(تصاویر) تیپ و ژست خاص بازیگر نقش هوانگ در سریال دونگ یی در دنیای واقعی

(تصاویر) تیپ و ژست خاص بازیگر نقش هوانگ در سریال دونگ یی در دنیای واقعی

در زیر چند عکس جالب از استایل و تیپ شخصیت این بازیگر کره ای یعنی لی هی دو بازیگر نقش هوانگ را در بیرون سریال دونگی برایتان به اشتراک می گذاریم

کد خبر : ۱۸۰۵۲۵
بازدید : ۲۶۸۷

لی هی دو بازیگر نقش هوانگ: لی هی دو (به کره‌ای:이희도 به انگلیسی:Lee Hee-do) (زاده۱ اکتبر ۱۹۵۵)بازیگر کره جنوبی است. او در مجموعه تلویزیونی جواهری در قصر با بازی در نقش پانسول چویی (برادر بانو چویی) وتاجر پوسان در نقش هور سامبو و ایسان در نقش پارک دال هو ودونگ یی در نقش هوانگ جوشیک و امپراتور دریا در نقش مک بونگ و افسانه اوک نیو در نقش گونگ جه میونگ و پشت برج سفید در نقش یو پیل سانگ شناخته شد.

عکس های لی هی دو بازیگر نقش هوانگ

این روزها لی هی دو را در سریال دونگی با نام “هوانگ جوشیک” می شناسیم، در زیر چند عکس جالب از استایل و تیپ شخصیت این بازیگر کره ای یعنی لی هی دو بازیگر نقش هوانگ را در بیرون سریال دونگی برایتان به اشتراک می گذاریم، در این بخش با ما همراه باشید.

لی-هی-دو-بازیگر-نقش-هوانگ-2

لی-هی-دو-بازیگر-نقش-هوانگ-6

لی-هی-دو-بازیگر-نقش-هوانگ-1

لی-هی-دو-بازیگر-نقش-هوانگ-4

لی-هی-دو-بازیگر-نقش-هوانگ-5

سریال دونگی

افسانه دونگ‌یی با نام اصلی دونگ‌یی (به کره‌ای:동이) مجموعه تلویزیونی درام، رمانتیک و تاریخی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۰ در ۶۰ قسمتِ ۶۰ دقیقه‌ای از شبکه اِم‌بی‌سی کره جنوبی پخش شد.مجموعه تلویزیونی دونگ‌یی را لی بیونگ هون و کیم سانگ هیوب کارگردانی کرده‌اند و هان هیو جو و جی جین هی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بیوگرافی-لی-سوک-هیونگ-1

این مجموعه تلویزیونی به زمان سلطنت شاه سوک جونگ از پادشاهان چوسون جدید می‌پردازد. شخصیت اصلی مجموعه دختر جوانی‌ست به نام دونگ‌یی که پدر و برادرش به جرم حمایت از برده‌ها و تشکیل یک حزب کمک‌رسانی به آنها، محکوم به مرگ می‌شوند. دونگ‌یی تنها وارد پایتخت می‌شود و همچنان مورد تعقیب سربازان دولت است. وی بعدها وارد دفترخانه موسیقی قصر شده و در آنجا از خود استعدادهایی بروز می‌دهد که باعث می‌شود او را بانوی بازرس کنند.

در ادامه، او اعتماد شاه را جلب کرده و همسر او می‌شود و به دلیل کمک‌هایش به بردگان در میان مردم به فردی محبوب تبدیل می‌گردد.

منبع: چشمک

۸
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید