فال ابجد امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403

فال ابجد امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403

فال ابجد امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403؛ در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

کد خبر : ۱۸۸۰۴۳
بازدید : ۲۸۶۹۲

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 21 ادیبهشت ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د آ ب

به زودی خیر و برکت در زندگی تان سرازیر می‌شود و موفقیت و سربلندی در آینده تقدیمتان خواهد شد بهتر است؛ استرس و اضطراب را از خود دور کنید تا بتوانید به زندگیتان را سرو سامان بدهید، اگر بخواهید دست به کار‌های ناصوابی بزنید برای خود مشکلات بزرگ ایجاد می‌کنید.

اردیبهشت: ج د ج

اقبالتان نیک است و زندگی به کامتان شیرین میشود، اما باید صبور باشید و توکلتان به خداوند باشد. گره بزرگی در کارتان دارید که خداوند آن را برایتان خواهد گشود پس نگرانی به دل راه ندهید. در اطرافتان دشمن فراوان دارید از آن‌ها بر حذر باشید و مراقب حیله گرهایشان باشید تا گزندی به شما نرسد انشالله.

خرداد: ج ب ب

آرزوهایتان را میسر خواهید کرد، اما اگر بخواهید زیر وعده هایتان بزنید یک شبه آن‌ها را از دست خواهید داد. خداوند ناظر اعمال و رفتار شماست پس سعی نکنید که به دنبال کار‌های حرام بروید در غیر اینصورت مطمئناً دچار یاس و ناامیدی خواهید شد. در نمازهایتان کاهلی نکنید و خداوند را سرلوحه کارهایتان قرار دهید.

تیر: ج ب د

اقبال نیکی در انتظارتان است و خداوند رزق و روزی فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد. هدف بزرگی دارید که در سال جدید به آن خواهید رسید. شکرگزار خداوند باشید و قناعت پیشه کنید تا همواره شاد و خرسند باشید. اخبار مسرت بخشی به دستتان می‌رسد که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد.

مرداد: د ج ب

اخباری مسرت بخش به دستتان می‌رسد و اگر قرض و بدهی دارید آن‌ها را پرداخت خواهید کرد. سرمایه‌ای به دستتان میرسد که شما را از مشکلی بزرگ نجات خواهد داد. دوستان خوبی در اطراف تان ندارید و از جانب آن‌ها تاکنون ضربه‌های فراوانی خورده اید بهتر است که از آن‌ها دوری کنید.

شهریور: ب ج ب

مقصودتان نیک است و شخصی به شما کمک خواهد کرد تا به آن‌ها دست پیدا کنید. شادمانی و خوشحالی فراوانی وارد زندگی‌تان می‌شود و شخصی به شما ابراز علاقه خواهد نمود که شما را سعادتمند و خوشبخت خواهد کرد. شخصی قصد دارد شما را از حیله فردی آگاه کند به حرف‌هایش گوش فرا دهید.

مهر: د آ آ

اقبال بسیار نیکی دارید و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. شخصی وارد زندگیتان خواهد شد که عشق و علاقه اش را به شما ابراز خواهد کرد و زندگی را به کامتان شیرین خواهد نمود. دل نگران هستید و می‌ترسید که راه اشتباهی را آغاز کرده باشید توکلتان بر خداوند باشد انشالله که به سلامت از آن عبور خواهید کرد.

آبان: د ب ب

هدفت خیر است. به زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می‌شود، بهتر است نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی از شر بدخواهان در امان خواهید ماند، و خوشبختی و آرامش در زندگی تان سرازیر می‌شود سعی کنید؛ فرد عجولی در زندگیتان نباشید.

آذر: ج ج ج

طالعت خوب نیست. شخصی وارد زندگی تان می‌شود و می‌خواهد مشکلات بزرگی در شما به وجود بیاورد بهتر است؛ مراقب خود باشید وگرنه به دردسر‌های فراوانی مواجه خواهید شد سعی کنید؛ دست به مال حرام نزنید که زندگی تان را به نابودی و شکست در امورات کاری و پولی می‌رساند.

دی: د د ب

هیچ گاه در زندگی تأخیر ایجاد نکنید، چون باعث می‌شود برایتان مشکلات بزرگی به وجود بیاورد، سعی کنید صبورانه کار‌های زندگیتان را به انجام برسانید تا به مقامات بالا و آرامش دست پیدا کنید و خود را از مشکلات نجات دهید، به زودی ثروت بزرگی از طرف شخصی به شما خواهد رسید.

بهمن: ج ب د

طالعت نیک است. شخصی در زندگی مورد حمایت شما قرار می‌گیرد تا بتوانید خیلی زود به آرامش و آسایش خود را برسانید، و زندگیتان به طور مرتب و منظم بازسازی کنید سعی کنید؛ در معاملاتی که در حال انجام آن هستید تاخیر ایجاد کنید که شما را به نابودی می‌رساند.

اسفند: د آ ج

طالع شما خیر است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید سعی کنید؛ در زندگیتان ناامید نباشید به زودی گشایشی در زندگیتان ایجاد می‌شود، اگر گمشده‌ای دارید پیداش میکنید و آرامش و آسایش در وجود شما چند برابر خواهد شد، به زودی از طرف شخصی خبر‌های خوبی دریافت می‌کنید.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

۱۱
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید