ماجرای یک سریال ناتمام دیگر در شبکه خانگی

ماجرای یک سریال ناتمام دیگر در شبکه خانگی

مسعود قراگزلو، کارگردان سریال «آمستردام»، با انتشار تصویری از پشت صحنه این سریال، عنوان کرده که تاکنون هیچ خبری مبنی بر ادامه پخش «آمستردام» نشنیده است.

کد خبر : ۱۸۸۴۶۷
بازدید : ۴۴

پخش سریال «آمستردام» به دلیل اختلاف سازندگان و پلتفرم پخش‌کننده در شبکه نمایش خانگی ناتمام ماند. اختلاف داخلی بین گروه سازنده و سوءبرداشت‌هایی بین سازندگان و پلتفرم پخش‌کننده باعث تعویق در پخش سریال شده است. مسعود قراگزلو، کارگردان سریال «آمستردام»، با انتشار تصویری از پشت صحنه این سریال، عنوان کرده که تاکنون هیچ خبری مبنی بر ادامه پخش «آمستردام» نشنیده است.

پیش‌تر مهدی سلطانی، از بازیگران اصلی این سریال، ضمن عذرخواهی از مخاطبان به دلیل توقف پخش این مجموعه، خواستار برطرف شدن این موضوع از سوی مراجع قانونی شده بود.

او درباره اینکه عنوان می‌شود چرا پخش این سریال ۳۰ قسمتی پس از ۱۱ قسمت ناگهان متوقف شد، در صفحه شخصی خود نوشت: «تا آنجا که من آگاهم این بار دعوا بین تولید‌کننده و پخش‌کننده است. معمولا در این مواقع دعواها ریشه‌های مالی دارند اما هر چه باشد به نظر می‌رسد در این دعوا حرمت و احترام مخاطب نادیده گرفته شده است.» این بازیگر نوشت: «به جای همه‌ مقصران از مخاطبان پوزش می‌خواهم. قطعا ادامه یا تکرار این‌گونه موارد، به نفع هیچ‌کس نیست. با آرزوی روزی که در هر کاری تنها کاربلدان به کار گماشته شوند و مسوولیت‌پذیران مسوولیت‌پذیرند.»

در گذشته هم بسیاری از سریال‌ها مانند «مردم معمولی»، «قبله عالم»، «جزیره» و «میدان سرخ» به دلایل مختلفی اعم از میزان اقبال مردم، تصمیم رگولاتور، سرمایه‌گذار یا پخش ناکام مانده‌اند که اتفاقات این‌چنین علاوه بر بی‌اعتمادی مخاطب به پلتفرم پخش‌کننده، ضرر مالی را هم برای تماشاگران در پی خواهد داشت.

پیش‌تر هم سریال «شبکه مخفی زنان» هم در این فهرست قرار داشت اما در نهایت پخش ادامه قسمت‌های آن از سر گرفته شد. «آمستردام» نخستین تجربه سریال‌سازی مسعود قراگزلو است که هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، مهدی سلطانی، مهدی پاکدل، مجتبی پیرزاده، روشنک گرامی، مینا ساداتی و… در آن بازی کرده‌اند. داستان سریال بر اساس رقابت چند گروه مافیایی پیش می‌رود که هرکدام در تلاش برای شکست رقیب هستند. در این میان اتفاقات دیگری نیز رخ می‌دهد؛ مثل عشق‌های شکست‌خورده.

منبع: دنیای اقتصاد

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید