(تصاویر) تغییر چهره مونا غمخوار بازیگر خردسال دهه شصت پس از 36 سال

(تصاویر) تغییر چهره مونا غمخوار بازیگر خردسال دهه شصت پس از 36 سال

در این بخشب یوگرافی مونا غمخوار را بخوانید و تصاویری از او در کنار شوهرش را ببینید. با ما همراه باشید.

کد خبر : ۱۸۰۱۵۴
بازدید : ۱۰۳۵۹

مونا غمخوار متولد 8 شهریور 1366 در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. مونا غمخوار که سال ها در تلویزیون حضوری نداشت، در سریال هایی چون «دزدان مادربزرگ»، «لبخند سوم» و… به ایفای نقش پرداخته بود.

مونا غمخوار در سال 1371 با سریال خاله سارا بازی در تلویزیون را نیز تجربه کرد. او در کنار جلیل فرجاد در سریال خانه ما ایفای نقش کرده بود. در این بخشب یوگرافی مونا غمخوار را بخوانید و تصاویری از او در کنار شوهرش را ببینید. با ما همراه باشید.

فعالیت هنری

فارغ التحصیل لیسانس رشته کسب و کار است از کودکی وارد عرصه بازیگری شد، بعدها در تئاتر، تلویزیون و سینما تجربه های زیادی بدست آورد. فعالیت هنری اش از سال ۱۳۷۰ وقتی ۴ ساله بود با حمایت خواهر بازیگرش مهناز غمخوار از روی صحنه تئاتر شروع شد و در سال ۱۳۷۱ با سریال خاله سارا بازی در تلویزیون را نیز تجربه کرد.

مونا-غمخوار5

ورود به سینما

خانوم بازیگر در سال ۱۳۷۴ در ۸ سالگی با فیلم دشمن بازیگری در سینما را نیز تجربه کرد. بعد از دوران طلایی بازیگری تا جوانی کم کم از این عرصه فاصله گرفت، اما او در سال ۹۴ با سریال یادداشت های یک زن خانه دار برای شبکه پنج به عرصه بازیگری بازگشت.

مونا-غمخوار3

مونا غمخوار و همسرش

مونا غمخوار در شهریور ۹۷ در سن ۳۱ سالگی با فرید یوسف پور کارگردان تئاتر ازدواج کرد، آشنایی این دو از همکاری با تئاتر شروع شد و به ازدواج ختم شد.

مونا-غمخوار-و-همسرش-1

دوره های بازیگری

با اینکه تابحال هیچ کلاس بازیگری نرفته بود سال ۹۵ در کلاس های وحید جلیلوند حضور پیدا کرد، بازیگری بصورت استعداد د وجود او نهفته است. اغلب بازیگرانی که در سنین پایین شروع به فعالیت در عرصه هنر و بازیگری کردند خیلی زود کنار رفتند که مونا غمخوار نیز از این دست افراد بود. اما او تلاش دارد دوباره به این حرفه وارد شود.

مونا-غمخوار6_1

او که به همراه تعدادی از بازیگران نوستالژی و فراموش شده دهه ۷۰ در خندوانه حضور داشت، قرار شده در فیلمی به کارگردانی رامبد جوان و با حضور همه بازیگران فراموش شده آن دهه بازی کنند

کنار جلیل فرجاد در سریال خانه و تصویر بزرگسالی اش

آثار مونا غمخوار

● سریال خانه ما

● فیلم دشمن

● سریال خاله سارا

● فیلم ویرانگر

● تله فیلم مراسم آبرومندانه

● یادداشت های یک زن خانه دار

تصاویر مونا غمخوار

مونا-غمخوار2

مونا-غمخوار1

منبع: گفتنی

۹
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید