اقدام عجیب بیرانوند علیه عالیشاه و وحید امیری؛ ناراحتی بازیکنان از تصمیم گلر سرخ ها

اقدام عجیب بیرانوند علیه عالیشاه و وحید امیری؛ ناراحتی بازیکنان از تصمیم گلر سرخ ها

علیرضا بیرانوند در چند بازی که باید بازوبند را تحویل بازیکنان قدیمی تر پرسپولیس می کرده از این کار امتناع کرده است.

کد خبر : ۱۷۷۴۷۷
بازدید : ۱۴

پیش از این در خبرها داشتیم که علیرضا بیرانوند اصرار دارد که کاپیتان اول تیمش باشد و در این فصل در بازی‌های زیادی او بازوبند را به‌خاطر غیبت امید عالیشاه و وحید امیری بر بازو بسته است. جالب اینکه بیرو در چند بازی وقتی بازوبند را بر بازو داشته حاضر نشده آن را به عالیشاه و امیری که در جریان بازی وارد زمین شده‌اند بدهد و این مساله با دلخوری آنها همراه شده است. اولین بار در بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان بود که وقتی امیری وارد میدان شد انتظار داشت بیرانوند بازوبند را به وی بدهد اما توجهی به این مساله نکرد و در پایان بازی هم به امیری گفت فراموش کرده که این کار را کند.

در بازی رفت پرسپولیس و سپاهان هم عالیشاه در دقایق پایانی وارد میدان شد و باز هم بیرانوند بازوبند را به او نداد تا جایی که امید در جریان بازی سمت بیرو رفته و گلایه می‌کند که چرا بازوبند را نمی‌دهد و او این کار را انجام می‌دهد! بیرو در توجیه این کارش باز هم مدعی می‌شود که یادش رفته بازوبند را بدهد غافل از اینکه عالیشاه و دیگر بازیکنان خیلی خوب می‌دانند که بیرو اصرار دارد کاپیتان خودش باشد.

اما بیرانوند در روزی که از میانه زمین دروازه خود را باز شده دید باز هم بازوبند را حفظ کرد! از این جهت که امیری بعد از مدت‌ها دوری از میادین در اواخر این مسابقه راهی میدان شد و انتظار داشت بیرو بازوبند را به بازوی او ببندد که این کار را انجام نداد. اتفاقی که با دلخوری امیری همراه شد. البته او به‌خاطر ویژگی‌های اخلاقی‌اش در این مورد اعتراضی به بیرو نکرد اما دیگر بازیکنان پرسپولیس چندان از این اقدام دروازه‌بان تیم‌شان استقبال نکردند. باید دید در بازی‌های آینده پرسپولیس بیرانوند همچنان اصرار خواهد داشت بازوبند را ببندد یا شرایط تغییر خواهد کرد. آنچه مسلم است عالیشاه اگر در ترکیب اصلی باشد اجازه نخواهد داد بازوبند به بازوی بازیکن دیگری بسته شود.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید