بازیگران فیلم های «هری پاتر» حالا کجا هستند و چه می کنند؟

بازیگران فیلم های «هری پاتر» حالا کجا هستند و چه می کنند؟

گرچه بسیاری از ما شخصیت های «هری پاتر» را هنوز کم سن و سال به خاطر می آوریم، اما بازیگر آن ها از آن زمان دستخوش تغییرات زیادی شده اند.

کد خبر : ۱۷۸۵۶۳
بازدید : ۱۴۳۳۸

تعجبی ندارد که حتی با وجود گذشت بیش از ۲۰ سال از انتشار اولین کتاب ها و فیلم های آن، «هری پاتر» هنوز هم یکی از محبوب ترین فرانشایزها در فرهنگ عامه است. جذابیت داستان و شخصیت های «هری پاتر» سبب شده این فرانشایز جایگاه ویژه ای در قلب نسل های متعدد پیدا کند. گرچه بسیاری از ما شخصیت های «هری پاتر» را هنوز کم سن و سال به خاطر می آوریم، اما بازیگر آن ها از آن زمان دستخوش تغییرات زیادی شده اند.

دنیل رادکلیف – هری پاتر

1-f5927958f48e1110080d36c9fa

دنیل رادکلیف شاید مشهورترین بازیگر «هری پاتر» باشد. گرچه بسیاری او را با نقش هری پاتر می شناسند، اما رادکلیف نقش های مختلف زیادی دیگری هم ایفا کرده است. او هم در تئاتر برادوی روی صحنه رفته و هم در فیلم های متعددی با ژانرهای متنوع نقش آفرینی کرده است.

رادکلیف و شریک زندگی اش، ارین دریک، در سال ۲۰۲۴ اعلام کردند اولین فرزندشان را در راه دارند. این زوج بیش از یک دهه است که باهم هستند. آن ها در سال ۲۰۱۳ در فیلم «عزیزانت را بکش» (Kill Your Darlings) با یکدیگر همبازی بودند و نقش عاشق و معشوق داشتند.

اِما واتسون – هرماینی گرنجر

2-00d61a5716ab48d8930c3200fd

بعد از پایان ساخت فیلم های «هری پاتر»، اِما واتسون ایفای نقش های متنوعی را برعهده گرفت.

او در سال ۲۰۱۴، از دانشگاه براون ِ آمریکا در رشته ی ادبیات انگلیسی فارغ التحصیل شد.

این بازیگر از حامیان برابری جنسیتی نیز هست و در کمپین های مختلفی در این رابطه شرکت داشته است.

واتسون در سال ۲۰۱۹ با تاجری به نام لئو رابینسون وارد رابطه عاشقانه شد اما این رابطه دوام نیاورد.

روپرت گرینت – رون ویزلی

3-33e3855423815fec6e8bdf65a7

روپرت گرینت پیش از آنکه با نقش رون ویزلی در فیلم های «هری پاتر» به شهرت برسد، هرگز بازیگری جلوی دوربین را تجربه نکرده بود. با این حال، نقش آفرینی گرینت در این مجموعه فیلم ثابت کرد که او بهترین انتخاب برای این نقش بود. او از همان زمان که فیلم های «هری پاتر» در حال ساخت بودند، در چند فیلم دیگر نیز نقش آفرینی کرد و پس از اتمام این فرانشایز نیز در پروژه های متعدد دیگری حضور یافت. او حتی در تئاتر برادوی نیز روی صحنه رفت.

گرینت و شریک زندگی اش، جورجیا گروم در سال ۲۰۲۰ صاحب اولیین فرزند خود، دختری به نام ونزدی شدند.

تام فلتون – دراکو مالفوی

4-95db6956da99ce3a8d886e8d87

تام فلتون جدا از نقش معروفش، دراکو مالفوی در فیلم های «هری پاتر» در پروژه های متعدد دیگری نیز نقش آفرینی کرده است.

فلتون در سال ۲۰۲۲ کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که در آن درباره ی درگیری اش با اعتیاد به مواد مخدر صحبت کرده بود. به گفته ی فلتون او حتی مجبور شده بود ۳ بار به مرکز ترک اعتیاد برود. و جالب است که در این مدت که با دوران ساخت فیلم های «هری پاتر» همزمان بود، سازندگان این فرانشایز متوجه هیچ یک از این اتفاقات نشده بودند.

او از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ با جید اولیویا گوردون، دستیار بدلکاری در رابطه عاشقانه بود. آن ها در جریان ساخت فیلم «هری پاتر و شاهزاده دورگه» با یکدیگر آشنا شده بودند.

متیو لوییس – نویل لانگباتم

6-da91f1533487ca24df4d6bd067

متیو لوییس از زمان پایان ساخت فیلم های «هری پاتر» دیگر نقش مهمی بازی نکرده، با این حال، برخی نقش آفرینی های او مورد تحسین قرار گرفته است.

لوییس که بسیار ورزش دوست است و حالا اندام ورزشکاری تحسین برانگیزی دارد، این روزها به اجرای یک پادکست مشغول است.

او از سال ۲۰۱۸ با آنجلا جونز در رابطه عاشقانه است که در جریان یک مراسم مربوط به فیلم های «هری پاتر» تصادفاً با او آشنا شده بود.

ایوانا لینچ – لونا لاوگود

7-19d11b54d096e20a6d8546ee65

شخصیت خاص لونا لاوگود در فیلم های «هری پاتر» به بازیگر ویژه ای هم نیاز داشت که آن کسی نبود جز ایوانا لینچ. او بعد از پایان فیلم های «هری پاتر» در چند فیلم دیگر هم نقش آفرینی کرد و تجربه ی صدا پیشگی و بازی در تئاتر برادوی را هم دارد.

او در حال حاضر از مجریان یک پادکست است.

بانی رایت – جینی ویزلی

5-10f60a581398f2a5f61062c9d1

بانی رایت در فیلم های «هری پاتر» نقش جینی ویزلی، کوچک ترین فرزند خانواده ی ویزلی و در نهایت همسر هری پاتر را برعهده داشت.

او بعد از اتمام فرانشایز «هری پاتر»، یک شرکت فیلمسازی به نام BonBonLumiere تأسیس کرد. او علاوه بر بازی در چند فیلم مستقل، کارگردانی را هم تجربه کرده است.

فیلم های مستقلی که او در آن ها نقش آفرینی کرده است بازخوردهای مختلفی داشته اند، اما تجربه های کارگردانی او با توجه چشمگیری مواجه شده اند. رایت چند موزیک ویدئو هم کارگردانی است.

او فارغ التحصیل رشته ی فیلمسازی از دانشگاه هنر لندن است.

رایت در سال ۲۰۲۲ با اندرو لوکوکو ازدواج کرد.

منبع: روزیاتو

۱۴
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید