پردرآمدترین بازیگران مرد سریال‌های کره‌ای در سال 2023

پردرآمدترین بازیگران مرد سریال‌های کره‌ای در سال 2023

در اینجا فهرستی از 5 بازیگر پردرآمد کره‌ای در سال 2023 را ملاحظه می‌کنید؛ هرچند که این آمار ممکن است به دلیل نامشخص بودن مجموع پرداختی‌ها و قراردهای مختلف تبلیغاتی کاملا دقیق نباشد.

کد خبر : ۱۶۱۵۳۶
بازدید : ۸۰۸

فرادید| پدیده «موج کره‌ای» به طور غیرقابل انکاری شیفتگی بسیاری از مردم سراسر جهان را نسبت به فرهنگ کره‌ای برانگیخته است. موسیقی پاپ کره‌ای (کِی‌پاپ) و سریال‌های کره‌ای (کِی‌درام) در سال‌های اخیر محبوبیت قابل توجهی در بسیاری از کشورهای دنیا داشته‌اند.

به گزارش فرادید؛ در نتیجه، ارزش برخی از ستارگان سریال‌های کره‌ای افزایش یافته است و آنها را تقریبا در ردیف پردرآمدترین بازیگران دنیا قرار داده است. در اینجا فهرستی از پردرآمدترین بازیگران کره‌ای در سال ۲۰۲۳ را ارائه می‌کنیم.

1. کیم سو هیون Kim Soo Hyun

24062959-kim-soo-hyun-1_cover_1600x938

عنوان پردرآمدترین بازیگر کی‌درام به کسی جز کیم سو هیون تعلق ندارد. طبق گزارش‌ها، ستاره سریال «Okay Not to Be Okay» که یکی از بهترین سریال‌های امسال هم بوده، دستمزد حیرت‌انگیزی در حدود 423 هزار دلار آمریکا برای هر قسمت دریافت کرده است. مجموع دارایی خالص این بازیگر برنده جایزه Baeksang حدود 117 میلیون دلار برآورد شده است.

2. لی جونگ جائه Lee Jung Jae

allkpop_1688057470_untitled-1

حتی اگر از علاقه‌مندان به کی‌درام نباشید، احتمالاً با سریال هیجان‌انگیز «اسکوئید گیم» با هنرپیشگی لی جونگ جائه آشنا هستید. این بازیگر برنده گلدن گلوب به عنوان یکی از برجسته‌ترین بازیگران کره جنوبی شناخته می‌شود. گزارش شده است که لی جونگ جائه برای هر قسمت بازی در یک سریال تقریباً 248 هزار دلار درآمد دارد. طبق گفته Celebrity Net Worth، این ستاره کره‌ای دارای دارایی خالص تخمینی 12 میلیون دلار است.

3. سونگ جونگ کی Soong Joong Ki

سونگ جونگ

در ادامه لیست پردرآمدترین بازیگران کره‌ای، سونگ جونگ کی بسیار محبوب را داریم. طبق گزارش‌ها، ستارۀ سریال «نسل خورشید» در هر قسمت تقریباً 170 هزار دلار آمریکا درآمد دارد. ارزش دارایی خالص این بازیگر برنده جایزه باکسانگ 24 میلیون دلار برآورد شده است.

4. هیون بین Hyun Bin

24064356-hyun-bin-crash-landing-on-you-1_cover_1600x938

حتی مدت‌ها قبل از اینکه کمدی عاشقانه «سقوط آزاد عشق» طرفداران پرشماری پیدا کند، هیون بین در درام‌های کره‌ای یک نام آشنا بود. گزارش شده است که ستارۀ «باغ مخفی» برای هر قسمت 113 هزار دلار درآمد دارد. دارایی خالص این بازیگر که مفتخر به دریافت جایزه باکسانگ نیز شده است، حدود 21 میلیون دلار است.

5. لی مین هو Lee Min Ho

24064808-lee-min-ho-pachinko-1_cover_1600x938

در پایان لیست پنج بازیگر مرد پردرآمد، لی مین هو قرار دارد. گفته می‌شود که ستارۀ سریال «پسران برتر از گل» برای هر قسمت 80 هزار دلار آمریکا دریافت می‌کند. تخمین زده می‌شود که این بازیگر برندۀ جایزه باکسانگ، دارایی خالصی برابر با 26 میلیون دلار داشته باشد.

۲
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید