۶ بازیگر مشهور ایرانی که در سال ۱۴۰۲ حسابی تغییر چهره دادند!

۶ بازیگر مشهور ایرانی که در سال ۱۴۰۲ حسابی تغییر چهره دادند!

به بهانه پایان سال ۱۴۰۲، در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به تصاویری از 6 بانوی شناخته‌شده ایرانی که چهره‌شان از این رو به آن رو شد و همه ما را متعجب کردند. با ما همراه باشید.

کد خبر : ۱۸۲۰۰۱
بازدید : ۵۸۵۴

مردم جهان با سرعت غیرقابل باوری به سمت جراحی‌های پلاستیک در حرکتند  و این حرکت در کشور ما سرعت بیشتری هم دارد. در سال ۱۴۰۲ بیشتر از هر سال دیگری تصاویری دیدیم که برایمان قابل باور نبودند. تصاویری از هنرمندانی که روزی آن‌ها را می‌شناختیم اما با این میزان تغییر چهره دیگر برایمان قابل شناخت نبودند.

به بهانه پایان سال ۱۴۰۲، در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به تصاویری از 6 بانوی شناخته‌شده ایرانی که چهره‌شان از این رو به آن رو شد و همه ما را متعجب کردند. با ما همراه باشید.

ژیلا صادقی

همین چند ماه پیش بود که تصویری از ژیلا صادقی مردم ایران را متعجب کرد. ژیلا صادقی از مجری‌های شناخته‌شده تلویزیون به حساب می‌آید و معمولا هم با ظاهری ساده و معمولی دیده میشد، اما همین مجری ساده‌پوش در یک مراسم اکران با چهره‌ای دیده شد که تقریبا برای هیچکس قابل هضم نبود.

خانم مجری‌ای که ادعا می‌کرد ویزای آمریکا دارد اما چون عاشق ایران است قصد مهاجرت ندارد، در تصاویر اخیرش متناقض با حرف‌هایش ظاهر شد. این موضوع جنجال زیادی به پا کرد. به‌نظر می‌رسد او این روزها در تلاش است که با ظاهر و استایل جدیدش حسابی جلب توجه کند.

21

بهنوش طباطبایی

بحث‌ها و اختلاف نظرها درباره تغییر چهره اساسی بهنوش طباطبایی از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی شروع شد. آن‌جا بود که برای اولین بار جراحی‌های متعدد خانم بازیگر مشهود شدند و سایت‌های مختلف و حساب‌های کاربری زیادی شروع به اظهار نظر درباره چهره او کردند.

این واکنش‌ها اما زمانی چندین برابر شد که خانم بازیگر مشهور چند روز بعد از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی با چهره‌ای متفاوت‌تر در مراسم تشییع داریوش مهرجویی حاضر شد. خیلی‌ها معتقد بودند که بهنوش طباطبایی هرروز زیباتر می‌شود و برخی هم بر این باور بودند که او در جراحی زیبایی افراط می‌کند و چهره قبل از جراحی او بهتر بوده‌است.

22

ترلان پروانه

ترلان پروانه از آن دسته بازیگرانی است که میکاپ‌هایش را خودش انجام می‌دهد و اتفاقا بارها بخاطر این موضوع تحسین شده‌است. او برای میکاپ‌های خود از ترندهای آرایشی هم حسابی پیروی می‌کند و باید بپذیریم که زیبایی چهره‌اش هم باعث می‌شود که میکاپ صورتش جذاب‌تر دیده شود.

چندی پیش تصاویری از این بازیگر منتشر شد که تغییر چهره‌ی محسوس او را نشان می‌داد. برخی بر این باور بودند که ترلان پروانه جراحی زیبایی انجام داده و به همین خاطر هم چهره‌اش تا این حد تغییر کرده و برخی دیگر معتقد بودند که اینطور نیست و این تغییر چهره فقط به تغییر میکاپ و مدل موهای او بازمی‌گردد.

23

رابعه اسکویی

یکی از تغییر چهره‌های مطرح سال ۱۴۰۲ مربوط به رابعه اسکویی و تصاویری بود که او از چهره‌ی جدیدش در اینستاگرام منتشر کرد. این هنرمند نازنین که چند وقتی است کاهش وزن چشمگیری داشته و به همین واسطه حسابی مورد توجه قرار گرفته، در تصاویر جدیدش چهره‌ای به مراتب زیباتر و جوان‌تر از قبل داشت که احتمالا به غیر از کاهش وزن مربوط به عمل‌های زیبایی دیگری همچون بلفاروپلاستی می‌شد.

24

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی از آن دسته بازیگرانی است که به‌واسطه پدرش وارد عرصه سینما شده و به عبارتی شهرتش را مدیون پدرش است. این بازیگر در سال 1375 در سریال آژانس دوستی به کارگردانی پدرش ایفای نقش کرد و همین شروعی برای شهرت این بازیگر بود.

این بازیگر در جریان جشنواره فجر ۱۴۰۲، برای اکران فیلم «بهشت تبهکاران» در کنار پدرش حاضر شد، اما نکته‌ای که شدیدا درباره او جلب توجه کرد، تغییر چهره غیرقابل باورش بود. تصاویر جدید او نشان می‌دادند که چهره او حسابی تغییر کرده‌است. جراحی‌های صورت او دیگر محدود به جراحی بینی نبودند. او واضحا صورتش را زاویه‌سازی کرده و لب‌هایش را فیلر زده‌بود و به همین سبب بسیار خبرساز شد.

25

نفیسه روشن

نفیسه روشن که همواره با رنگ چشم‌هایش توجه زیادی را جلب می‌کرد، از بازیگرانی بود که با تغییر چهره‌اش در سال ۱۴۰۲ غوغا به پا کرد. این بازیگر با تزریقات زیاد بوتاکس به صورتش، نگاه مردم و رسانه‌ها را به خود دوخت. نفیسه روشن با انجام اعمال زیبایی بر روی صورتش، چهره‌ای جدید برای خود ایجاد کرد، به حدی که شاید در نگاه اول قابل شناخت نبود. بسیاری از مخاطبان او معتقد بودند که نفیسه با این اعمال زیبایی و تزریقات چربی، دلنشینی چهره‌اش را از بین برد.

26

منبع: چی بپوشم

۹
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید