سه راه ساده برای موفقیت

سه راه ساده برای موفقیت

آیا احساس می‌کنید که خسته‌اید؟ احساس می‌کنید که روحتان خسته اما جسمتان خسته نیست؟ مشکل می‌تواند از همین‌جا شروع شود؛ از سطح انرژی‌تان.

کد خبر : ۴۰۳۳۹
بازدید : ۴۲۳۰
فرادید | آیا احساس می‌کنید که خسته‌اید؟ احساس می‌کنید که روحتان خسته اما جسمتان خسته نیست؟ مشکل می‌تواند از همین‌جا شروع شود؛ از سطح انرژی‌تان.
سه راه ساده اما قدرتمند برای تقویت انرژی
به گزارش فرادید، در زندگیِ روزمره شلوغی که در جهان مدرن داریم، فهرست برنامه‌هایمان این را به ما می‌گویند که برای هر‌چیز زمانِ خیلی کمی داریم. در حقیقت، بسیاری از مردم انرژی‌ زیادی را برای صرفه‌جویی در زمانِ انجام وظایف و فعالیت‌هایشان می‌کنند.

در مربیگری کسب‌وکارم، متوجه این شدم که یکی از اولین چیزها برای رهاییِ رهبران پریشان داشتن یک رژیم سالم است. وقتی‌که من به آن‌ها توصیه می‌کنم تا پرهیز را شروع کنید، پاسخ روشن است: "من وقت ندارم!"

و پاسخ من نیز به آن‌ها این است: "شما نمی‌خواهید که این‌کار را انجام دهید!"

به عنوان کسی که از 27 سالگی ورزش می‌کرده، می‌دانم که در پاسخ به من گفته خواهد شد که این ممکن است برای تو آسان باشد. بله من می‌دانم که ممکن است برای بعضی‌ها سخت باشد.

در واقع، من به این دلیل از راحتی برخوردار هستم که روزم را با فعالیت بدنی آغاز می‌کنم. البته یک رژیم سلامتی فقط برای کار کردن نیست که اهمیت دارد، بلکه این رژیم برای مراقبت از خود و به حداکثر رساندن نیرو نیز لازم است.

به من اعتماد کنید! هر هزینه‌ای که برای سلامتی و تناسب اندامتان بپردازید، به تمام جنبه‌های زندگی از کار گرفته تا بیرون از کار و روح و جسمتان منتقل می‌شود.

اما این کار چطور جواب می‌دهد؟
وقتی به شایسته‌ترین کارهایم در در مدیریت فکر می‌کنم، متوجه می‌شوم که بهترین عملکردم در آن سال‌ها درست زمانی بود که بهترین نتایج را در مسابقات ورزشی به دست می‌آوردم. آیا تصادفی بود؟ بله. من به سختی و با حفظ سطح بالایی از آمادگی جسمانی می‌توانستم انرژیِ همیشگی، استقامت، تعهد و پیش‌بردن همکاری در محیط کار را به دست بیاورم.

به همین‌خاطر در زیر سه راه برای داشتنِ تمرکز بر روی یک رژیم سالم را بخوانید تا بتوانید منافع حرفه‌ای با الویتِ سلامت شخصی را به دست بیاورید.

1. بخوابید
شروع کردن بعد از یک خوابِ خوب بسیار مهم است. چرا که ذهن و بدنی که انرژیِ دوباره پیدا کرده‌اند، اساسِ موفقیت در زندگی شخصی و حرفه‌ای شماست.
سه راه ساده اما قدرتمند برای تقویت انرژی
اگرچه داستان‌هایی درباره کارآفرینانی که ساعت‌ها شب‌بیداری کرده‌اند قهرمانانه به‌نظر می‌آید اما من می‌توانم با تجربه شخصی‌ام به شما اطمینان بدهم: چیزهای بااهمیت بدونِ انرژی لازم به دست نمی‌آیند.کافی است همان میزان از خوابی که پزشکان توصیه کرده‌اند را داشته باشید.

2. نگرش مثبت داشته باشید
بخشی از یک رژیم سالم حفظ کردن ظرفیت ذهن برای انجام کارها به بهترین شکل است. بهترین توصیه من به مدیران و رهبران این است که همیشه نگرش مثبت را در خودشان حفظ کنند. همه ما حتما لحظاتی را تجربه می‌کنیم که خونمان به جوش می‌آید اما یک ذهن مثبت، ذهنی مولد است. در خانه یا محیط کار، برای مفید بودن، مثبت‌ به نظر آمدن در گفتگوها و قابل اعتماد بودن برای دیگران به آن نیاز دارید.
سه راه ساده اما قدرتمند برای تقویت انرژی
3. اهدافی برای تناسب اندامتان داشته باشید
بله، تناسب اندام نیز بخشی از تلاش برای داشتن نیرو است. حتی اگر نمی‌توانید به طور منظم فعالیت بدنی داشته باشید مهم نیست. شما می‌توانید با تنظیم یک هدف هفتگی یا ماهانه خونتان را به جریان بیاندازید. وقتی که اهداف اولیه‌تان را ببینید متوجه تغییرات قابل توجهی در نگرش و سطح انرژی‌اتان خواهید شد.(این به حفظ تناسب اندامتان هم کمک خواهد کرد.)
سه راه ساده اما قدرتمند برای تقویت انرژی
آیا این نکات از نظرتان زیادی ساده است؟ اگر این‌طور است حاضرید آن‌ها را انجام دهید؟

"من می‌خواهم که در حرفه‌ام موفق شوم و یک زندگی طولانی در کنار فرزندانم داشته باشم" . آیا کسی هست که شکی در این داشته باشد؟ بنابراین تمرکز بر یک رژیم سالم که از شخصیت شما محافظت کند را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید. با این‌کار شما ممکن است حالِ خوب را برای دوستان، خانواده و اعضای تیمتان نیز به ارمغان بیاورید.
منبع: SUCCESS
نویسنده: مارشال مارتین
۰
نظرات بینندگان
اخبار سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید