ویدیویی جالب و دیده نشده از بروس لی پیش از معروف شدن با سریال «زنبور سبز»

ویدیویی جالب و دیده نشده از بروس لی پیش از معروف شدن با سریال «زنبور سبز»

ویدیویی قدیمی و شگفت انگیز از صحنه فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی محبوب دهه ۶۰ میلادی با عنوان زنبور سبز (The Green Hornet) به تازگی منتشر شده که بروس لی، رزمی کار افسانه ای را در حال ارائه توضیحاتی درباره کونگ فو نشان می‌دهد.

کد خبر : ۱۶۲۰۴۰
بازدید : ۸۸۵۶

ویدیویی قدیمی و شگفت انگیز از صحنه فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی محبوب دهه ۶۰ میلادی با عنوان زنبور سبز (The Green Hornet) به تازگی منتشر شده که بروس لی، رزمی کار افسانه ای را در حال ارائه توضیحاتی درباره کونگ فو نشان می‌دهد.

The-Green-Hornet-Kato-TV-1024x672

این ویدیو که در اکانت رسمی بروس لی در توییتر منتشر شده ابتدا بروس لی را سوار بر دوچرخه نشان می‌دهد که بعدا می‌بینیم نام او بر آن حک شده است.

زمانی که لی در حال دوچرخه سواری است شنیده می‌شود که کسی می‌گوید: «فکر می‌کنم اسم او بروس لی است.»؛ مساله ای که نشان می‌دهد او در آن زمان هنوز کمتر شناخته شده بود. او به سوالات مختلف مصاحبه کننده پاسخ داده، در جواب او کمی درباره کونگ فو توضیح می‌دهد و با او شوخی می‌کند.

بروس لی به لطف بازی در فیلم های کلاسیک هنرهای رزمی دهه ۷۰ میلادی نظیر خشم اژدها، راه اژدها و ورود اژدها به یک اسطوره سینمایی تبدیل شد، اما لی پیش از همه این‌ها به عنوان شخصیت کاتو در مجموعه تلویزیونی زنبور سبز نقش آفرینی کرده بود و مخاطبان تلویزیونی با او آشنا بودند.

30cea6d572b7a229e3e3aed606499651

زنبور سبز بر اساس یک سریال رادیویی طولانی مدت به همین نام، تنها در یک فصل ساخته و از شبکه ABC نمایش داده شد. اما به لطف حضور بروس لی، که اگرچه در این مجموعه نقش دستیار شخصیت اصلی یعنی زنبور سبز، با بازی ون ویلیامز را بازی می‌کند، اما مسلما ستاره واقعی سریال است، این مجموعه چه در زمانه خود و چه پس از آن تاثیرگذار بود.

Van_Williams_Bruce_Lee_Green_Hornet_1966

the-green-hornet-kato-1024x581

t8dgrho-fe003-h

البته شخصیت کاتو با بازی بروس لی سال ها بعد در سال ۲۰۱۱ با اقتباس سینمایی این اثر به نویسندگی ست روگن و جِی چو که جا پای لی گذاشته بود، دوباره به صفحه نمایش بازگشت.

شخصیت زنبور سبز همچنین در فیلم روزی روزگاری هالیوود کوئینتین تارانتینو ظاهر شد، جایی که بازدید شخصیت کلیف بوث از صحنه نمایش منجر به دعوایی جنجالی میان بدلکار و لیِ خیالی می‌شود.

منبع: روزیاتو

۸
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید