(تصاویر) بیوگرافی و عکس های شخصی مارال فرجاد

(تصاویر) بیوگرافی و عکس های شخصی مارال فرجاد

مارال فرجاد از هنرمندان شاخص سینما و تلویزیون بوده که سالها در عرصه بازیگری فعالیت داشته است او در یک خانواده هرنمند به دنیا امده است و خواهر مونا و پدرش جلیل نیز در عرصه بازیگری فعالیت دارد او به دلیل شغل پدرش از همان دوران کودکی با فضای بازیگری آشنا بود و کم کم توانست خود را به عناون یک بازیگر ضاخص تبدیل کند و حالا در فیلم ها و سریالهای زیادی بازی نموده است.

کد خبر : ۱۹۱۳۲۱
بازدید : ۱۲۰۸

مارال فرجاد در مرداد ماه سال ۶۱ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته‌ی عکاسی و اصالتا آذری است. آنچه که همه می‌دانند این است که پدرش جلیل و خواهرش مونا، از چهره‌های شناخته شده و آشنای سینمای ایران هستند. او در سه سالگی با بازی درکنار پدرش در مجموعه‌ی بهاران، بازیگری را شروع کرد. خانم فرجاد در سال ۱۴۰۰ به بیماری سرطان مبتلا شد و دوره های درمانی خود را در اروپا آغاز کرد.

مارال فرجاد از هنرمندان شاخص سینما و تلویزیون بوده که سالها در عرصه بازیگری فعالیت داشته است او در یک خانواده هرنمند به دنیا امده است و خواهر مونا و پدرش جلیل نیز در عرصه بازیگری فعالیت دارد او به دلیل شغل پدرش از همان دوران کودکی با فضای بازیگری آشنا بود و کم کم توانست خود را به عناون یک بازیگر ضاخص تبدیل کند و حالا در فیلم ها و سریالهای زیادی بازی نموده است.

362

 • نام : مارال
 • نام خانوادگی : فرجاد
 • تاریخ تولد : ۱۳۶۱/۰۵/۱۶
 • محل تولد : تهران
 • تحصیلات : فارغ التحصیل لیسانس ریاضی و فوق لیسانس عکاسی
 • حرفه : بازیگر سینما و تلویزیون وتئاتر
 • سالهای فعالیت : ۱۳۶۴تاکنون

مارال فرجاد بازیگر نقش سمانه در سریال باخانمان متولد ۱۶ مردادماه سال ۱۳۶۱ در تهران است.

وی اصالتا از طرف پدر به شهرستان مرند آذربایجان شرقی تعلق دارند.

وی فارغ التحصیل لیسانس ریاضی و فوق لیسانس عکاسی است .

بیوگرافی مارال فرجاد

363

پدرش جلیل فرجاد از پیشکسوتان سینما و تلویزیون بود و خواهرش مونا نیز در همین عرصه حضور فعال و حرفه‌ای دارد

او در ۱۶ مرداد ۱۳۶۱ در شهر تهران به دنیا آمده است و در رشته عکاسی تحصیل کرده و به دلیل حضور خانواده هنرمندش وارد عرصه بازیگری شده است.

پیج اینستاگرام www.instagram.com/maralfarjad

بیماری سرطان

«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم… بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت… تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»

364

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد ـ بازیگر تآتر و سینما و تلویزیون ـ با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ “زنِ قوی” سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر ـ که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند ـ در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

تجارب بازیگری

مارال فرجاد بازیگری خود را در سال ۱۳۷۷ با سریال کت جادویی به کارگردانی محمدحسین لطیفی کسب کرد سریالی که در آن بسیاری از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ایران همچنین جمشید اسماعیل خانی و بهزاد فراهانی و رامبد جوان و آتنه فقیه نصیری و نیکو خردمند در آن بازی می‌کردند و تجربه بسیار خوبی برای خانم مارال فرجاد بود تا در کنار این چهره های شناخته شده به کسب تجربه بپردازد

365

در سال ۱۳۸۰ موفق شد در سریال حجر بن عدی به کارگردانی تاجبخش فنائیان بازی کند در سال ۱۳۸۴ دو سریال تلویزیونی به نام های روح مهربان و راه شب را به کارگردانی امیر قویدل و داریوش فرهنگ بازی کند در آن سال توانست در سینما نیز بازی کندو در  فیلم سینمایی شام عروسی به ایفای نقش بپردازد

فیلمی به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده که در آن چهره‌های شناخته شده همچون امین حیایی و نیکی کریمی و پویا امینی و محمدرضا هدایتی بازی می کردند و خانم مارال فرجاد نقش گندم دختر باهر را بازی میکرد

مارال فرجاد بیشتر تجربه هنری اش در تلویزیون بوده است سریال های گلریزان، تا صبح ،حلقه سبز ،دریا در غربت ، زمین آسمانی و عملیات ۱۲۵ سریال هایی بود که در دهه ۸۰ بازی کرد و در دهه ۹۰ موفق شد سریالهای همه بچه های ما، رخصت ، خاتون،ساعت صفر، رهایم نکن،برادر جان ،ستاره‌های حیران ، خواب زده و زمینه گرم را بازی کند

366

جدیدترین فعالیت هنری او در سال ۱۳۹۹ سریال تلویزیونی باخانمان بود که در ژانر طنز نفس سامانه به ایفای نقش پرداخت

جوایز مارال فرجاد

خانم مارال فرجاد موفق شده که به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره عشق در کشور آمریکا برای فیلم جاودانگی به کارگردانی مهدی فرد قادری انتخاب شود

367

بیوگرافی مارال فرجاد و همسرش و عکس جنجالی مارال فرجاد

همسر و خانواده

خانم مارال فرجاد یک بار ازدواج کرده است

وی اصالتا از طرف پدر به شهرستان مرند آذربایجان شرقی تعلق دارند.

وی فارغ التحصیل لیسانس ریاضی و فوق لیسانس عکاسی است .

مارال فرجاد در خانواده ای ۴ نفره متولد شده است فرزند اول خانواده اش است و یک خواهر کوچکتر از خودش به نام

مونا دارد .مارال فرجاد فرزند جلیل فرجاد بازیگر تلویزیون و سینما وی متولد سال ۱۳۳۰ است مادرش نیز خانه دار است

و خواهرش مونا نیز بازیگر است و متولد سال ۱۳۶۳ است.

بـه گفته خودش چندان با کار در خانه و آشپزی کاری ندارد. او می گوید: غذای رستوران را دوست دارم اما در خانه، نه خیلی دوست دارم غذا درست کنم و نه خیلی اهل تنوع غذایی هستم. مـن اصلا در خانه غذا درست نمیکنم. بلد هستم اما بـه خودم می‌گویم وقتی یک بازیگر کارهای بـه آن سختی را انجام میدهد خب غذا پختن برایش کاری ندارد. اما تنبلی‌ام می آید.

البته اگر غذا درست کنم همه ی میگویند شاهکار اسـت. اینجوری نیستم کـه بگویم خیلی زن خانه داری هستم، خانه داری نمیکنم، اتفاقا خیلی هم شلخته ام. تنبلی ام بر میگردد بـه این‌کـه چون دائم سر کار هستم و خانه نیستم، بعد از یک مدت همه ی چیز یادم میرود. پس ترجیح میدهم غذا از بیرون بگیرم.

369

مارال فرجاد آن قدر عاشق کارش اسـت کـه هرچیزی کـه فکر کند می تواند روی کارش تاثیر بگذارد کنار می گذارد او می‌ گوید: موقعی کـه تئاتر دارم بدلیل آن کـه خیلی تمرکز لازم دارم، خیلی از چیزها از جمله دید و بازدیدها را کنار میگذارم. حتی خیلی جاهایی کـه ضروری و مربوط بـه کارم نیست را نمی‌روم ودر واقع زمان اجرای تئاتر همه ی چیز برایم تعطیل میشود.

اگر ساعت ۹ اجرا داشته باشم از ساعت ۵ بعدازظهر داخل سالن تئاتر می‌نشینم. وقتی هنوز هیچ کس حضور ندارد، مـن در سالن حضور دارم و آخرین نفر هم خارج میشوم، چون تئاتر برایم مهم اسـت. حتی خیلی از حرف ها و گلایه ها را میشنوم اما گذری ازآن رد میشوم و سعی می‌کنم ماجرا نسازم.

370

علایق مارال فرجاد

۱- در اوقات فراغتش تئاتر و فیلم و به سینما میرود و یا هم وقتش را با دوستانش میگذراند

و اسکواش نیز بازی میکند.

۲- مارال فرجاد به خواندن نمایشنامه و رمان و همچنین کتاب ها روانشناسی علاقه دارد.

۳- به خانه داری هیچ علاقه ای ندارد ولی معتقد است که دستپختش خوب است

ولی به خاطر کار زیاد بیشتر غذای آماده سفارش می دهد.

۴- روی حیوان آزاری و همچنین کودکان کار خیلی حساس است و واکنش نشان میدهد.

۵-روی خانواده اش خیلی حساس است و اگر بشند که اتفاقی برای اعضای خانواده اش افتاده است به شدت

وی را بهم میریزد.

۶- رفتارش با پدر و مادرش بسیار صمیمی و صادق است .

371

فیلم شناسی

۱- فیلم های سینمایی :

۱- زنبور کارگر – ۱۳۹۸

۲- خوب، بد، جلف:ارتش سری – ۱۳۹۸

۳- ماهور – ۱۳۹۶

۴- جاودانگی- ۱۳۹۴

۵- ربوده شده – ۱۳۹۴

۶- دوشیزه باران – ۱۳۸۶

۷- اوهام – ۱۳۸۶

۸- پسران آجری – ۱۳۸۵

۹- شام عروسی –

 

۲- سریال های تلویزیونی :

372

۱- کت جادویی – ۱۳۷۷

۲- حجر بن عدی- ۱۳۸۰

۳- روح مهربان -۱۳۸۴

۴- راه شب – ۱۳۸۴

۵- گلریزان – ۱۳۸۵

۶- تا صبح – ۱۳۸۵

۷- حلقه سبز – ۱۳۸۶

۸- دریا در غربت – ۱۳۸۶

۹- زمین آسمانی – ۱۳۸۶

۱۰- عملیات ۱۲۵ – ۱۳۸۷

۱۱- همه بچه‌ های ما – ۱۳۹۲

۱۲- رخصت – ۱۳۹۳

۱۳- خاتون – ۱۳۹۴

۱۴- ساعت صفر – ۱۳۹۴

۱۵- رهایم نکن – ۱۳۹۷

۱۶- برادر جان- ۱۳۹۷

۱۷- ستاره های حیران – ۱۳۹۷

۱۸- خواب‌ زده – ۱۳۹۸

۱۹-زمین گرم – ۱۳۹۹

۲۰- باخانمان – ۱۳۹۹

373

374

375

376

377

 

 

379

380

منبع: انصاف نیوز

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  سایر رسانه ها
  تازه‌‌ترین عناوین
  پربازدید