تصاویر دیده نشده از بائو شخصیت بامزه سریال «پایتخت»

تصاویر دیده نشده از بائو شخصیت بامزه سریال «پایتخت»

تصاویری کمتر دیده شده از کاراکتر آقای «بائو» با بازی محمدرضا علیرمردانی در ادامه آورده شده است؛ او درباره این کاراکتر توضیحات جالبی را بیان کرده بود که نگاهی دوباره به آن می‌اندازیم.

کد خبر : ۱۸۲۵۰۱
بازدید : ۱۴۹۸

کاراکتر آقای بائو در فصل چهارم سریال پایتخت یکی از ماندگارترین شخصیت های خلق شده در طول شش فصل مجموعه مذکور است. به بهانه بازپخش پایتخت چهار از آی فیلم نگاهی می اندازیم به یکی از گفتگوهای گذشته محمدرضا علیمردانی بازیگر نقش آقای بائو که راجع به نقش و دلایل محبوبیتش و علت تک فصلی بودنش توضیح داده بود.

او گفت: زمانی که بازی در نقش آقای بائو به من پیشنهاد شد خیلی گرفتار بودم ضمن اینکه برای این نقش بازیگران دیگری هم کاندید بودند اما انگار قسمت بود که من بائو بشوم.محسن تنابنده اصرار داشت به حضورم در پایتخت و در نتیجه به تیم بازیگران سریال پیوستم.

به نظرم برگ برنده اصلی بائو گریم خاص و متفاوتش است،البته شخصیت پردازی خوبی هم داشت.تنابنده روی گریم بائو خیلی حساس بود و گریم نسبتا سنگینی هم روی صورتم انجام شد.حتی روی لباس شخصیت هم همفکری های زیادی داشتیم،برای مثال به این نتیجه رسیدیم که با کت و شلوار صندل به پا کند،آن هم با جوراب سفید.این تضاد جذابیت به دنبال داشت.

فکر می کنم آقای بائو همه را راضی کرده،هم سازندگان پایتخت را،هم مخاطبان سریال را و هم خودم را که کاراکتر را دوست داشتم و برایم راضی کننده بود.

علیمردانی در مورد ادامه پیدا نکردن نقش بائو در فصول بعدی هم گفته بود: قصه سریال در سری های بعدی به سمت دیگری رفت که شاید جای کاری برای بائو نداشت.ضمنا خودم هم گرفتاری های کاری فراوانی دارم و برایم سخت است که چند ماه وقت برای سریال بذارم.

photo_2024-03-27_08-24-42

photo_2024-03-27_08-24-47+(2)

photo_2024-03-27_08-24-47

منبع: برترین ها

۳
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید