آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۱۹ آبان ماه ۱۳۵ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۰۶۱۵
بازدید : ۶۱۳۰
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۹ آبان ماه را ۱۳۵ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۲۷ هزار و ۶۸۶ نفر رسید.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۹۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۳۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۱۲ هزار و ۴۰۸ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون ۶۴۳ هزار و ۳۸۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۶۱۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۶ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۳۹۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۳۳ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۹۵ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۰ شهر در وضعیت زرد و ۱۰۰ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۸۵ هزار و ۴۳ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۲۵۱ میلیون و ۸۳ هزار و ۶۷۱ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۵ هزار و ۸۲۵ در یک روز به تعداد پنج میلیون و ۷۱ هزار و ۷۵۵ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۲۷ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۴۵۰ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۷۷۶ هزار و ۹۷۷ نفر (۶۷۱ نفر)

۲. برزیل ۶۰۹ هزار و ۶۰۲ نفر (۱۱۸ نفر)

۳. هند ۴۶۱ هزار و ۳۴۷ نفر (۳۰۴ نفر)

۴. مکزیک ۲۸۹ هزار و ۷۳۴ نفر (۶۰ نفر)

۵. روسیه ۲۴۸ هزار و ۱۳ نفر (یک هزار و ۱۹۰ نفر)

۶. پرو ۲۰۱ هزار و ۲۱۰ نفر (۴۷ نفر)

۷. اندونزی ۱۴۳ هزار و ۵۵۷ نفر (۱۲ نفر)

۸. بریتانیا ۱۴۱ هزار و ۸۶۰ نفر (۵۷ نفر)

۹. ایتالیا ۱۴۰ هزار و ۲۱۸ نفر (۳۸ نفر)

۱۰. کلمبیا ۱۳۴ هزار و ۵۷۱ نفر (۳۸ نفر)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین