فال ابجد امروز یکشنبه 12 فروردین ماه 1403

فال ابجد امروز یکشنبه 12 فروردین ماه 1403

فال ابجد امروز یکشنبه 12فروردین ماه 1403؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.​

کد خبر : ۱۸۲۸۵۷
بازدید : ۲۸۸۳

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید ؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ د ج

نگران مشکلاتی که در زندگیتان وجود دارد نباشید و بدانید که به زودی خداوند به شما کمک خواهد کرد تا از آن خلاص شوید. اگر فردی با شما ناسازگاری دارد شما با او مدارا کنید تا از کارش پشیمان شود. حرف‌هایی به گوشتان می‌رسد که بسیار از آن ناراحت خواهید شد.

اردیبهشت: د ب آ

اقبال نیکویی در انتظارتان است و سرمایه اندکی به دستتان می‌رسد که می‌تواند شما را از نظر مالی در موقعیت مناسبی قرار دهد. اگر می‌خواهید کاری را آغاز کنید قبل از هر عملی صلاح و مشورت داشته باشید تا خدایی نکرده به دردسر نیفتید.

خرداد: آ ب ج

مقصودی دارید که خیلی زود به آن میرسید و دوباره زندگی به کامتان می‌شود. اگر برای رسیدن به اهدافتان ناامید شده اید باید از خداوند طلب کمک کنید. در امورات تحصیلی به موفقیت می‌رسید و به درجات بالایی دست خواهید یافت پس همچنان به تلاش و کوشش ادامه دهید.

تیر: ج آ د

صبر و تحمل به خرج دهید و برای انجام کارهایتان عجله نداشته باشید تا نتایج خوبی به دست آورید. شاید مجبور شوید کار‌های تازه‌ای را آغاز کنید، سعی کنید در آن احتیاط کنید تا خدایی ناکرده خودتان را به دردسر نیندازید. پولی که منتظرش هستید تا دو وعده آینده به دستتان می‌رسد.

مرداد: ب آ آ

دوباره سلامتی خود را به دست می‌آورید و از مشکلات خلاص خواهید شد. اگر مسائل ناراحت کننده‌ای در زندگی تان وجود دارد به زودی با کمک شخصی از آن خلاص می‌شوید. وصلت مبارکی در پیش دارید که شما را از غم و اندوه خلاص خواهد کرد و به سعادت و خوشبختی می‌رسید.

شهریور: آ ب آ

طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود روبرو خواهید شد، و به دردسر‌های بزرگی مواجه میشوید، بهتر است؛ افکار بیهوده را از ذهن خود خارج کنید و دست به کار‌های ناصوابی نزنید، چون برایتان مشکلات فراوانی در زندگی ایجاد می‌کند.

مهر: ب ج د

طالعت نیک است. به زودی گرفتاری هایتان از بین خواهد رفت شما به موفقیت‌های بسیار بالایی می‌رسید، و مقصود خود را به دست خواهید آورد اگر همت کنید؛ با موفقیت‌های کاری و پولی فاصله‌ای ندارید می‌توانید خیلی زود خودتان را به پیروزی در زندگی برسانید.

آبان: د ب د

مدتی است در راز و نیاز با خداوند کاهلی می‌کنید، با این کارتان طالع خود را به رنگ تیره و تار در خواهید آورد و مشکلات بسیار زیادی در خود به وجود می‌آورید، سعی کنید؛ تا می‌توانید دست از کار‌های نادرست بردارید و خودتان را به فساد آلوده نکنید.

آذر:ب ب ب

به زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد و شادی و سربلندی نصیبتان می‌شود در امورات زندگی‌تان به هدف‌های خود خواهید رسید، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید به زودی به انجام می‌رسد که برایتان سود و منافع بسیاری دارد.

دی:ج ب آ

طالعت نیکوست. روزگار بر وفق مراد شماست و شما به حاجت‌های خود دست پیدا خواهید کرد، به زودی گشایشی در زندگی شما رخ می‌دهد صاحب فرزندی خواهید شد که قدمتش برای تان مبارک است بهتر است؛ برای خود صدقه‌ای بدهید تا از چشم مردم در امان بمانید و شادی را در خود به وجود بیاورید.

بهمن: د د د

طالعت خوب است. اتفاقات خوشایندی در زندگی برایتان به وجود خواهد آمد از طرف شخص خبر‌های خوشحال کننده‌ای را دریافت می‌کنید، که شادی بسیاری در شما سرازیر می‌کند باعث می‌شود به آرزو‌های خود برسید و آرامش را در خود به وجود بیاورید، بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از شر بدخواهان در امان خواهید بود.

اسفند: آ آ د

مسائل ناراحت‌کننده‌ای در زندگی تان وجود دارد که برای برطرف شدنش باید به خداوند پناه ببرید. اگر می‌خواهید به آرزوهایتان دست پیدا کنید باید از خودتان توانایی و تلاش نشان دهید و از تنبلی دست بکشید. به زودی خداوند نو رسیده‌ای به شما یا یکی از عزیزانتان عطا خواهد کرد.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید