم النصر عربستان، آینده او را در تیم ملی با تردید مواجه کرده بود. او هفته گذشته گفت که در آن زمان مطمئن نبود که دیگر فرصت بازی در تیم ملی را داشته باشد اما با صحبت با خانواده‌اش به این نتیجه رسید که هنوز برای خداحافظی خیلی زود است.

منبع: خبرآنلاین

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید