(ویدیو) تریلر مینی سریال Masters Of The Air از خالقان «دار و دسته برادران» منتشر شد

(ویدیو) تریلر مینی سریال Masters Of The Air از خالقان «دار و دسته برادران» منتشر شد

مینی سریال Masters Of The Airاقدامات واقعی نیروی هوایی ارتش آمریکا و گروه بمب‌افکن ۱۰۰اُم را طی جنگ جهانی دوم به تصویر می‌کشد. قرار است هر هفته یک قسمت این سریال از ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ در اپل تی وی پلاس پخش شود. تریلر جدید Masters Of The Air، اطلاعات بیشتری درباره این سریال ارائه می‌کند.

کد خبر : ۱۶۱۲۷۲
بازدید : ۱۵

تریلر کامل سریال Masters Of The Air، نشان می دهد آستین باتلر، ستاره ای که بعد از بازی در نقش الویس پریسلی به شهرت رسید، در نقش اصلی این سریال مهیج، به ایفای نقش می پردازد. این سریال به نحوی دنباله سریال Band of Brothers محسوب می شود.

CAAApture

این درام جنگی، اقدامات واقعی نیروی هوایی ارتش آمریکا و گروه بمب‌افکن ۱۰۰اُم را طی جنگ جهانی دوم به تصویر می‌کشد. قرار است هر هفته یک قسمت این سریال از ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ در اپل تی وی پلاس پخش شود. تریلر جدید Masters Of The Air، اطلاعات بیشتری درباره این سریال ارائه می‌کند.

در این تریلر، این گروه بمب‌افکن همراه با داستانی که احساسات مخاطب را درگیر می کند در نبردهای مهیب جنگ جهانی دوم می‌جنگند. صحنه‌های زیادی از جنگ‌های هوایی و گروه‌های بزرگی از هواپیماهای نظامی در این تریلر نشان داده می‌شود که مقیاس صحنه های اکشن عظیم این سریال را به نمایش می گذارند.

انتظارات از Masters Of The Air

CaAAAApture

این سریال جدید توسط جان اورلاف خالق سریال Band of Brothers ساخته شده است که همکاری تازه او با تام هنکس و استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کنندگان این سریال خواهد بود.

CaptTTTUUTure

CaAAAAApture

در حالی که گروه بمب‌افکن ۱۰۰اُم شاخه‌ای بسیار ممتاز از نیروی هوایی طی جنگ جهانی دوم بود، اما تلفات عظیمی هم متحمل شد. ماجرای این فجایع در این مینی‌سریال روایت می‌شود و وحشت جنگ را به تصویر می‌کشد.

CapPPPPPPPture

همچنین بازیگران این سریال عامل مهمی در توفیق سازندگان آن در زنده کردن ماجرای تاریخی این گروه هستند. ستارگانی چون آستین باتلر، کلوم ترنر، آنتونی بویل، نیت من، بری کئوگان، انکوتی گاتوا و لوئیس هافمن در میان دیگر بازیگران حضور دارند.

CCCCCCapture

CapturRRRRe

با توجه به صحنه های اکشن در مقیاس بزرگ، درام عاطفی پیش‌بینی شده و بودجه ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون دلاری این سریال، به نظر می‌رسد Masters Of The Air ادامه‌دهنده‌ی شایسته‌ای برای Band of Brothers باشد. اما برای نظر قطعی باید تا ژانویه ۲۰۲۴ صبر کرد.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید