(تصاویر) مگان فالوز، بازیگر نقش آن شرلی کراش گیلبرت در 56 سالگی

(تصاویر) مگان فالوز، بازیگر نقش آن شرلی کراش گیلبرت در 56 سالگی

در این مطلب بیوگرافی مگان فالوز و تصاویر جدیدش در 56 سالگی را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

کد خبر : ۱۸۳۳۶۵
بازدید : ۱۰۱۴۲

مگان فالوز (انگلیسی: Megan Follows؛ زادهٔ ۱۴ مارس ۱۹۶۸) یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. یکی از معروف‌ترین نقش‌آفرینی‌های او بازی در مینی‌سریال رؤیای سبز در نقش آن شرلی است. در این مطلب بیوگرافی مگان فالوز و تصاویر جدیدش در 56 سالگی را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

بیوگرافی مگان فالوز بازیگر نقش آن شرلی

در سال ۱۹۹۱ با کریستوفر پورتر ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۶ از او جدا شد. مگان فالوز دو فرزند دارد. وی در سه قسمت اول چهارگانه آن شرلی کوین سالیوان بازی کرد. او همچنین نقش‌آفرینی برجسته‌ای در نقش کاترین مدیچی در سریال حکومت داشت. او پس از تست گرفتن از صدها نفر برای این نقش برگزیده شد و این شخصیت را به خوبی به تصویر کشید.

داستان سریال آن شرلی

سریال-آن-شرلی

آن شرلی یک دختر دوازه ساله یتیم است که در سه ماهگی پدر و مادرش را از دست داده است. او با خانواده هاموند زندگی می‌کند با این حال وقتی که آقای هاموند می‌میرد او به یتیم‌خانه فرستاده می‌شود در آنجا به او می‌گویند که توسط خانواده‌ای در جزیره پرنس ادوارد به فرزند خواندگی پذیرفته شده است.

آنه در بدو ورود به اونلی در ایستگاه قطار با متیو کاتبرت روبرو می‌شود که از دیدن آنه در آنجا تعجب کرده است. متیو و خواهرش ماریلا منتظر یک پسر بچه بودند اما یتیم‌خانه به اشتباه برای آن‌ها یک دختر فرستاده بود…

تصاویر جدید مگان فالوز بازیگر نقش آنشرلی

مگان-فالوز-بازیگر-نقش-آن-شرلی3

مگان-فالوز-بازیگر-نقش-آن-شرلی4

مگان-فالوز-بازیگر-نقش-آنشرلی1

مگان-فالوز-بازیگر-نقش-آنشرلی2

منبع: گفتنی

۱۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید