مرگ مشکوک پسر جوان در دورهمی دوستانه

وقتی در را باز کردم از دیدن بدن نیمه جان پسرم در حالی که آثار ضرب و جرح روی بدنش بود شوکه شدم. از خودروی پسرم و دوستانش هم خبری نبود. او را فوراً به بیمارستان انتقال دادم، اما متأسفانه پسرم فوت کرد.

کد خبر : ۹۲۵۴۶
بازدید : ۹۸۳۰

پسر جوان که با دوستانش برای تفریح بیرون رفته بود ۲۴ ساعت بعد مجروح و خونین به خانه برگشت و جان باخت. چند روز قبل گزارش مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.

بدنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد. بررسی‌ها نشان می‌داد پسر جوان چند روز قبل زمانی که آثار جراحت روی بدنش داشته به بیمارستان منتقل شده، اما باوجود تلاش‌های پرسنل بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

در تحقیق از خانواده پسر جوان، مادرش گفت: چند روز قبل سه نفر از دوستان پسرم دنبال او آمده و سوار بر خودروی پراید پسرم رضا خانه را ترک کردند. چند ساعتی که گذشت نگران پسرم شدم چند باری به رضا زنگ زدم، اما پاسخ نمی‌داد.

حدود ۲۴ ساعت بعد، ناگهان زنگ خانه به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم از دیدن بدن نیمه جان پسرم در حالی که آثار ضرب و جرح روی بدنش بود شوکه شدم. از خودروی پسرم و دوستانش هم خبری نبود. او را فوراً به بیمارستان انتقال دادم، اما متأسفانه پسرم فوت کرد.

بدنبال اظهارات زن جوان بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور شناسایی و بازداشت سه دوست رضا را صادر کرد. همچنین دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت مرگ پسر جوان نیز از سوی بازپرس جنایی صادر شد.
منبع: روزنامه ایران
۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید