(عکس) این تویوتا لندکروز مخصوص پلیس ژاپن است!

(عکس) این تویوتا لندکروز مخصوص پلیس ژاپن است!

تویوتا لندکروزرهای پلیس در مناطق خاصی در سراسر جهان مستقر شده‌اند. یکی از این مناطق، استان ساگا در جزیره کیوشو ژاپن است که از مدل سری J۱۰۰ به عنوان یک ماشین گشت استفاده می‌کند.

کد خبر : ۱۷۸۱۵۲
بازدید : ۲۵

این خودرو دارای یک طرح رنگی سیاه و سفید است، همانطور که در خودروهای گشت پلیس مشخص شده در ژاپن دیده می‌شود. این لندکروزر با چراغ سقفی و چراغ‌های چشمک زن اضافی در سپر جلو همراه شده است.

5994784

نشان جلویی تویوتا در زیر لوگوی دیگری که یک گل را به تصویر می‌کشد، پنهان شده است. این گل نشان دهنده مهر امپراتوری ژاپن است.

5994785

بسیاری از تغییرات در داخل خودرو یافت می‌شود. در کنار رادیو و دکمه‌های استاندارد ارتباطی پلیس برای کنترل آژیر و چراغ‌ها، یک کپسول آتش نشانی در جلوی صندلی سرنشین قرار دارد. علاوه بر اینها، دو میز تاشو به پشتی صندلی‌های جلو وصل شده‌اند. در قسمت بار، جعبه‌های مختلف که شامل وسایل ضروری مورد استفاده در صحنه‌های تصادف است، وجود دارد.

5994786

انتخاب لندکروزر با موتور ۴.۷ لیتری V۸ برای این نقش به راحتی قابل درک است. در زمستان، این SUV مجهز به زنجیر چرخ است. تویوتا ژاپن خاطرنشان می‌کند که این خودروهای پلیس در این کشور، نسبتا کمیاب هستند و در طول سال در مناطق توریستی به خدمت خود ادامه خواهند داد.

لندکروز J۱۰۰ بین اوایل سال ۱۹۹۸ تا اواسط سال ۲۰۰۷ ساخته شد.

منبع: خبر آنلاین

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید